Jump to content

Euroleague 2019/20, I FEEL DEVOTION


Chaos Is Me

Recommended Posts

6 hours ago, propolis said:

Hines je daleko ispod svog nivoa, a nije ni čudo jer je u 34toj godini zivota,nema više tu eksplozivnost i brzinu. 

Verujem da je ubo kvalitetniji, bar dvogodišnji, ugovor. 

 

Edit, veće iznenadjenje je sto su se rastali sa Delavaleom. Izgledalo je kao da Mesina zna šta želi od njega, a i on je fino odigrao sve minute što je dobio. 

Pa i nije toliko iznenadjenje jer nije neka tajna prevelika da Messina bas i nije omiljen medju italijanskim igracima a sam Della Vale je bio nezadovoljan zbog nedostatka minuta, hoce momak da igra i zbog toga je na kraju i otisao i sporazumno se razisli. Najvjerovatnije ce zavrsiti u Albi, oni su ga htjeli i prosle sezone. Mislim da je i Roll na izlaznim vratima, dok su Crawford i Sykes skoro pa prezaljeni. Za Sykesa mi jedan agent rece da je navodno bilo interesovanja iz Zvezde za njega ali ne znam koliko tu ima istine a koliko neke agende.

Messina je uvijek bio najbolji sa veteranskim ekipama i iskusnim igracima iza sebe, to ce dobiti u ovom Hinesu koji nema jos mnogo toga da odigra na vrhunskom nivou ali sve nazalost ide u tom smjeru da ce ostati kratak iako se vidi da je naredna sezona za njih F4 or bust jer i gazda Armani ima 86 godina oce i on da vidi malo plejof kosarke.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, MrTwister said:

Pa i nije toliko iznenadjenje jer nije neka tajna prevelika da Messina bas i nije omiljen medju italijanskim igracima a sam Della Vale je bio nezadovoljan zbog nedostatka minuta, hoce momak da igra i zbog toga je na kraju i otisao i sporazumno se razisli. Najvjerovatnije ce zavrsiti u Albi, oni su ga htjeli i prosle sezone. Mislim da je i Roll na izlaznim vratima, dok su Crawford i Sykes skoro pa prezaljeni. Za Sykesa mi jedan agent rece da je navodno bilo interesovanja iz Zvezde za njega ali ne znam koliko tu ima istine a koliko neke agende.

 

Uf Alba bi mu bila pun pogodak jer bi se lagano uklopio kod Aita, odlican potez. Nesto razmisljam i da bi kod Jasikeviciusa mogao da pokaže pun potencijal. 

Kod Pjanidjanija nije imamo nikakvu ulogu dok je kod Mesine i odigrao po neku zapaženu utakmicu. 

Sykes bi možda i bio okej rešenje za Zvezdu mada nisam ljubitelj takvih bekova. 

Quote


Messina je uvijek bio najbolji sa veteranskim ekipama i iskusnim igracima iza sebe, to ce dobiti u ovom Hinesu koji nema jos mnogo toga da odigra na vrhunskom nivou ali sve nazalost ide u tom smjeru da ce ostati kratak iako se vidi da je naredna sezona za njih F4 or bust jer i gazda Armani ima 86 godina oce i on da vidi malo plejof kosarke.

 

Zao mi je Gdina Armanija, ali postoji velika mogućnost da to ne doživi. 

 

 

Edit, mozda je i blago razočarenje za Dela Valea i Andreu Denikolao-a dokle su stigli. Dok su bili u Redjo Emiliji izgledalo je da mogu mnogo više, a pogotovo Dela Vale. 

Edited by propolis
Link to comment
Share on other sites

Della Valle je dobar igrač u oba pravca, al je žrtva kupovine izvikanijih imena u Milanu. Kad god je igrao, uglavnom je bio plus igrač za svoj tim. U ekipi poput Albe bi mogao da dođe do ozbiljnijih minuta pa da vidimo koliko stvarno može, nema tu ništa razočaravajuće za sada, ostaje EL igrač. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

 

I sam predsednik Evrolige Đordi Bertomeu je istakao da je cilj Evrolige da pored Olimpije Milano ima još jednog učesnika iz Italije.

A sada je namere Virtusa potvrdio i predsednik kluba Masimo Zaneti.

"Virtus zaslužuje da bude među najboljim timova Evrope. Pričamo o tome već dugo i bio sam ubeđen da ćemo ove godine zaslužiti poziv da igramo u najvažnijoj ligi. Ne očajavam zbog trenutne situacije, i dalje sam pun samopuozdanja, nada je i dalje tu", rekao je Zaneti za italijansku "Gazetu delo sport".

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa ono, ako ove godine ne naprave neki sistem mogu lagano da stave katanac na klub. Posla godina je bila prva Mesinina na klupi i bilo je tu verovatno nekoliko igraca koje ne zeli u timu, mada se mora priznati da su izgledali odlicno na pocetku sezone. Ove sezone ce promeniti gotovo pola tima po ukusu trenera i ako to ne da rezultate nema im onda pomoci.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Sprivel said:

Uvek sam radije da igraci zabadaju dobre tezge po Evropi, nego da nose vodu u NBA.

 

Spursi imaju prava na Milutinova, mogao bi tamo da ima lagano 20+ minuta ispred austrijskog drveta koje se odaziva na ime Jakob Poeltl.

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Dilejni i zvanicno u Milanu, ugovor valjda na 2 godine. 

Milan ozbiljno aktivan na trzistu, pucaju na visoko izgleda. 

PS: jedno znam gotovo izvesno, da ce u duelu Milana i Barse Dilejni biti singl godine za over😛

Link to comment
Share on other sites

Meni Milano deluje da radi isto ono što je godinama radio i nista se tu neće promeniti. 

Da Mesina nije italijan bio bi siguran da ne bi dočekao kraj sledeće sezone na klupi. 

Edited by propolis
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...