Jump to content

Euroleague 2019/20, I FEEL DEVOTION


Chaos Is Me

Recommended Posts

22 minutes ago, Sector said:

Igracina je Higgins. 

 

 

 

Bas smo pre neki dan ovde imali raspravu ko je bolji: Higgins ili Hilliard.

 

Neuporedivo, Higgins ima i prodor, igra odlicnu odbranu, ima odlican sut i odlican je strelac. Hilliard je samo suter.

Edited by goldberg
Link to comment
Share on other sites

Lepe tekme bile i Fener - Bajern, kao i Zalgiris - Barsa.

Stvarno sam uzivao. 

-Jedan od glavnih utisaka ove (a i proslih par) sezone je kako Sarunas svojski cedi suvu drenovinu iz bolno limitiranih i talentom siromasnih rostera.

-Barselona je meni prvi pik za osvajaca Evrope. Kvaliteta ima napretek, a na Kariju je da od ovih fantasticnih sastojaka zakuva paprenu corbu.

-Fener je izgledao vrlo ozbiljno u drugom poluvremenu; Energija, protok lopte i sut su bile na nivou koji se ocekuje od njih. Zanimljivo je da je De Kolo to drugo poluvreme uglavnom proveo na klupi. I dalje smatram da je ovo najslabiji Fener od 2014.

-Ne moze se ozbiljno takmiciti u Evroligi sa plejmejkerskim tandemom Lo - Nelson. Vidi se teznja da Bajern igra konkretno i disciplinovano, ali mi se em cini da je to work in process, em da je potrebna doselekcija na bekovskim pozicijama.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Pero_Cameron said:

Asvel, koliko je zajebana ekipa kuci, toliko je nebitna u gostima.

Bogami kad bi do kraja uglavnom dobijali kući i završili sezonu na jedno 40% pobjeda to bi bio sasvim solidan EL debi. Za mene je ovaj njihov dosadašnji skor totalno neočekivan.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Broj pobeda timova koji nemaju licencu (od pocetka novog formata)

 

Himki    30

CZV       29

Darusafaka, Brose   21

Bajern                        14

Unikaha, Valensija   13

Galata                        11

Unics, Canaria            8

Buducnost                  6

Alba                             2

Zenit                            1

 

Bajernu nisam racunao ovosezonske pobede (imaju licencu). Boldovane su ekipe koje ucestvuju u 2019-20

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...