Jump to content

Euroleague 2019/20, I FEEL DEVOTION


Chaos Is Me

Recommended Posts

25 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Brutalna partija Decka, bukvalno je odigrao bez jednog loseg poteza. Trenutno je jedan od boljih krilnih igraca u EL. Dominantan u skoku, odlican u odbrani, moze da brani nekoliko pozicija jer je jak kao konj. Rutinski resava kad mu se ocisti strana da igra na postu, Kurbanova je par puta bez problema okrenuo. Zna jako dobro da  povuce i  tranziciju. Polivalentan i veoma zahvalan igrac. Real ocigledno ima vrhunski skauting. 

 

 

 

Kakve je brat cigle bacao, nerealno stvarno.

 

Nisam gledao utakmicu, ali sam gledao neke prethodne. 

 

Dek je izuzetno nezgodan igrac za čuvanje jer je izmedju 3 I 4,ima odličnu ledjnu tehniku, veoma dobar šut i igru licem. Mnogo je bila zanimljiva Arg na SP sa Dekom I Garinom u tandemu. 

 

Ne bi mogao da poredim Hiliarda i Higinsa nikako, različiti tipovi igraca.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Shunsuke Nakamura said:

Brutalna partija Decka, bukvalno je odigrao bez jednog loseg poteza. Trenutno je jedan od boljih krilnih igraca u EL. Dominantan u skoku, odlican u odbrani, moze da brani nekoliko pozicija jer je jak kao konj. Rutinski resava kad mu se ocisti strana da igra na postu, Kurbanova je par puta bez problema okrenuo. Zna jako dobro da  povuce i  tranziciju. Polivalentan i veoma zahvalan igrac. 

...ali brate mili, ona frizura je neoprostiva🤭

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Do sada je tri igraca u svih 10 kola postiglo najmanje po jednu trojku na utakmici. Vilbekin, Lo, Rodrigez. Ima ih 5 ili 6 koji su to uradili na 9/10 utakmica a trojica od njih to nisu uspela da urade protiv CZV. Sved 0-6 u Bg, Rendolf 0-5 u Bg i Grigonis 0-3 u Kaunasu.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Shunsuke Nakamura said:

Brutalna partija Decka, bukvalno je odigrao bez jednog loseg poteza. Trenutno je jedan od boljih krilnih igraca u EL. Dominantan u skoku, odlican u odbrani, moze da brani nekoliko pozicija jer je jak kao konj. Rutinski resava kad mu se ocisti strana da igra na postu, Kurbanova je par puta bez problema okrenuo. Zna jako dobro da  povuce i  tranziciju. Polivalentan i veoma zahvalan igrac. Real ocigledno ima vrhunski skauting. 

 

 

Deck je došao u Real kao najbolji strelac ARG šampionata. To je zanimljivo jer je u početku u Madridu delovao kao sve osim kao strelac. Dobar igrač, dostojna zamena za Reyesa ili ranije Mačiulisa, Noćionija i tako tih likova koji se daju 100% za tim. 

Edited by Chaos Is Me
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Meni je prvi utisak sa njim bio bezveze, ali kad sam se malo vise zadubio u gledanje, vidio sam da je mnogo koristan igrac i da ima dosta kvaliteta. Na SP je pokazao koliko moze da bude opasan i kao strijelac. U Realu ima vise neku sljakersku ulogu, ali desice se povremeno partije kao sinoc, kada je unistio krilne igrace CSKA.

Edited by Shunsuke Nakamura
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tipična domaćinska utakmica, nemam ni najmanju sumnju da će CSKA u Moskvi dobiti Real, borba će biti oko toga samo da li će biti dostignuta ova razlika. Predugačko je takmičenje da se svaka utakmica odigra u fulu, a i bitnije je da se domaći gledaoci zadovolje pobedom njihovog tima i da mogu tome lično da prisustvuju, jer utakmica ništa ne donosi niti odnosi u ovom trenutku.

Link to comment
Share on other sites

Kada sam izrazio sumnju da ce CSKA u 4 nakon regularnog dela, uopste ih nisam precrtao u borbi za titulu. Ovi porazi sto se sada redjaju se jednako broje u tabeli, koji god deo sezone da je u pitanju. Jeste, tim je pretrpeo veliku rekonstrukciju, treba to sve posloziti, a i utisak je da ce i kada se uigraju biti slabiji nego prethodnih sezona. Svakako im ne ide u prilog ni vaskrs Armanija, Makabija, konstantnost Efesa...

 

Na Itudisu je vraski tezak posao, ali misljenja sam da je ova rekonstrukcija ekipe planska i da, shodno tome, nema puno pritiska na njega.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, dekkard said:

I protiče bez većih posledica, jer su u 8 posle skoro trećine regularnog dela sezone.

 

Sumnjam da im je plan bio da budu u 8 nakon trecine prvenstva i da je to uspeh za njih.

 

A to cak i nije njihov najveci problem, koliko povreda Clyburna i nedostatak kvaliteta u ovogodisnjem sastavu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...