Jump to content

Euroleague 2019/20, I FEEL DEVOTION


Chaos Is Me

Recommended Posts

On 7/9/2020 at 4:05 PM, MrTripleDouble said:

Meni je ovo disaster team. Primace stotku prosecno. Ne zna se gde ce ih vise busiti, spolja ili unutra. Bukvalno nijedan kvalitetan defanzivac.

 

Bili su oni losi defanzivno i prosle sezone.

 

Kad se samo setim kako ih je Maccabi napunio, bukvalno su u svakom napadu pravili situaciju da neko ostane sam na sutu za tri poena.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Green23 said:

Gde su sad oni koji su pričali, ma njemu je Zvezda najbolja šansa, ko će da ga uzima kada je stalno povređen itd.

Ovakav PAO i nije nesto poseban. Naredne sezone ce ostati samo ime. Svi igraci koji su pravili razliku su otisli, ili ce otici.

Cisto sumnjam da bi imao mesta da nisu dobrano skresali budzet.

Svakako ce uzeti vecu kintu nego sto bi u Zvezdi.

 

Da se razumemo, nisam od onih koji su pisali da je Nemanji Zvezda najbolja sansa.

 

Edited by Leonard
Link to comment
Share on other sites

Olimpia Milano 2020-2021:

Rodriguez, Delaney Cinciarini
Punter, Roll, Moretti
Shields, Micov, Moraschini
Datome, Leday, Brooks
Hines, Tarczewski, Biligha  

Coach: Ettore Messina

 

Moze da se sprda narod, spremni za uvijek neugodno 11. mjesto ali ovaj sastav izgleda bar na papiru odlican. Bukvalno i prva i druga petorka, nema greske nidje, po mom misljenju no weak spots. Bice ih interesantno gledati.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Mili said:

Olimpia Milano 2020-2021:

Rodriguez, Delaney Cinciarini
Punter, Roll, Moretti
Shields, Micov, Moraschini
Datome, Leday, Brooks
Hines, Tarczewski, Biligha  

Coach: Ettore Messina

 

Moze da se sprda narod, spremni za uvijek neugodno 11. mjesto ali ovaj sastav izgleda bar na papiru odlican. Bukvalno i prva i druga petorka, nema greske nidje, po mom misljenju no weak spots. Bice ih interesantno gledati.

Messina moze u penziju ako ne utera ovaj tim u playoff.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Veliki broj potrosenih igraca isto kao i prosle godine,dok su imali svjezine dobro su igrali i mislim da su imali 7-1 na otvaranju sezone ili tako nesto i onda su sredinom sezone bas zbog toga usli u seriju uzasnih rezultata i ispali iz prvih deset,i ne bi zavrsili u prvih osam da se sezona nastavila.Koliko se jos kosarka igra Hajnsu i Datomeu je upitno.Top osam maksimalan domet,nista vise od toga.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Mili said:

Olimpia Milano 2020-2021:

Rodriguez, Delaney Cinciarini
Punter, Roll, Moretti
Shields, Micov, Moraschini
Datome, Leday, Brooks
Hines, Tarczewski, Biligha  

Coach: Ettore Messina

 

Moze da se sprda narod, spremni za uvijek neugodno 11. mjesto ali ovaj sastav izgleda bar na papiru odlican. Bukvalno i prva i druga petorka, nema greske nidje, po mom misljenju no weak spots. Bice ih interesantno gledati.

 

Weak spot je sto ima 10 igraca koji mogu da igraju 25mpg. 

Do sada smo nebrojeno puta videli da roster pun sjajnih pojedinaca ne znači ama baš ništa, a Milano je uvek bio klasičan predstavnik takvih ekipa. 

16 minutes ago, Del Piero said:

Messina moze u penziju ako ne utera ovaj tim u playoff.

Moze odma u penziju sa obzirom da ih je on selektirao. 

Link to comment
Share on other sites

Pa Milano je uvek pravio odlicne sastave, ali im je bio problem sto su igraci tamo igrali znatno slabije od onoga sto su igrali u drugim timovima.

 

Prosle sezone su samo Scola i Rodriguez opravdali ocekivanja, a toliko dobrih igraca su imali (npr., White iz Zalgirisa).

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Mili said:

Olimpia Milano 2020-2021:

Rodriguez, Delaney Cinciarini
Punter, Roll, Moretti
Shields, Micov, Moraschini
Datome, Leday, Brooks
Hines, Tarczewski, Biligha  

Coach: Ettore Messina

 

Moze da se sprda narod, spremni za uvijek neugodno 11. mjesto ali ovaj sastav izgleda bar na papiru odlican. Bukvalno i prva i druga petorka, nema greske nidje, po mom misljenju no weak spots. Bice ih interesantno gledati.

Leday, Hines, Biligha, dosta su kratki na centarskim pozicijama. Ima tu dosta karaktera i sampionskih igraca, ali su isto tako i u dobrim godinama. Hines, Caco, Micov, Datome, svi biju skoro u 35. Nisam siguran koliko mogu da izguraju bez povreda. Dosta ce zavisiti i od Datomea kakvu ce sezonu da ima, jer poslednje dve nije to taj igrac. Ne bi me cudilo da krenu jako u sezonu pa da u drugom delu padnu sebi svojstveno. Ovaj tim mi lici kao da je rentiran na godinu ili dve pa sta bude bude.Uglavnom su takve i ugovore potpisivali. Vise mi mirise na neku blamazu nego na napad na f4 ili titulu. Mada nista nije nemoguce ako ih zdravlje posluzi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, MrTripleDouble said:

Vise mi mirise na neku blamazu nego na napad na f4 ili titulu. Mada nista nije nemoguce ako ih zdravlje posluzi.

 

Kanis li pobijediti, ne smijes izgubiti. Tako mi zvuci ovaj tvoj post. 

Edited by propolis
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Realno, radi se o momčadi koja je kvalitetom klasu ispod Barce, Reala, Efesa i CSKA.

 

Treba još sačekati kako će ostale ekipe popunjati roster ali sigurno da su lošija momčad od recimo lanjskog Maccabija.

 

Dakle, radi se o ekipi koja je po suhom kvalitetu 7-8 u Euroligi pa ne vidim kakva bi to apokalipsa bila da opet ne uhvate PO, pogotovo uzimajući u obzir činjenicu da nemaju domaće jezgro(identitet) i da se i dalje dosta igrača odluči za penzijski dolazak, naplatit se i uživati u finom gradu kao što je Milano.

 

Plafon bi im mogao dignuti Delaney kakvog smo gledali u Lokomotivu.

 

Hines djeluje kao igrač koji će profesionalno odraditi gažu iako nema tu ni blizu defanzivnog impakta kao iz najboljih dana.

 

Datome, s druge strane djeluje kao bivši igrač.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...