Jump to content

Euroleague 2019/20, I FEEL DEVOTION


Chaos Is Me

Recommended Posts

Dobra kosarka i veceras. Fener nastavlja sa ogromnim oscilacijama, Zeljko je nesto bio popizdeo na DWilla, izvadio ga po pocetku trece cetvrtine i onda vratio tek sredinom cetvrte, pomalo prinudno jer niko nije dobro igrao. Mnogo pada na Sloukasa, koji je danas izvukao, ali pitanje je kad ce ponoviti ovakvu partiju, bar statisticki. De Colo se ukljucio u drugom i pomogao da preteknu, a komentarisem sa drugarom, u neka srecnija vremena za Fener Melih je ulazio na par minuta ili tek u garbage timeu, a sad guli 40 minuta. Iako je imao 17 poena, 5/9 za tri, ne moze on da ima toliku ulogu u timu sa takvim ambicijama. 

Iznenadilo me je sto se Olympiacos ovako drzao u OAKI. I pored produzetka i nenormalne partije Ricea, PAO mi je osetno bolja ekipa od njih. Nije mi bio jasan Oly u zavrsnici kada su u nekim situacijama usmeravali Calathesa u reket umesto da mu se bezobrazno odmaknu. Njemu se treba odmaci i kad pogadja, a tek kad sutira kao veceras, na kraju je zavrsio sa 0/9. Bila je zanimljiva zavrsnica 4/4. Papagiannis na minut do kraja promasuje cist sut iz reketa dok ga cuva Baldwin, a onda u poslednjem napadu dobija loptu na par sekundi do kraja u istom mismatchu i niko iz Olympiacosa ne pomislja da skuplja ili da prave faul za bacanja, testirali su ga da vide da li moze da pogodi i uspeo je da nabaci na tablu.

edit - da dodam, kako je Cherry pojeo Jimmera par puta kada je krenuo sa nekom igrom 1 na 1, nije znao Jimmer gde se nalazi

Edited by Del Piero
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...