Jump to content

Euroleague 2019/20, I FEEL DEVOTION


Chaos Is Me

Recommended Posts

Himki - Makabi

 

 

Himki nastavlja sa prošlogodišnjom igrom, tu je Šved bog i to je to. Neka doza od 15+ šuteva, a ostali nek se rasporede. Gil opet dobar početak, samo da ga posluži zdravlje i biće među top igračima na svojoj poziciji. Za sada bez Mozgova, pa smo videli samo tu ultra brzu varijantu. Sve u svemu, zabavna ekipa.

 

Makabi - Tarik Blek i Kaspi će tu biti glavni, nema spora. Ipak, koliko god imali solidnih igrača, opet će u dobroj meri zavisiti od šuta za tri i potpuno sam uveren da sa ovih 22-4 za tri, kao što su imali sinoć, na strani neće dobiti nikoga. Hanter vrhunski backup centar, jedan od boljih u EL za tu namenu. Takođe, drago mi je da vidim da će i Avdija dobijati minute.

Sferopulos je juče imao baš široku rotaciju, moraće u narednom periodu da malo definiše nosioce. Posebno je to upitno za keca gde imaju 4-5 igrača.

 

Edited by realno *w
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, OnionKnight said:

Fener nakon izlaska Kaline sa petorkom Sloukas, Dixon, DeColo, Melih, DWill. Nisam ništa slično vidio. Lasso odgovorio sa visokom petorkom i dovršio posao bez problema. Nadam se da će Vesely i Lavergne ubrzo na teren, horor je pod košem trenutno.

 

Real baš ozbiljna ekipa, uigrani su do maksimuma. Mislim samo da su mogli dovesti ozbiljnijeg pleja od Laprovittole, ali ima vremena za doselekciju ako zatreba.

Da, Real je nakon izlaska Kaline dovrsio posao, ali dok je on bio u igri i na 4 to je izgledalo sjajno, ta petorka Fenera je vratila mec u egal. Gledam Kalinu kakav posao radi, strasan je. Pravi blok, pa rola, onda blok od lopte, utrcava uz ceonu, ide na skok, stalno u nekom pokretu, ne staje. On i Sloukas su u par napada sami zaludeli odbranu Reala. IQ 300

 

Sloukas - Nando - Kalina - Derrick - Jan je za mene najbolja petorka u EL. Samo da ostanu zdravi svi.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Jako je teško pohvatalati u EL ko igra a ko ne igra, posebno na startu sezone. Ne znam da je Larkin imao neku povredu. Za Barsu bi svakako bilo bolje da ne igra, individualno najbolja utakmica jednog igrača u EL je bila u PO proletos, kad ih je Larkin nestvarno razvalio.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, realno *w said:

Himki - Makabi

 

 

Himki nastavlja sa prošlogodišnjom igrom, tu je Šved bog i to je to. Neka doza od 15+ šuteva, a ostali nek se rasporede. Gil opet dobar početak, samo da ga posluži zdravlje i biće među top igračima na svojoj poziciji. Za sada bez Mozgova, pa smo videli samo tu ultra brzu varijantu. Sve u svemu, zabavna ekipa.

 

Makabi - Tarik Blek i Kaspi će tu biti glavni, nema spora. Ipak, koliko god imali solidnih igrača, opet će u dobroj meri zavisiti od šuta za tri i potpuno sam uveren da sa ovih 22-4 za tri, kao što su imali sinoć, na strani neće dobiti nikoga. Hanter vrhunski backup centar, jedan od boljih u EL za tu namenu. Takođe, drago mi je da vidim da će i Avdija dobijati minute.

Sferopulos je juče imao baš široku rotaciju, moraće u narednom periodu da malo definiše nosioce. Posebno je to upitno za keca gde imaju 4-5 igrača.

 

Himki kakvr god igrace da dovede sa ovakvom slobodom za Sveda ne uliva poverenje...bukvalno im u petorci trebaju dva igraca ala Rodman...Makabiju treba bolji Wilbekin, on je neko ko bi mogao da napravi prvagu...od Black-a i Huntera mozemi ocekivati standardne partije...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...