Jump to content

Euroleague 2019/20, I FEEL DEVOTION


Chaos Is Me

Recommended Posts

On 10/11/2019 at 10:52 PM, MrTripleDouble said:

Uf uf uf, pogurase sudije Milano na kraju. Ne mogu da verujem da 'nisu videli' preko pola Rola.

https://sportando.basketball/en/euroleague-basketball-report-on-ax-armani-exchange-milan-zalgiris-kaunas-no-calls/


O ovoj situaciji sam pisao. Bili su i koraci preko pola. Ozbiljno ostecen Zalgiris, to je bilo na 2 razlike 14 sekundi pre kraja. Sudija stajao na metar od mesta gde se desilo ovo.

Edited by MrTripleDouble
Link to comment
Share on other sites

jedan trac, prilicno pouzdan 🙂

 

Fener ne isplacuje plate na vreme, postoji ozbiljna tenzija izmedju menadzmenta i tima, krajem prosle sezone je vlasnik ulazio u svlacionicu.. Sve to Zeljko smatra neprihvatljivim pa je vrlo verovatno da napusta Fener na kraju sezone

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Prvi put gledao naseg predstavnika u EL pa da dam par utisaka:
 

  • Ovo je najbolji tim po individualnom kvalitetu u poslednjih 25 godina na ovim prostorima. Bas strasno kolika dubina rostera- mogu igrati visoku postavu sa Davidovcem i Perperogluom na 2 i 3, a i ultra nisku petorku sa Perperogluom na 4 i Fajeom na 5. Gomila iskustva i mladosti, bas prekvalitetan tim, sto je i dokazao u ovom mecu- iako napad nije sljakao moze igrati brutalnu odbranu u dugom roku, pa je iz toga i dosao sut za pobedu.
  • Trener ocigledno ne zna da uklopi sve igrace  u timu, mislim sramotno je da mu Brown izgleda onako na terenu i onda da ga ne pusta uopste do kraja tekme- ne znam jel neka povreda u pitanju? Takodje neke potpuno nelogicne akcije, i ono sto mi najteze pada je neigranje nasih mladih talentovanih igraca. Pa nemoguce je da Simanic ne bude ni u 12 a lik je jedan od najvecih prospekata u Evropi u tom godistu, pa i mnogo bolji timovi pustaju klince kao ulog za buducnost. Da se razumemo ovo se trenutno desava i u KKP i izuzetno mi se ne svidja ( tek sad se vidi koliki je Dule bio genije i mudonja)
  • Cela sezona ce zavisiti od toga ako tim bude ostao u dobroj atmosferi- ako se to desi lagano setanje ABA ligom i top 8 su skroz realne opcije. Ipak, ima dosta igraca koji ce postajati nezadovoljniji svojom minutazom kako sezona bude odmicala pa je pitanje kako ce to handlovati strucni stab. 
  • Makabi nije tolika divljina kao prethodnih godina, igraju odbranu i dosta se bore timski. Ipak nedostatak kretnji u napadu i preveliko soliranje ce ih verovatno kostati nekog boljeg plasmana.
  • U da, da ne zaboravim- ovaj Kuzmanovic sto prenosi- svaka vam cast braco cigani sto izdrzavate da ga slusate. Kolika kolicina gluposti i iritantnosti, pa to skoro nisam cuo od bilo kog komentatora a nije da nema izbora..
Edited by Magia
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Broj stranaca u oba naša predstavnika u Evropi je sramotan... 

Isto tako oba naša predstavnika imaju dubok roster, po 2 igraca na svim pozicijama. 

 

Trener itekako dobro radi svoj posao, a to će se videti tamo negde početkom aprila. 

Edited by propolis
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...