Jump to content

Euroleague 2019/20, I FEEL DEVOTION


Chaos Is Me

Recommended Posts

SK nije prenosio meceve Valencia - Zenit i Asvel - Efes zbog nebitnih fudbalskih meceva. OK.

 

Nekoliko zaista odlicnih meceva. Bayern i njihov povratak, Valencia i Zenit i kombinovano 30/58 za 3, Armani - Maccabi.

 

Prvih osam deluje vec sada jako mocno i osim Baskonije ne vidim ko bi mogao da ih ugrozi.

 

Efes, Armani, Maccabi, Khimki i Barcelona najbolji u poslednjih 5 godina, a tu su i Real, CSKA i PAO.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, jedibojan said:

Meni licno najmanje simpaticna ekipa ove godine

 

Očekivao sam dosta od njih, a oni su u fazonu - ako ide, gazimo, ako stane, predajemo se na pola druge četvrtine i onda sledi baš raspad. Biće oni u pljeofu sigurno, ali ako se nešto ne promeni, neće tu biti prevelik faktor.

 

Najnejasnija mi je uloga Gila, čovek u nekim trenucima mora da moli za loptu, a realizacija mu je neverovatna, preko 60% i za dva, i za tri.

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dobar meč sinoć u Milanu. Ćaćara je majstor, kad se razmaše - jedan od najlepših igrača za gledanje u EL. Izgleda da se Wilbekin gadno sjebao. Neverovatno šta je sinoć pogađao pre povrede. Acy stavio Bilighu na poster godine.

Edited by Chaos Is Me
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Chaos Is Me said:

Dobar meč sinoć u Milanu. Ćaćara je majstor, kad se razmaše - jedan od najlepših igrača za gledanje u EL. Izgleda da se Wilbekin gadno sjebao. Neverovatno šta je sinoć pogađao pre povrede. Acy stavio Bilighu na poster godine.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Sprivel said:

 


E sad jbg. Ono sto je sigurno je da je najveci hood gangsta igrac.

 

 

Ovo. Ako bude neke šorke na terenu, ne bih voleo da sam u protivničkoj ekipi u odnosu na Acya. Inače, nije on sad nikakav out of this world atleta, npr. Derrick Williams je znatno atletičniji, pa možda i Acyevi saigrači Hunter i Black, ali je užasno agresivan, hoće uvek da pojede obruč.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zalgiris - Pao sinoc bilo poprilicno uzbudljivo, sa nekoliko lepih poteza, ali ne i narocito kvalitetnom kosarskom.

 

Pao vodio ubedljivo veliku vecinu meca, da bi ih Zalgiris na kraju maltene sustigao, a zelenim Grcima usla voda u usi.

 

Na kraju je ipak Pao pobedio, i kada se sve sabere i oduzme, maltene iskljucivo zahvaljujuci Kalatesu, iako je on morao da napusti ranije igru usled pete licne.

 

Kada pogadja trojke u nizu (kao sinoc) jedan od top 3 pleja u Evropi, ako ne i najbolji.

 

Koliko postujem Sarasa, toliko mi se i ovaj sastav Zalgirisa cini cist kriminal. Vecini tih igraca uopste nije ni mesto u Evroligi.

Link to comment
Share on other sites

Zalgiris ima problem na poziciji plejmejkera. Nisam siguran da li je Saras spremao Volkapa za tu poziciju ili je silom neprilika tako ispalo, ali oni im je sada prvi plej što I nije sjajno rešenje. Otpustili su Aleksa Pereza, nisam pratio Banvit prosle sezone tako da ne znam kako je tamo igrao, I verovatno će dovesti novog pleja. Zalgirisu će dosta toga ove sezone zavisiti od tog igraca koji će doći umesto Pereza. 

Verujem da bi im Najdzel W Gos bio pravo rešenje. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...