Jump to content

EL fantasy 2021/2022 standardni na EL sajtu


Chaos Is Me

Recommended Posts

4 hours ago, dulematic said:

Ja ili sam glup ili ne postoji opcija izbacivanja ekipe iz lige :hammer:

 

 

Brate ja za neku lolalnu ligu gledao, tražio, čak išao u FAQ, apsolutno ne postoji opcija. Horor.

Inače, uskočio u ligu. Stoji mi 0, izgleda da ne računa poena koji su osvojeni pre ulaska u ligu.

 

Ali vidi se da je ekipa krš iz prvog kola :D

Link to comment
Share on other sites

Nekkvi dripci me pretekose na celu, ali gore od toga sto me Pejton Siva prodao za pobedu u generalnom u ovom fab five. Pogodio sam 4 od 5 idealnih igraca u ovom kolu, jedino iz trece grupe me on prodao. Da je ubacio jos 7-8 verujem da bih sigurno pobedio, ovako bice to nekih top 10, ali nagrada po kolima je samo za prvog 😞 a posto sam poceo od drugog kola i u generalnom imam hendikep od 87 poena, tesko je to stici, prakticno neralno.

Link to comment
Share on other sites

On 10/7/2020 at 11:07 AM, dulematic said:

To moze.

 

Ok, izbacujem Otpisane i drugu ekipu od Petrovica, posto se doticni nije javio.

 

Edit: Decembarski nam nije dao potpunu informaciju, on je napraivo ekipu pre prvog kola i ima bodove, cak je drugi 😄 

Tako da Otpisani ostaju u ligi.

Napravio sam ekipu na vreme, samo upao u ligu posle prvog kola pa nisam znao da ce to da mi racunaju 😀

Odlicno, ceracemo se...💪💪💪

Link to comment
Share on other sites

On 10/12/2020 at 10:37 AM, dulematic said:

Ladno sam 43. na globalnom nivou 😄

 

To mi je na najbolji skor na fantazijima ikada, cenim da sada ide strmoglavi pad.

Ja sam u poslednjoj godini pre uvodjenja ove slikovnice umesto starog dobrog fantazija, uspeo da budem 47. globalno na kraju sezone.Od kako su promenili format, igram fantazi kao da sam juce susreo kosarku kao sport (sto se moze i videti na osnovu mog ucinka posle 2 kola, jel te...😝)

Link to comment
Share on other sites

On 10/13/2020 at 6:24 PM, Gudura said:

Ja sam u poslednjoj godini pre uvodjenja ove slikovnice umesto starog dobrog fantazija, uspeo da budem 47. globalno na kraju sezone.Od kako su promenili format, igram fantazi kao da sam juce susreo kosarku kao sport (sto se moze i videti na osnovu mog ucinka posle 2 kola, jel te...😝)

 

Ja se priključio posle drugi put posle starog i bolje da nisam 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Svaka budala je ovo kolo imala Mirotića za kapitena, ali neeee, ja hoću da jedem govna, pa neću Mirotića uopšte da ubacim u tim, jer "ne mogu da navijam da nas trpa dok gledam". Na kraju nisam ni našao strim, nit sam gledao, nit sam uzeo poene. Jebo me Šved kapiten i Lučić ubačen umesto Mirotića.

Samo zbog ove gluposti sam propustio šansu da se skoro pa izjednačim na vrhu, možda čak i budem u vođstvu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Wade Baldwin, covek koji mi je upropastio sezonu!

Imao sam ga od prvog kola, i lepo je krenulo, blo je posle par losih partija (oko nule), ali i par extra (preko 20), no nakon katastrofe u 13-om kolu (minus 0.9) izbacim ga. Sledece kolo on indeks 20. Vratim ga za rundu 15, prosecan rezultat 9.9, al zato u narednoj minus 2. Izbacim ga naravno opet za ovo aktuelno kolo a on razbije sa 45 :frusty:

Link to comment
Share on other sites

On 12/22/2020 at 10:05 PM, Dropkick Murphys said:

Ko je CZ Forever? 

Da ga nadjem negde, kidnapujem i odradim mu par izmena za narednih par kola : ) 

 

Ja ubacim Papapetrua jebenog pred pocetak kola, reko' ajde da promenim malo, a gospodin ima Nedovica. Svaka cast : ) 

Ja brate, sto pitas?!🤣Hvala😀

Poslednjih 7-8 kola sam bas ubo sa igracima, da ne ureknem. Samo poslednje sam fulao pre svega zbog Mirotica kapitena, i fuckin' Larkina, koji u 5 utakmica jednu odvali, a ostale bunar, ali sam ipak ostao u 40 u ukupnom poretku.

Sad gledam i kontam da ce biti muka sastaviti tim, pre svega zbog forward pozicija, gde je ono sto valja povredjeno, a ostali igraju toplo-hladno, uglavnom hladno🙄

Kad bi mogao tim od 3 centra i 5 bekova, rodio bih se ponovo🤣

Edited by Gudura
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Gudura said:

Ja brate, sto pitas?!🤣Hvala😀

Poslednjih 7-8 kola sam bas ubo sa igracima, da ne ureknem. Samo poslednje sam fulao pre svega zbog Mirotica kapitena, i fuckin' Larkina, koji u 5 utakmica jednu odvali, a ostale bunar, ali sam ipak ostao u 40 u ukupnom poretku.

Sad gledam i kontam da ce biti muka sastaviti tim, pre svega zbog forward pozicija, gde je ono sto valja povredjeno, a ostali igraju toplo-hladno, uglavnom hladno🙄

Kad bi mogao tim od 3 centra i 5 bekova, rodio bih se ponovo🤣

Moraće forward na osećaj, pa šta bude. 

Baš lepo guraš, ali da se ne opustiš previše, dišem ti za vratom : P

Ja imam mnogo dobar rezultat koliko sam gluposti pravio. Mislim, počeo sam fantazi sa 69 poena u prvom kolu. Birao sam kasnije bar 4-5 igrača koji su pre toga imali vezane dobre utakmice i baš kad ih ja uzmem oni jednocifreni par puta u nizu. Onda ih prodam, oni opet dobri. Ovo sa Papapetruom mi je bio samo šlag na torti. Retko kad sam imao neke ozbiljnije usere....jedino me James izvadio onom nenormalnom partijom kad sam ga stavio za kapitena. 

Sve u svemu, oko 250. mesta sam u generalnom plasmanu i juriću te do kraja u ovoj ligi. Hteo sam malo da ti nabacim pritisak sad : D

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • Chaos Is Me changed the title to EL fantasy 2021/2022 standardni na EL sajtu
  • Chaos Is Me locked this topic
  • Chaos Is Me featured and unfeatured this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...