Jump to content

Euroleague 2019/20, I FEEL DEVOTION


Chaos Is Me

Recommended Posts

9 minutes ago, MrTripleDouble said:

Nikad top igrac od Nedovica, nazalost....Najodgovorniji za raspad Milana u drugom poluvremenu. Promasio sve sto je sutnuo, a na drugoj strani ga Svedjo utrp'o.

 

Valjda je Mesina to morao da vidi i da ga skine da parketa,a ne jos da ga vrati da ih dokrajci na 2ipo min do kraja

 

Čudi me da nije Bruksa stavio na Jerebka, ovaj ih ubio. 

Link to comment
Share on other sites

Ovaj Pao je cirkus od ekipe, kako oni bacaju pare na neke besmislene investicije vec godinama, pa to je epski. Primis 58 poena od Albe kod kuce, koja je pritom bez 3 ponajbolja igraca...ma Gavra je za ovog Pedulakisa Zoc licno😎

Volim ja Kalatesa, sjajan je to plejmejker, ali ekipa u kojoj Nick the Brick vodi glavnu rec, nikada ne moze biti za ozbiljne domete

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Gudura said:

Ovaj Pao je cirkus od ekipe, kako oni bacaju pare na neke besmislene investicije vec godinama, pa to je epski. Primis 58 poena od Albe kod kuce, koja je pritom bez 3 ponajbolja igraca...ma Gavra je za ovog Pedulakisa Zoc licno😎

Volim ja Kalatesa, sjajan je to plejmejker, ali ekipa u kojoj Nick the Brick vodi glavnu rec, nikada ne moze biti za ozbiljne domete

Sve je to relativno :classic_smile: ima i Željko svoju muku ... niko nema čarobni štapić i ništa nije sigurica ...

1001 stvar je potrebna da se dođe do nekog rezultata.

Imaš prve trenere koji se muče trening da odrade, al su maheri za vođenje utakmice ... i suprotno.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...