Jump to content

Euroleague 2019/20, I FEEL DEVOTION


Chaos Is Me

Recommended Posts

15 hours ago, MrTwister said:

 

Nije mi jasna ta fascinacija El sa Engleskom i Londonom... dal su vizionari pa vide da tamo moze da bude plodno tle za kosarku il je nesto drugo u pitanju.  

Edited by Tamburinjo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Tamburinjo said:

 

Nije mi jasna ta fascinacija El sa Engleskom i Londonom... dal su vizionari pa vide da tamo moze da bude plodno tle za kosarku il je nestod rugo u pitanju.  

Pa mozda Arsenal ili Celsi pocnu da ulazu i u KK. A mozda i neko od drugih Engleskih velikana...

Link to comment
Share on other sites

Pa jbga, London je u top 5 najvažnijih svetskih centara i melting pot svega i svačega, možda se generiše vremenom neko interesovanje i za košarku, šta je 20ak miliona za London. Doduše, ja mislim da je propuštena dobra šansa za popularizaciju košarke u Engleskoj kad su bile OI u Londonu, tu je trebalo jače lobirati. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Tamburinjo said:

 

Nije mi jasna ta fascinacija El sa Engleskom i Londonom... dal su vizionari pa vide da tamo moze da bude plodno tle za kosarku il je nesto drugo u pitanju.  

Kako šta, peta ekonomija sveta, TV prava skupa itd

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, realno *w said:

Ozbiljno zapostavljen igrač u Milanu. Nije ne znam kakav ubica, ali dobar član rotacija za većinu EL klubova.

 

Tenerife su bile klub po meri za njega. Ne vidim ja tu nekog EL kvaliteta. 

10 hours ago, Tamburinjo said:

 

Nije mi jasna ta fascinacija El sa Engleskom i Londonom... dal su vizionari pa vide da tamo moze da bude plodno tle za kosarku il je nesto drugo u pitanju.  

 

Jordi mentol tripuje da širi tržište. 

Jos kaze mora da uložite 100 milki u narednih 5 godina, a te pare vam se nikad nece vratiti 😂😂😂

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...