Jump to content

Euroleague 2019/20, I FEEL DEVOTION


Chaos Is Me

Recommended Posts

Ajde malo da se igramo.

d3ZN7IQ.png

 

Moja petorka bi bila ovako

 

PG: Facundo Campazzo 2€

SG: Cory Higgins  2€

SF: Rokas Geidraitis 1€

PF: Nikola Mirotic 5€

😄  Walter Tavares 5€

 

Mislim da ova ekipa ima sve sto je potrebno. Kreaciju Fakua, tu je Higgins kao pomocni plej. Fantastican sut. Geidraitisa je jedan od najboljih sutera u Evropi. Naravno tu su Mirota i Higgins. Granitnu odbranu koju bi drzao Tavares uz naravno Korija i veoma potcenjenog Fakua u tom segmentu. I sto je isto vazno ima sampionski gen jer EL nisu osvajali samo Rokas i Mirota koji je igrao jedno finale.

 

Jos jednu petorku koju bi pomenuo, jer ce mnogi reci ne moze se praviti ekipa bez trenutno najboljeg igraca u Evropi.

 

Larkin

Micic

Papanikolau

Randolph

Hunter

 

Kod pravljenja ekipa sam uzeo u obzir njihove igre iz ove i prosle sezone. Bode oci ova SF pozicija, bas je tanka.

Edited by MrTripleDouble
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, MrTripleDouble said:

Zanimljiva i slicna ekipa mojoj, mada meni James nikada ne bi bio u timu makar kostao 1€ :classic_biggrin:

ja apsolutno nisam fan tih volume scorer / skracenih bekova sutera na poziciji pleja (James, Larkin, Wanamaker itd.). Ali za te pare James je odlican 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ovo je previse lako.

 

Na 4 Singleton - kosta samo 1€, a u poslednje vreme je podigao formu i nije slucajno sto je Efes ubedljivo prvi, a on je u prvoj petorci. 

 

Na 3 je sasvim svejedno - ovo su slicni tipovi igraca, borci sa malo poena u rukama. Ovde bih uzeo Ponitku za 2€.

 

Na 1 - Shane Larkin za 5€. Ne treba objasnjavati zasto. 

 

Na 5 - Tavares. Odbrana, blokade, zastita obruca. Sta ce mi Hunter ako nemam Calathesa?

 

Na 2 - Higgins. Odlican paket u jednom igracu, sve radi.

 

Moja mocna petorka bi bila Larkin, Higgins, Ponitka, Singleton, Tavares.

 

@Chaos Is Me - previse igraca koji vole loptu.

Edited by goldberg
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Shunsuke Nakamura said:

Larkin

Higins

Gidraitis

Rendolf

Hajns

 

Brutalna petorka u oba pravca.

 

Bilo koja petorka bez Mirotica i Larkina ne može da bude. 

Jednostavno su to dva igrača koji igraju jedan nivo iznad svih, njih dvojica su totalna dominacija. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, propolis said:

 

Bilo koja petorka bez Mirotica i Larkina ne može da bude. 

Jednostavno su to dva igrača koji igraju jedan nivo iznad svih, njih dvojica su totalna dominacija. 

tzv. salary bias 😄

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...