Jump to content

Euroleague 2019/20, I FEEL DEVOTION


Chaos Is Me

Recommended Posts

Čitam sad temu i samo bih nažalost istine radi dodao da se Jović povredio u odbrambenom stavu gdje je trznuo na fintu i ostao na trenutak u toj poziciji, pribrao se nastavio kretnju i dobio blok u ledja...baš je mučno izgledalo. Žao mi momka u p m. To je kod njega izgleda hronično....drži se Jovke

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Kankkunen said:

Srčem kafu i čekam da odreaguješ ... :lol_2:

Ma katovao bih Brauna samo na Trejov mig. Jos bih i Odza odmah utopio. 

 

Igrao bi mi Trej i 4 i 5. A ako treba, cekao bih i tri mjeseca da smrsa 5-6 kila.

 

Edit. Palo mi je sinoc na pamet da ce Borisa u Fenjer. Nije igrao prvu, mozda i zato. 

Edited by pepe sancez
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Kankkunen said:

Ne bih imao ništa protiv, ako je izvodljivo.

Trey ima duplo vecu platu nego sto Derick ima kod nas, znaci ovome moras da isplatis platu do kraja a plus x2 da das igracu koji vec posle prvog kola skartira Real iz kog razloga? Zato sto je u sjajnoj formi pa im ne treba vise.

 

Koliko vidim mi smo vec zavrsili sezonu 19/20  5.10.2019 , bravo za sve nas.

Edited by Šarac
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kankkunen said:

Uzimaš sve zdravo za gotovo, nekad se malo i našalimo ... opuštencija :classic_smile:

U svakoj šali ponekada ima i trunke istine, ali dovoljno je da se malo zakotrlja grudva  i eto lavina.

 

Ja vidim vec 4 igraca smo otkacili, daj nova 4 i tako od nedelje do nedelje,

 

Da vidimo ove ekipe sto su iznenada izgubili kuci šta ce oni da otkace pa da izvršimo razmene.

Link to comment
Share on other sites

Ovo je izmedju mene i Kankunena. Sarac, ne mijesaj se 😛

 

Trej je bio moja zelja u prelaznom, a sada naprasno slobodan. Sigurno nece otici za dz iz Reala, mada je moguce da su sposobniji od gazda Cove po tom pitanju. Ali eto, ja bih prihvatio da isplatimo pola Braunove plate, a pola Trejeve da placamo do kraja sezone 😄

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, pepe sancez said:

Ovo je izmedju mene i Kankunena. Sarac, ne mijesaj se 😛

 

Trej je bio moja zelja u prelaznom, a sada naprasno slobodan. Sigurno nece otici za dz iz Reala, mada je moguce da su sposobniji od gazda Cove po tom pitanju. Ali eto, ja bih prihvatio da isplatimo pola Braunove plate, a pola Trejeve da placamo do kraja sezone 😄

I ja bih ... :lol_2:

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, slavisa said:

Asvel posle ko zna koliko godina ponovo u EL i na debiju dobije Oly, a nama je trebalo medjusobnih meceva i meceva. Zato Bartomeu zna sta i kako radi, i ko dobija licence.

 

Da, bas je pobeda nad Olimpijakosom mera za A licencu. Nebitno je sto smo u tri godine sve druge dobili, ali jbg nismo Oli, zna Djordi. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jbg, bolje mene da konsultujes, a ne wiki. Borisa je iz Bratunca (tacnije njegovi su iz Hadzica, a ljudi odatle su mahom zavrsili u Bratuncu poslije Dejtona). Eh sada, u Bratuncu nije postojalo porodiliste pa je moguce da se rodio u Ljuboviji, koja je samo sa druge strane Drine. To je moze biti neoo negdje pokupio kad je pisao za wiki.

 

Ali nema veze, tvoja poenta je bika na drugome, a to cemo vidjeti za koju godinu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...