Jump to content

Euroleague 2019/20, I FEEL DEVOTION


Chaos Is Me

Recommended Posts

Dzaba toliki milioni kada ne znaju da sastave tim kako treba. Dolazi im Monroe, koji je slabiji u odbrani a prosle sezone su bas sa tom odbranom imali problema, a uz to imaju jerebka bukera i mikija. A mogli su da dovedu nekog pleja za te pare, sigurno  Monroe nije jeftin.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, realno *w said:

Jerebko će igrati 4, što mu je po meni i najprirodnija pozicija. 

 

Svejedno, ostaje 3 baš moćna igrača na 5, samim tim i ozbiljan manjak minuta.

Monroe i Mickey su igraci za najmanje 20 minuta po mecu. I ti sad tu jos imas Bookera, prosle godine bio prvi centar. Problem je sto niko od njih nije onaj specijalac koji moze da odigra 5-10 minuta i da bude zadovoljan, niko nema taj mentalitet treceg centra, igraca sa kraja klupe. Bas ne vidim kako podijeliti 40 minuta na ta tri igraca. Neko ce tu da bude ozbiljno srezan.

Edited by Shunsuke Nakamura
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Ja sam mislio da je Monroe potpisao za Zenit, jebem ti insajdere i hot takeove.

 

1 hour ago, Sector said:

Ja sam mislio da je Monroe ozvanicen u Zenitu. Nepotreban potpis Himkija, da komsiji crkne krava.

Pre neki dan sam se prepisivao sa twisterom oko potpisa Monroa za Zenit. On je tvrdio da nije potpisao i bio je u pravu. Objavili na eurobasket sajtu, čak sam video i na youtube klip dobrodošlice...

Link to comment
Share on other sites

Booker moze i sa Mikijem da igra. Ima dobar sut, oba su mobilna...Jezivo brze centeraske linije i imaju sa cim da razvlace i ISO, pick and roll i pick and pop. Kad bise malo kultivisao Sved, mogli bi dosta. Samo cenim da im treba i jedan brzi plej od Jovica i Kramera, tacnije od Kramera.....Ovi ce trpati 90+ svaki mec

Link to comment
Share on other sites

Ponitka moze da krpi na 4 u small ball varijanti, ali sigurno nece biti startni krilni centar.

 

Pre ce tu KC na klupu, a Ponitka starter na 3. Tesko da ce pocinjati sa Pangosom, Baronom i Riversom, narocito tesko Xavi.

Edited by Del Piero
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 7/28/2020 at 1:32 PM, Shunsuke Nakamura said:

Monroe i Mickey su igraci za najmanje 20 minuta po mecu. I ti sad tu jos imas Bookera, prosle godine bio prvi centar. Problem je sto niko od njih nije onaj specijalac koji moze da odigra 5-10 minuta i da bude zadovoljan, niko nema taj mentalitet treceg centra, igraca sa kraja klupe. Bas ne vidim kako podijeliti 40 minuta na ta tri igraca. Neko ce tu da bude ozbiljno srezan.

 

Mickey moze na 4. Ima dobar sut za 3 poena i nije toliko visok i nezgrapan (samo 2,03) pa da ne bi mogao da igra u paru sa Bookerom.

 

Njihov problem je to sto je prvi cilj ekipe da Shved uzme koliko god pozeli suteva, a rezultati su u drugom planu. Ne sme se desiti da Shved ima ispod 15 suteva na mecu, ali da se izgubi, to opusteno moze.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...