Jump to content

Euroleague 2019/20, I FEEL DEVOTION


Chaos Is Me

Recommended Posts

Just now, dekkard said:

Kako mogu da budu nesimpatični kad gaze Fener? emoji41.png

Keve mi hteo sam da napisem cak i pod tom klauzulom.😂

Inace vraca se Zoc sa -24.Fener je postao svratiste za NBA cut-ove.

3 minutes ago, losmi17 said:

Ovo vece u EL, ili su igraci odredjenih ekipa na drogama, ili nisu cista posla. Tesko za objasniti.

Noc vestica je dosla malo ranije...👹

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Uzasne predstave svih favorita.

 

Jedino se Barselona izvukla, Zalgiris samo 62 poena (gluposcu plejmejkera Zenita su izborili produzetak), Fenerbahce neverovatnih 55. Koliko je propao Datome, a ni Williams, Sloukas i Vesely nisu mnogo bolji.

 

Real odigrao revijalni mec protiv Bajerna, neki Garuba im igrao bitne minute. Djordi ce unistiti takmicarsku kosarku u Evropi ovim ludackim formatom takmicenja.

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, goldberg said:

Uzasne predstave svih favorita.

 

Jedino se Barselona izvukla, Zalgiris samo 62 poena (gluposcu plejmejkera Zenita su izborili produzetak), Fenerbahce neverovatnih 55. Koliko je propao Datome, a ni Williams, Sloukas i Vesely nisu mnogo bolji.

 

Real odigrao revijalni mec protiv Bajerna, neki Garuba im igrao bitne minute. Djordi ce unistiti takmicarsku kosarku u Evropi ovim ludackim formatom takmicenja.

 

Nije bas neki Garuba. Jedan od najvecih talenata da peglaju u EL, pritom ima 17 godina. 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Uti said:

Malo si pozurio 😀

Nisam pozurio. To sto sam ja napisao bila je prognoza dok utakmica traje. Kada prognoziras neki dogadjaj koji je u toku, postoji izvesna sansa da neces pogoditi. Ovaj tvoj nacin je mnogo bolji. Sacekas da se dogadjaj zavrsi i onda konstatujes ko je pobedio. Uspeh zagarantovan.

Link to comment
Share on other sites

Ako moze objasnjenje sto najjaci timovi igraju revijalnu kosarku? Smatrate da im nije bitan domaci teren u PO?

 

Efes je prvi favorit po svemu prikazanom plus cekaju Moermana ali Barsa jos igra bez kompletne spoljne linije, ogroman plafon imaju mada nakon takvih ulaganja bilo bi cudno da je drugacije.

 

CSKA naravno nije mocan kao prethodnih godina plus su ostali bez Clyburna ali su i dalje jaki, cekaju Kufosa. Real vezao 3 poraza a i prije toga su srecno dobili Maccabi kuci. Armani bi mogao da napravi iskorak ove godine, imali su i ranije dobre igrace ali sad imaju i trenera. Hmki takodje, ako iskontrolisu Shveda, imaju bas mocan roster kad se vrate Jovic i Mozgov.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...