Jump to content

Euroleague 2019/20, I FEEL DEVOTION


Chaos Is Me

Recommended Posts

6 hours ago, Sector said:

Spekulise se o odlaganju pocetka EL za decembar. 

 

Po meni besmisleno, ko da ce virus nestati do tad. Ako ne krene u oktobru mogu da gase sport. 

 

pricam napamet ali mozda ima veze sa time da bi i naredna nba sezona trebalo da krene u decembru?

kontam da postoji citav jedan kontigent i usa i ostatak sveta igraca koji ne bi razmatrao evropske klubove pre nego saznaju imaju li ufur u nba timu

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, uini said:

 

pricam napamet ali mozda ima veze sa time da bi i naredna nba sezona trebalo da krene u decembru?

kontam da postoji citav jedan kontigent i usa i ostatak sveta igraca koji ne bi razmatrao evropske klubove pre nego saznaju imaju li ufur u nba timu

 

A neki će, što kaže Kari, biti NBA (Nece Biti Angažovani) 😂😂😂

 

Da sam GM neke EL ekipe nikad ne bi cekao te igrace, to mi je kockarski jer nikad ne znaš šta ćeš da dobiješ. 

Sastavis lepo ekipu, a tu ako ispadne da ima nesto dobro jos bolje. U principu uvek može neka doselekcija da se odradi. 

Čekati da počne sezone zbog igraca koji će da otpadnu iz Nba je suludo. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

ma samo nudim dodatni (potencijalni) razlog. mislim da će zbog korone ameri koji nemaju neko ime, prihvatati i manju lovu u g league jer im to pruža sigurnost 

 

@propolis

 

Nisam siguran da to može biti razlog.

Pre će biti to što se drugi talas virusa očekuje u sep/okt pa da se vidi šta će se desiti u tom periodu. 

Covid je taj koji oblikuje sve pa i košarkašku sezonu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Valensija je napravila bas zanimljivu ekipu:

 

Hermanson, Van Rosom, Vives

Prepelic, Marinkovic

Sastre, San Emeterio

Vilijams, Labejri

Dubljevic, Tobi

 

Abalde nijesam stavio, izvjestan je njegov odlazak, traze ga Real i Barsa. Trebace im jos jedan dobar SG-SF igrac da se kompletiraju. Pod kosem su beton, Vilijams i Dubljevic su bas ozbiljan tandem na papiru. Vjerujem da ce zadrzati Tobija, dobar je za back-up centra.

Edited by Shunsuke Nakamura
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, propolis said:

Cska će po svemu sudeći odbraniti titulu. Imaju najdominantnije igrace na pozicijama 1,3,4 i 5.

Jos Berona na 2 i pali se masina. 

Barsa je opasno jaka, Efes ništa nije menjao, Real je Real, Fener može biti vrlo opasan, Armani se lepo zateže ... biće zahebano.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Kankkunen said:

Barsa je opasno jaka, Efes ništa nije menjao, Real je Real, Fener može biti vrlo opasan, Armani se lepo zateže ... biće zahebano.

 

Vasa nije otišao? Pričaju da je Nba ove sezone. Svaka čast Larkinu, ali bez Vase tesko. Njih dvojica su najkomplementarniji bekovski tandem u Evropi, mozda i u istoriji Eurolige. 

Link to comment
Share on other sites

Meni se cini da je Cska perfektno izbalansiran. 

Heket,James,Klajburn, Sengelia, Milutinov koji će biti nosioci. Pomoćno osoblje Strelnieks, Hiliard, Kurbanov, Voigtman, Bolomboj uz Sent Rosa i Antonova. 

Imaju najviše u ligi polivalentnih igaraca. Sa loptom su odlični Heket, James, Strelnieks, Hiliard, Klajburn,Sengelia.

 

Ubacio bi ja tu Berona I da bude savršena ekipa. Fali im još jedan spolja na 1,2.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Shunsuke Nakamura said:

Valensija je napravila bas zanimljivu ekipu:

 

Hermanson, Van Rosom, Vives

Prepelic, Marinkovic

Sastre, San Emeterio

Vilijams, Labejri

Dubljevic, Tobi

 

Abalde nijesam stavio, izvjestan je njegov odlazak, traze ga Real i Barsa. Trebace im jos jedan dobar SG-SF igrac da se kompletiraju. Pod kosem su beton, Vilijams i Dubljevic su bas ozbiljan tandem na papiru. Vjerujem da ce zadrzati Tobija, dobar je za back-up centra.

Meni je ovo disaster team. Primace stotku prosecno. Ne zna se gde ce ih vise busiti, spolja ili unutra. Bukvalno nijedan kvalitetan defanzivac.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Šteta za Gudaitisa, pretprošlu sezonu je bio najbolji igrač Milana i ponajbolji centar Eurolige. Uništile su ga ozljede.

 

Milano je opet doveo hrpu igrača ali teško da će tu biti nekog pomaka u odnosu na zadnju sezonu. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...