Jump to content

Euroleague 2019/20, I FEEL DEVOTION


Chaos Is Me

Recommended Posts

3 hours ago, pepe sancez said:

Evroliga se brzo birati najbolju petorku ove decenije.

Moj izbor bi bio:

- fiksevi: Bili, Printezis, Hajns, Teo, De Kolo, Rodrigez, Fernandez, Veseli, Bogdan.

- stavljam i Ljulja iako je to sedam bekova.

 

Od ostalih se razmisljam izmedju Krstica, Mirotica, Bjelice, Nocionija, eventualno Danstona i Gista.

 

Sta vi mislite?

Dončić garantovano, zbog marketinga.

Link to comment
Share on other sites

Bjelica svakako...Diamantidis je ostavio i te kako trag i u ovoj deceniji, tako da treba i on tu da bude.Ja Veselog ne bih birao ni u petorku sezone a kamoli decenije, i to nema veze sa navijackim opredeljenjem, covek sem predispozicija ima malo koji drugi kosarkaski element, skoka bez, suta bez, pregled igre upitan, zastita kosa kilava, da ume da blokira, ali mu se mnogo cesce jaci centri usetaju u kos.Zestoko precenjen igrac, nije ni cudo sto Fener ne moze da uzme titulu, otkako Judo nije u timu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

Dobro mozda i Nemanja u pravu si, ne znam tacno ko je kandidat na njegovoj poziciji ali da svakako i on.

Na njegovoj poziciji je svakako prvi pik Printezis. Ja ne vidim bilo koga ispred njega.

Link to comment
Share on other sites

Vidim da se bira samo 10 igrača, ja sam uspeo da svedem listu na 12 i sada ne znam koju bih dvojicu izbacio: Dijamantidis, Spanulis, Teodosić, De Kolo, Hajns, Navaro, Ljulj, Rodrigez, Fernandez, Printezis, Dončić i Veseli.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Guru said:

Vidim da se bira samo 10 igrača, ja sam uspeo da svedem listu na 12 i sada ne znam koju bih dvojicu izbacio: Dijamantidis, Spanulis, Teodosić, De Kolo, Hajns, Navaro, Ljulj, Rodrigez, Fernandez, Printezis, Dončić i Veseli.

Ljulj ili Rodrigez, to je bila dilema ... Dončić je ipak imao kratku epizodu, sjajan igrač, to stoji.

edit:

sad videh ovo ...

Quote

The 2010-2020 all-decade selection process marks the second time this century that fans and media have voted for the honor. The first EuroLeague All-Decade Team, covering 2000 to 2010, included Dejan Bodiroga, Dimitris Diamantidis, J.R. Holden, Sarunas Jasikevicius, Trajan Langdon, Juan Carlos Navarro, Theo Papaloukas, Anthony Parker, Ramunas Siskauskas and Nikola Vujcic.

imaš dvojicu iz prošlog saziva :classic_smile:

Edited by Kankkunen
Link to comment
Share on other sites

@Kankkunen

 

Videh to za Dijamantidisa i Navara, činjenica je i da su obojica igrali nešto duže nego što je trebalo i pokvarili utisak pred kraj karijere (posebno Navaro), al' sa druge strane su od 2010. osvojili po titulu, više puta birani u All Euroleague timove, Dijamantidis bio MVP regularnog dela sezone i najbolji defanzivac, Navaro MVP fajnal fora...

 

I za Dončića stoji da je verovatno glupo da na osnovu jedne sezone bude biran u tim dekade, mada je ta sezona bila brutalna: Real osvojio EL, on bio i MVP fajnal fora i MVP regularnog dela sezone... 

 

Ne znam, možda onda ipak Navaro i Dončić out, ostale ne bih dirao. :classic_sleep:

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 10/19/2019 at 9:58 AM, Manu said:

 

Jednostavno nisu bili zainteresovani da  mu daju ugovor, nigde po medijima se to nije spominjalo. Mozda i jesu stupili privatno u kontakt sa Milutinovim, ali sumnjam da im je on trazio neki ugovor koji nisu mogli da ispune.

 

Ima li pravo neki drugi nba klub angažirati Milutinova ili moraju čekati da ga Spursi wajvuju?

Link to comment
Share on other sites

 
Ima li pravo neki drugi nba klub angažirati Milutinova ili moraju čekati da ga Spursi wajvuju?
Nece Spursi sigurno waivovati prava na njega posto nista ne gube ako ga "drze na lageru". Ako neko drugi zeli da ga potpise treba od Spursa da trejduje prava.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...