Jump to content

Euroleague 2019/20, I FEEL DEVOTION


Chaos Is Me

Recommended Posts

2 hours ago, propolis said:

 

Kanis li pobijediti, ne smijes izgubiti. Tako mi zvuci ovaj tvoj post. 

U prevodu da se pomole za zdravlje Rodrigeza i Hinesa jer za njega posebno nemaju adekvatnu zamenu(ne verujem nesto Ledayu). A dosta ce zavisiti i kakve timove sastave ovi tier 2 timovi poput Olimpijakosa i Panatinaikosa itd, jer tu trebaju da traze svoju sansu. Kao sto rece kolega ispred mene za klasu su ispod pomenute cetvorke. Blamaza bi bila neulazak u playoff, a uspeh f4.

Link to comment
Share on other sites

Preiskusna(stara)ekipa i previše igraca koji zavise od lopte. Oni posle 40 utakmica u sezoni nece moci da stegnu odbranu ni protiv jedne ekipe. 

U spoljnoj liniji nemas ni jednog defanzivca.

Ja cu da smatram da su napravili veliki uspeh ukoliko budu medju 10 ekipa. 

Link to comment
Share on other sites

Ukoliko on dodje Zenit će, uz Milano, biti ekipa koja prima najviše poena. Bas je los u odbrani, a sa obzirom da će bekovski tandem spolja biti Pengos-Beron koji su niski+kratak raspon ruku...ocekujem da protivnik ima bar 78ppg.

Link to comment
Share on other sites

Odlican prelazan rok Fenerbahcea.

 

Barthel i Ulanovac su iskusni evropski igraci, Brown je odlican plej, Hamilton odlican centar i dopuna Veselog, a tu je i ovaj Pierre.

 

Najvaznije je sto su doveli odlicnog trenera sto znaci da ne moraju da brinu da li ce im se tim raspasti kao Armaniju ili Zenitu.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Sector said:

Sto mislis da su Pascual i Messina losi treneri i da je Igor bas toliko bolji? 

 

Nisu se pokazali do sada.

 

Igor mi uleva poverenje ne samo zbog ranijih rezultata sa reprezentacijom nego i zbog ozbiljnog prelaznog roka.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, propolis said:

 

Fali jedan 4/3 igrac, po mogućstvu da je precizan iza linije za 3.

 

Ovde bi mogla biti startna centarska linija Veseli - Hamilton. 

Mislim da se Gill bio spominjao. Pierre je po meni slican igrac kao Clyburn. Tu mi nekako fali šut u ovom sastavu, pogotovo sa bekovskih pozicija.

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, goldberg said:

 

Nisu se pokazali do sada.

 

Igor mi uleva poverenje ne samo zbog ranijih rezultata sa reprezentacijom nego i zbog ozbiljnog prelaznog roka.

Paskval se nije pokazao?

Dis iz a dzouk bre.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...