Jump to content

Euroleague 2019/20, I FEEL DEVOTION


Chaos Is Me

Recommended Posts

38 minutes ago, Sector said:

Rokada James - Mack djeluje kao najgora svih vremena. 

I meni vise djeluje da je ovo bila rokada. Ako Milano ne izbori dalji krug i plasira medju 8 Mesina se opasno zajebao oko ovoga sto je bukvalno isutirao Jamesa.

Mack apsolutno nista do sada.

Link to comment
Share on other sites

Ja i dalje mislim da CSKA nije imao plan da dovede Jamesa i da je on samo spletom okolnosti tamo zavrsio kada su ga ovu isutirali iz Milana. Cini mi se da su tamo bili uvereni da ce potpisati Dilejnija  ali ih je ovaj izradio jer je do zadnjeg trenutka cekao neki mega potpis sa Kinezima. Kada su videli da je James slobodan i da se oduzilo potpisivanje Dilejnija brze bolje su ga uzeli jer je ovom ocigledno nebitno gde igra sve dok je dobra kinta. Kako je i sam jednom rekao 'No discounts on my services' :classic_smile:

 

Sve u svemu ne svidja mi se ovaj novi CSKA, posebno nakon povrede Clayburna i ne bih se kladio cak i da ce na f4.

 

James igra svoje, ali ne verujem da je Itudis nameravo da mu da ovoliku slobodu. Stvarno po nekad ume da bude destruktivan po tim i da ubije momentum saigraca tako sto ne ume da prepozna kada je ovaj vruc, mada ove sezone je zaista resio vrhunski par utakmica.

 

Hiliard igra iznad mojih ocekivanja ovu sezonu. Malo ga je usporila povreda zadnjih par utakmica, ali solidne brojke.

 

Strelnieks je ovajno usao u sezonu ali polako hvata ritam. U odbrani je rupa ali isporuci svoje. Procenti su mu fenomenalni ali mi je nekako za sada nedorecen, i tu je mozda bitan faktor James.

 

Sto se tice Bakera mislim da su mnooooogo vise od njega ocekivali. Ne znam sta su planirali kada su ga dovodili i koju poziciju da igra. Ja sam njega gledao u Niksima kada je par utakmica zaredom igrao pleja usled nekih povreda. Solidno je to izgledalo, dok u CSKA on gotovo i da ne igra sa loptom u rukama. Pogadjajte gde je ona najcesce... Juce je Itudis bas popizdio na njega kada je ovaj bacio pas iz auta u ruke Balbaja kada je ovaj dao trojku sa pola(Zna li ovaj covek kojom rukom sutira:lol_2:) Mislim da jos ne treba da brine sa svoj status i da ce sigurno dobiti sansu da se pokaze do kraja sezone. 

 

Kufos nije mnogo igrao, a i to sto je igrao nije nista pokazao. Mlitav, neatletican, potrosen, itd itd... Mislim da je on ispusena mustikla, ali bar za tu poziciju ne treba mnogo da brinu jer su tu Voightmann i sve bolji Bolomboy. Bas mi se svidja ono sto on igra. Neverovatno je napredovao i CSKA ce moci da se osloni na njega u buducnosti sto se te pozicije tice.

 

 

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jedno je sigurno, James moze do kraja sezone ovako. 

Velika razlika između Jamesa u Milanu i Jamesa u Cska je sistem i trener. U Milanu ih je sve bolela djoka da se cimaju za Jamesa i da igraju odbranu dok je u Cska suprotan slučaj. Kod Itudisa mora tim da igra zajedno, a zbog povrede Klajburna se desilo da sada tim mora da igra za Jamesa.

Čak je i Vatutin rekao da se tim gradio oko Klajburna, a sada ispade da i oko Jamesa izgleda više nego dobro. 

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Horium said:

Eh sad, James je igrao i za Pao, pod Paskvalom bese?

 

Mike James, osim one jedne sezone u Baskoniji, je egzemplar igraca koji ce kada bude najvaznije da prospe sve ranije uradjeno.

 

Posle te sezone otisao u Nba jer odigrao odlicno. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...