Jump to content

Euroleague 2019/20, I FEEL DEVOTION


Chaos Is Me

Recommended Posts

16 hours ago, Sector said:

Armani nakon iznenadjujuce dobrog starta sezone dosao na svoje. Bacene pare i ove godine. 

Meni nije ni najjasnije gde su te pare otisle, ocigledno su preplatili Scolu koji ocekivano igra sve slabije. OK, Caco nije jeftin, ali sastav im je suv prosek. Sykes, Roll, Delavale, Brooks, Tarcevski, Gudaitis, Biligha...

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Del Piero said:

Meni nije ni najjasnije gde su te pare otisle, ocigledno su preplatili Scolu koji ocekivano igra sve slabije. OK, Caco nije jeftin, ali sastav im je suv prosek. Sykes, Roll, Delavale, Brooks, Tarcevski, Gudaitis, Biligha...

 

A Nedovic i Micov? Sigurno nemaju ispod 800k po sezoni. Plus White i Mack, prvi nakon odlicnih igara u Zalgirisu a drugi imao solidnu rolu u NBA. Jos su platili Jamesa i Nunalija iako ne igraju za njih.. 

 

Mislim jesu prosjek ali to je vec njihov problem, po ulaganjima su svake sezone u 5, 6 timova. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gledao ga za vikend protiv Fenera, nisam se nešto oduševio. Meni ovo deluje kao doselekcija, doselekcije radi. A mislim da će najviše ispaštati Nedović.
Nema sto Nedovic da ispasta kad je svakako odigrao fazon 10 utakmica ove sezone, problem je sto nema krstenog wing igrača pored Micova jer je roster neizbalansiran. Zajebo je Messina roster i svjestan je toga, brdo nekih kombo bekova i kombo 4-5 igrača, 2 pleja i 2 centra koja muku muče s povredama. Crawford svakako igra SF pretezno i značiće u rotaciji ako dobije pravu ulogu. Zahvalan igrač iz Cremone ono sto gledah, mada je Landsdowne ovog ljeta prvi kandidat da ga neko preplati kao prošle godine Crawforda.
Najjace je da je bio MVP lige pa je potpisao za mocni Gacijentep. A sada ga u pola sezone dovode. Bas su pukli.
Gaziantep je ljetos ponudio ozbiljnije pare nakon dobre sezone koju je imao u Italiji. Bio je u igri i za neke ABA klubove al kad je doslo ova ponuda iz Turske i na kraju to uzeo. Nije htio ispod 250k svakako.
Link to comment
Share on other sites

Samo kazem da su razmisljali na.vrijeme mogli su da ga dovedu, jer im je bio kao na tanjiru.  Njima tih 250 ili 300 ne bi bio problem. Ocigledno je da ga nisu cijenili pa se sad dosjetili da su promasili.

Isto kao kada bi npr. Buducnost trazila od Igokee recimo Djorda Gagica, a godinama im je pred ocima.

Link to comment
Share on other sites

Drugačije je razmisljanje kad dovodis igrača preko ljeta i sad na sredini sezone, neke ekipe su mislile da su sigurne za EL plejof ili čak F4 na osnovu posla koji su odradili preko ljeta, dok je sad slika dosta jasnija o tome što se od koga može očekivati i što je ekipi neophodno u ovom trenutku. Ovi smatraju da im ovaj Crawford može pomoći, vjeruj mi da su mogli i gore proći od njega. Nekad ti i ne treba neko veliko ime već samo neko ko će da popuni nedostatke koje imaš u rosteru.

Link to comment
Share on other sites

To da, pomoci ce im jer su definitivno bez dovoljno kvalitetnih opcija na krilu. Meji je misterija Vajt, sta se s njim desilo.

 

Kad smo vec kod krila gdje li je onaj Bleksir ili tako nekako sto je igrao za Trento, fizicki mocan igrac, trojka od jedno 195-200. Mislim da je sa Lujvila, sjecam se da sam ga gledao sok je bio na NCAA.

Edited by laki pepe
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, laki pepe said:

To da, pomoci ce im jer su definitivno bez dovoljno kvalitetnih opcija na krilu. Meji je misterija Vajt, sta se s njim desilo.

 

Kad smo vec kod krila gdje li je onaj Bleksir ili tako nekako sto je igrao za Trento, fizicki mocan igrac, trojka od jedno 195-200. Mislim da je sa Lujvila, sjecam se da sam ga gledao sok je bio na NCAA.

Mislim da se izgubio, neke epizode u 2 italijanskoj ligi, finskoj i slicnim egzoticnim mjestima dje nidje taj sut nije doveo na neki pristojan nivo. Sad je nedje u razvojnoj al bez neke uloge defanzivnog specijalca tesko da moze sto ponudit vise ozbiljnoj ekipi. Nije bio u Trentu no u Pistoji doduse.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...