Jump to content

EL fantasy 2021/2022 standardni na EL sajtu


Chaos Is Me

Recommended Posts

registrujem se ponovo, jer ne vazi stari acc, napravim tim, udjem u ligu. instaliram aplikaciju na telefonu, probam da se ulogujem, kazu pogresan email ili sifra....probam preko kompa ponovo da se ulogujem, ista stvar

 

kliknem tamo, kao da sam zaboravio sifru, a bas toliki pajser nisam da zaboravim za pola sata...upisem email gde treba da mi posalju detalje za reset sifre...kazu - user not found

 

jesam li neki IQ test propustio? je li trebalo da stigne neki e mail za verifikaciju, koji jos uvek nije (proverio spam i sve)?

Link to comment
Share on other sites

  • Chaos Is Me changed the title to EL fantasy 2021/2022 standardni na EL sajtu
1 minute ago, Dropkick Murphys said:

update

 

i dalje pise da ne postoji user sa mojim emailom kada pokusam da resetujem sifru

 

a kada pokusam ponovo da napravim acc, pise da je moj email vec zauzet 

 

loodilo

 

otvori neki gmail samo za ovu priliku i reši problem

btw, kada krene da ti objašnjava kako sve password treba da izgleda, sitno ispod ti ponudi neki pass i to prihvatiš. 

 

onda na tom mailu sačekaš verif.mail i ciao

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, oubrevo. said:

 

otvori neki gmail samo za ovu priliku i reši problem

btw, kada krene da ti objašnjava kako sve password treba da izgleda, sitno ispod ti ponudi neki pass i to prihvatiš. 

 

onda na tom mailu sačekaš verif.mail i ciao

ja sam napravio svoju sifru odmah za ovaj prvi profil, nisam nista prihvatao, samo isao po onim uputstvima sta mora da ima

 

ocigledno je do te verifikacije, zagubili me na salteru

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Dropkick Murphys said:

onda me očigledno nisi dobro išutirao napolje : D

drugi tim se zove samo Dropkick i trenutno je na poslednjem mestu : )

 

izlogovao sam se, sto je bilo posebno stresno i ulogovao se opet. rekoh, da vidim da li ce nesto da osvezi u stanju

 

poslednja trenutno ekipa je siromah sam al... to ja bar vidim

 

qfdpd8i.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dropkick Murphys said:

očigledno im je sajt vrlo funkcionalan

 

i meni tako pokazuje, ali kad odem na ovaj search gore desno i ukucam "drop", izlaze dva tima. jedan na 15. a drugi na 20. mestu

 

okej, sad mi se pojavila i druga strana. tu si, samo jos da ti izbacim prvi tim

Link to comment
Share on other sites

ludilo.

 

kada odem na opciju "izmeni", koja služi za izbacivanje  ekipa, tamo nema tvoje stare ekipe (valjda i zato što sam je izbacio)

 

ali pazi sad

na poslednjoj strani je tvoja nova ekipa sama i tu samo trepne prozorčić i isključi se. tu ekipu ne bih mogao da ti izbacim i da hoću :lol_2:

 

umorio sam se od ovoga, teško je biti bartomeu

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...