Jump to content

EL fantasy 2021/2022 standardni na EL sajtu


Chaos Is Me

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
On 4/13/2021 at 12:03 AM, Gudura said:

Niko da čestita😀

lakers.gif9KlPqzP.gif

Pazi da ne bude : D

Ja sam se sjebao skroz na kraju. Kako su prestali da mi šalju mejl na dan početka kola, više puta nisam pravio izmene. Najgore je bilo poslednje kolo ligaškog dela koje sam završio bez trojice igrača (i bez kapitena) i spao sa drugog na treće mesto, a evo i danas, opet igram bez trojice jer sam skroz zaboravio da se igra večeras, pa ostadoše igrači CSKA i Fenera u timu.

 

Na kraju, bronza sija zlatnim sjajem. Što zbog moje procene, što zbog neažurnosti, što zbog kvalitetnijih fantazera ; )

Edited by Dropkick Murphys
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dropkick Murphys said:

lakers.gif9KlPqzP.gif

Pazi da ne bude : D

Ja sam se sjebao skroz na kraju. Kako su prestali da mi šalju mejl na dan početka kola, više puta nisam pravio izmene. Najgore je bilo poslednje kolo ligaškog dela koje sam završio bez trojice igrača (i bez kapitena) i spao sa drugog na treće mesto, a evo i danas, opet igram bez trojice jer sam skroz zaboravio da se igra večeras, pa ostadoše igrači CSKA i Fenera u timu.

 

Na kraju, bronza sija zlatnim sjajem. Što zbog moje procene, što zbog neažurnosti, što zbog kvalitetnijih fantazera ; )

Ma meni napisali league winner posle regularnog dela😀 ali bodovanje se izgleda ipak nastavilo, pa sam uspeo sve junacki da zaserem u PO🤣

Dva kola pre kraja sam bio u 50 u ukupnom poretku, a sada sam uspeo i iz 150 da ispadnem, tako da bice izleda bas kao na gifu🤣

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Bas su zakomplikovali sa pravilima, ovde da bi pobedio pod jedan moras da budes stalno aktivan, tj da vrsis i ove izmene u toku kola, a pod dva trener ce igrati ogromnu ulogu, dakle gubi se smisao pravog fantazija jer je ovde bitino znati i prognozirati, tj moras imati trenera iz tima koji pobedjuje. Sumnjam da ce imati vise od stotinjak aktivnih igraca nakon desetak kola.

 

Link to comment
Share on other sites

Ja vam predlazem da sacekate jos par dana za ovaj basketnews fantasy, navodno su ulozili malo vise truda od ovog dosta i bice i live draft opcija za fantazi. Ove PIR fantazije je svakako patnja igrati pa se nadam da ce ovo biti nesto slicno onom sto se igra na NBA, sa kategorijama ili bar poeni vezani za neke statisticke kategorije a ne indeks.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

jedno je klasična liga sa neograničenim brojem učesnika & sa malim izmenama

10 igrača + trener, od čega ti se igrači na terenu i jedan sa klupe računaju u totalu a ostala 4 x sa klupe pola indexa. trener ima neku svoju logiku za bodovanje

 

druga opcija je H2H points liga (najviše 18 timova) gde se obavlja i draft ali mi je zvučalo komplikovano* da se udubljujem jer nisam zainteresovan, tj bezveze mi je da zauzimam mesto nekome ko prati euroleague ozbiljnije

 

*edit: oko drafta mi je zvučalo komplikovano objašnjenje, inače je klasična h2h points liga, kao na nba fantazijima (nisu kolone, nego se sabiraju indexi ili šta već u konačan skor poena)

Edited by oubrevo.
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Del Piero said:

EL pocinje prekosutra, ajde da vidimo ima li zainteresovanih za fantasy i za koji. 

 

Meni bi bilo zanimljivo da igramo ovaj sa draftom, bilo na EL sajtu ili na basketnews ako su napravili taj fantasy? @MrTwister 

Nesto sam gledao al ne djeluje bas impresivno, napravili su sa zakasnjenjem pa bez taj prvi dan kad je otislo live nijesam kasnije ni ispratio. Imalo je taj draft mode al mislim da je plafon 10 ljudi u ligu moguce.

https://fantasy.basketnews.com/my-teams 

Edited by MrTwister
Link to comment
Share on other sites

Upadam i ja u ligu.

Pravila pretpostavljam da je svako procitao, normalno, ali mozda ovo nije a bitno je znati:

https://euroleaguefantasy.euroleaguebasketball.net/sr/news-fantasy-euroleague/matchdays-what-are-game-turns/2798

 

Edit: uini razocaran sam time sto si propustio da se nazoves ideja crnogorskog thibsa

Edited by Manu
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Manu said:

Edit: uini razocaran sam time sto si propustio da se nazoves ideja crnogorskog thibsa

 

hahahh. šta znam, nije mi logika sastava duletova, više je originalnog thibsa. ne smem da ti kažem zašto.

doduše, možda i promenim sastav jer je previše revolucionaran pristup i ispred vremena, pa se plašim da vas ne demorališem u samom startu.

Link to comment
Share on other sites

sutra u 19h kada počne monaco - pao, ako budem pri kompu, napraviću neki screenshot ili šta već da znamo ko je sve upao u ligu.

(ako ne uradim to tokom tekme, može i neko drugi)

 

ko uđe u ligu nakon početka prve tekme, brišem sastav? takođe dva sastava, ako umem da provalim. nisam baš neki moderator lige ali vidim da ima kantica za đubre pored svake ekipe :lol_2:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, oubrevo. said:

sutra u 19h kada počne monaco - pao, ako budem pri kompu, napraviću neki screenshot ili šta već da znamo ko je sve upao u ligu.

(ako ne uradim to tokom tekme, može i neko drugi)

 

ko uđe u ligu nakon početka prve tekme, brišem sastav? takođe dva sastava, ako umem da provalim. nisam baš neki moderator lige ali vidim da ima kantica za đubre pored svake ekipe :lol_2:

 

Da, ko je upao do tad igra, ko ne - briše se. Ko ima dve ili više ekipa, briši mu random da ostane na jednoj.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Chaos Is Me said:

Ja sam za klasiku ove sezone, pa ako bude zainteresovanih da se primpremimo na vreme za sledeću sezonu pa da se odigra taj H2H.

U pravu si, kasno je sad da se to organizuje. A i da im damo jednu probnu sezonu.

6 hours ago, oubrevo. said:

evo ja sam kreirao onu el klasiko /pun intended/ ligu

 

ime: vox92

reg. code: 6C4D9347

 

valjda nisam nešto uprskao

Evropska kosarka nikad nije bila nize, uini otvara EL fantasy...

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

  • Chaos Is Me changed the title to EL fantasy 2021/2022 standardni na EL sajtu
  • Chaos Is Me locked this topic
  • Chaos Is Me featured and unfeatured this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...