Jump to content

Euroleague 2019/20, I FEEL DEVOTION


Chaos Is Me

Recommended Posts

18 minutes ago, propolis said:

Uf koliko Oly lose izgleda sa Spanulisom jos gore nego prošle sezone. 

Uključih se 2/4 Vspan I Vezenkov nisu izašli, a najgori. 

Totalna ne-kosarka🤣 Strasno koliko Oly robuje Spanulisu i njegovom egu, gusi igru tima vec 3,4 sezone, ali izgleda da ne postoji trener koji ce da lupi sakom o sto i da kaze - dosta je bilo prijatelju. Povuci ce se kad on bude hteo, a tim ce da trpi zbog toga.Slukas je dosao nazad da bude lider, i umesto da on, Harrison i McKissic vode glavnu rec, deda i dalje drzu banku, ne bi me cudilo da Slukas popizdi do sredine sezone...

I da, zalosno je na sta se svela Djenkina igra  na crnu varijantu Branka Lazica, koji ponekad prenese loptu i doda najblizem saigracu (citaj Spanulisu)😩

Edited by Gudura
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Gudura said:

Totalna ne-kosarka🤣 Strasno koliko Oly robuje Spanulisu i njegovom egu, gusi igru tima vec 3,4 sezone, ali izgleda da ne postoji trener koji ce da lupi sakom o sto i da kaze - dosta je bilo prijatelju. Povuci ce se kad on bude hteo, a tim ce da trpi zbog toga.Slukas je dosao nazad da bude lider, i umesto da on, Harrison i McKissic vode glavnu rec, deda i dalje drzu banku, ne bi me cudilo da Slukas popizdi do sredine sezone...

I da, zalosno je na sta se svela Djenkina igra  na crnu varijantu Branka Lazica, koji ponekad prenese loptu i doda najblizem saigracu (citaj Spanulisu)😩

 

Mnogo dosadno za gledanje I jos jedna propala sezona za Oly. 

 

Link to comment
Share on other sites

Gledam Valensiju, lepo izgledaju po imenima i ako "kliknu" mogu biti baš zaebana ekipa. Jedino što su mi nekako previše "beli" na 1-2. Možda i glavno pitanje tu da li može Prepelić da radi ono što je Lojd prošle sezone.

 

Za Bajern ne znam šta bih rekao, dosta nekih upotrebljivih igrača, ali nijedan koji bi mogao da pravi razliku u EL, niti koji je to radio ikada u karijeri. Mislim da njima fali još bar jedno top pojačanje, da uopšte mogu nečemu da se nadaju.

 

 

edit: sviđa mi se prelazni rok Efesa :D

Edited by realno *w
Link to comment
Share on other sites

Tesko da Trinikjeri moze napraviti neki duh zajednistva u Bajernu kao što je bilo u KKP pa da sa ovom postavom moze nesto vise u EL. 

Kazes bar jedan, a verujem bar trojica. Ne znam koje su ciljeve postavili, ali za ovaj tim je sve preko 14te pozicije izuzetan uspeh vredan respekta. 

Viler Beb I Lučić jedina dva igrača vredna EL ekipe koja ima love, a ovi ostali EK. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I Real ce takodje biti u velikom problemu ukoliko im ode Capmazzo, a sve je izglednije da ce u NBA. Gomila igraca koja je presla zenit karijere(Jaycee, Rudy, Llull, Reyes...) Morace oni dobro da osveze tim sledece sezone ukoliko ne zele da Barsa preuzme primat. Plej im je must have jer Laprovitola nije taj kalibar. 

Link to comment
Share on other sites

Da, baš juče gledam sastave ekipa i pomislim kako oni ništa nisu menjali, a i ne moraju. Ali ako ode Kampaco, to je druga priča skroz.

 

Nego, gledam nešto CSKA pa uđem na Nikolicin profil: njemu će ovo biti 8 EL sezona, ima jednu i u EC, a ima 25 godina. Fascinantno.

Link to comment
Share on other sites

On 9/15/2020 at 9:42 PM, realno *w said:

Gledam Valensiju, lepo izgledaju po imenima i ako "kliknu" mogu biti baš zaebana ekipa. Jedino što su mi nekako previše "beli" na 1-2. Možda i glavno pitanje tu da li može Prepelić da radi ono što je Lojd prošle sezone.

 

Sve ekipe koje su ostvarivale vrhunske rezultate u evroligi su imale evropske igrace kao nosioce na bekovskim pozicijama.

 

CSKA sa Teom i De Kolom, Fenerbahce sa Bogdanovicem i Sloukasom, cak i Zalgiris sa Micicem i Pangosom koji je je bas onako igrao za tim. Nije tu ni bitno da li su "beli" ili "crni", u Evroligi ne mozes da ostvaris uspeh sa igracem koji zatrpava kos dok su svi drugi u senci, pa bio to Khimki sa Shvedom ili Fenerbahce sa Goudelockom.

Link to comment
Share on other sites

On 9/19/2020 at 1:53 AM, goldberg said:

 

Sve ekipe koje su ostvarivale vrhunske rezultate u evroligi su imale evropske igrace kao nosioce na bekovskim pozicijama.

 

CSKA sa Teom i De Kolom, Fenerbahce sa Bogdanovicem i Sloukasom, cak i Zalgiris sa Micicem i Pangosom koji je je bas onako igrao za tim. Nije tu ni bitno da li su "beli" ili "crni", u Evroligi ne mozes da ostvaris uspeh sa igracem koji zatrpava kos dok su svi drugi u senci, pa bio to Khimki sa Shvedom ili Fenerbahce sa Goudelockom.

 

Nije poenta uopšte bila u "crnom ili belom", nego u smislu da bi eventualno mogao da im nedostaje neko ko bolje zna da iskreira sam sebi, izmisli neke poene.

 

Hermanson, Kolom, Van Rosom, Vives - sve su to dobri igrači, školovani, ali ne u tom smislu. Tj, najbliži je tome trenutno Hermanson, ali to tek treba da vidimo kako će izgledati.

Pri tome, iako baš cenim Prepelića, mislim da on nema ni blizu sposobnost kreiranja pozicije "iz ničega" kao što je imao Lojd.

 

Što se ovog drugog tiče, nijedna generalizacija u košarci nije dobra, pa samim tim ni ova. Šved je užasan davitelj lopte, a opet je imao više asistencija nego što su ikad imali Larkin ili De Kolo. Sa druge strane, Efesu nimalo nije smetalo Larkinovih 15-20 uzetih šuteva po tekmi, da igraju najbolju košarku u Evropi, prošle sezone.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Mala digresija:

Stefan "pola covek-pola povreda" Jovic van terena neka 2 meseca. Kidanje ligamenata skocnog zgloba.

Gde bi njemu bio kraj, da nije tela koje je stakleno u odnosu na konstituciju i mogucnosti.

Valjda je sada onima kojima su prizeljkivali njegov povratak u Zvezdu za nekih pola miliona godisnje, jasno kakav bi to epski zajeb bio

Edited by Gudura
Link to comment
Share on other sites

Gledao sam juce Baskoniju i Valensiju. 

 

Baskonija dobila trojkom Vildoze. On je i prije trojke bio najbolji pojedinac na mecu. Novajlije u Valensiji skromno odigrali, doduse Prepelic je gadjao trojke 3/3 ali je malo igrao. 

 

U Barsi Abrines sjajno startovao, mozda se konacno vrati u zivot.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Chaos Is Me said:

Video sam samo one rokove odigravanja takmičenja, ali EL je to, tu se situacija menja od danas do sutra, nije me baš ubedio Jordi da mu treba verovati. Znači igra se sve regularno, bez publike a sa putovanjima avionom i to?

Pa da, verujem da će tako početi, videćemo za kasnije. Bilo je i ovih EL turnira, to je prošlo okej. 

 

Mene više brine ABA liga kako zamišlja. 

Edited by Green23
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...