Jump to content

Euroleague 2019/20, I FEEL DEVOTION


Chaos Is Me

Recommended Posts

Hteo sam da kupim karte za F4 u Kelnu, ali za LS u rukometu pa vidim da je sve prodato, sem VIP paketa, još pre mesec dana.
Bacih pogled za karte za EL, takodje u Kelnu, vidim da prodaja kreće u ponedeljak. Sta mislite koliko će se dugo prodavati?

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Ridji said:

Hteo sam da kupim karte za F4 u Kelnu, ali za LS u rukometu pa vidim da je sve prodato, sem VIP paketa, još pre mesec dana.
Bacih pogled za karte za EL, takodje u Kelnu, vidim da prodaja kreće u ponedeljak. Sta mislite koliko će se dugo prodavati?

Nema mnogo karata u slobodnoj prodaji, jer se čuvaju karte i za učesnike F4

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Ridji said:

Hteo sam da kupim karte za F4 u Kelnu, ali za LS u rukometu pa vidim da je sve prodato, sem VIP paketa, još pre mesec dana.
Bacih pogled za karte za EL, takodje u Kelnu, vidim da prodaja kreće u ponedeljak. Sta mislite koliko će se dugo prodavati?

http://kkcrvenazvezda.rs/2019/11/06/f4-euroleague-karte-u-pretprodaji-od-ponedeljka/

Link to comment
Share on other sites

Olimpijakos je bas bas los.

 

Osim Milutinova koji se trudio da vrati ekipu u igru, svi ostali su uzimali neke uzasno teske suteve. Lose sastavljena, lose vodjena ekipa sa jezivom atmosferom u hali. Ako se stvari ne promene na bolje i 15. mesto na tabeli ce im biti uspeh.

 

Zato je Armani konacno poceo da igra onako kako je trebalo odavno. Resili su se balasta Jamesa i njegovih besomucnih izolacija i suteva i sa dolaskom Chacha imaju jednu od najboljih ekipa.

 

Igraju li sutra Hanga i Ribas u Kaunasu?

Edited by goldberg
Link to comment
Share on other sites

Trener, pa sve ostalo.

 

Milano manje više ista ekipa, ali sada na vrhu tabele i 6 vezanih pobeda. I drago mi je to da vidim, konstantno velika ulaganja, odlična poseta, red je bio da vide i plejof.

Naravno, rano je za te prognoze, ali uveren sam da će biti među 8 ekipa.

Edited by realno *w
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Naravno da ima i do Mesine, veliki je to trener, ali i do toga da imaju proper plejmejkera i to među najboljim u Evropi. Kad Ćaćo igra, igra i cela ekipa. Ispostavilo se da je i Scola pun pogodak, kad vide dedu od 40 godina kako rilja kao da je tek ušao u prvi tim, iako je već sad košarkaška legenda na svetskom nivou, šta da kažu ostali. Odlično profilisane uloge. Kad se Gudaitis skroz oporavi, biće još zajebaniji, dobro su oni izgledali i prošle sezone do njegove povrede.

 

Meni je veći utisak Makabi. To je lako mogla da bude ponovo divlja ekipa gde se ne zna ko pije a ko plaća, ali Sfeiropulos radi strašan posao tamo, baš strašan. Znači im mnogo i Casspi kao relevantan domaći igrač ozbiljne reputacije, a super je što svoje dobre minute imaju Zoosman i Avdija. Igraju sve bolje kako sezona odmiče, za mene najprijatnije iznenađenje EL do sada.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ma nebuloza klasična. Calathes sam košta kao 3 najbolja igrača kod Zenita. A gde je Jimmer koji bi bez problema nastavio da meće 60 ppg u Kini (a znamo kako u Kini plaćaju takve igrače), Rice, pa stare grčke kajle, Wesley Johnson koji ipak dolazi kao dugogodišnji NBA igrač i nekadašnji lutrijski pik itd.? Jedino ako Zenit suvim zlatom ne plaća one ruske dunstere, znam da moraju da ih preplate al ipak... Ne znam šta sve upada u ovu stavku. Iskreno, deluje mi da i Zvezda ima skuplji tim od Albe npr.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ma nebuloza klasična. Calathes sam košta kao 3 najbolja igrača kod Zenita. A gde je Jimmer koji bi bez problema nastavio da meće 60 ppg u Kini (a znamo kako u Kini plaćaju takve igrače), Rice, pa stare grčke kajle, Wesley Johnson koji ipak dolazi kao dugogodišnji NBA igrač i nekadašnji lutrijski pik itd.? Jedino ako Zenit suvim zlatom ne plaća one ruske dunstere, znam da moraju da ih preplate al ipak... Ne znam šta sve upada u ovu stavku. Iskreno, deluje mi da i Zvezda ima skuplji tim od Albe npr.

Pre svega, timovi iz Rusije imaju mnogo veće troškove putovanja od ostalih učesnika iz EL Od ovih budžeta, maksimum 60% može da ide na plate. Znači Panata daje sigurno tih maksimalnih 60%, što dođe 8,4M, što meni zvuči baš realno, van ovih 5,6 jačih imena, sve ostalo su prosečni igrači, koji su slabije plaćeni + Pedulakis na klupi, koji je sigurno duplo jeftiniji od Pitina.

Link to comment
Share on other sites

Francuska i Nemacka imaju poreze  1/1. Na jedan evro igracu, da jos jedan drzavi. Za Zenit ne razumem ali nije tu rec o putovanjima. Rusi preplacuju domace igrace, kao i Turci, nemaju ih puno pa zbog toga. Mada mi u svakom slucaju deluje puno. Bayern gradi halu i to im ulazi u budzet za ovu sezonu. Takodje i Asvel koji je vec uradio trenazne hale a 2020 dobijaju novu halu od 10500 sedecih mesta za kosarkaske meceve, to se potpuno radi od privatnih ulaganja, sam grad je mozda dao zemljiste ali to ne znam. Sa tim da Alba i Zenit imaju relativno nove hale.

 

Moze se diskutovati dosta o ovim budzetima, ali mislim da su oni to pausalno iznosili.

 

Link to comment
Share on other sites

davies, claver, mirotic, higgins i hanga su poceli protiv milana i valensije. 

kad se vrate pangos i huertel, ako kliknu kako treba sa ostatkom ovoj ekipi plafon je jako visok. tezak posao pred karijem koji je i sam rekao da su daleko od zeljene forme i igre.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...