Jump to content

Filmovi koje nestrpljivo ocekujemo


Drug Crni

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Nailed (2019)

 

Korejska komedija. Lik podmeće eksere na putu koji prolazi pored njegove auto-mehaničarske radnje, a onda vlasnicima automobila koji nalete na iste, menja gume (naravno za određenu novčanu nadoknadu). 🤣
 
Edited by drgnk
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
On 11/5/2019 at 7:23 PM, drgnk said:

Nailed (2019)

 

Korejska komedija. Lik podmeće eksere na putu koji prolazi pored njegove auto-mehaničarske radnje, a onda vlasnicima automobila koji nalete na iste, menja gume (naravno za određenu novčanu nadoknadu). 🤣
 

 

Posle gledanja "Parazita"i citanja tvog, da tako kazem, sinopsisa za ovaj film, mogu samo da izjavim da su Korejci velike prejebotine 🙂

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Meni se dopao. Držao je pažnju od početka do kraja. Prilično originalan koncept gde se ljudi bore za opstanak u svetu apsolutne tišine (svaki šum ili zvuk pokreće opasne monstruozne kreature koje potom kreću u ubilački pohod). Ja inače obožavam post-apokaliptične filmove pa možda i nisam toliko objektivan. Prošlo je već neko vreme otkako sam odgledao film, neki detalji vremenom izblede pa pretpostavljam da se tu i tamo javi neka rupa u scenariju. Sve u svemu, film je na mene ostavio dobar utisak. Idealna uloga za Emili Blant koja ume da napravi tu neku paćeničko-mučeničku facu. 😀

 

Evo oficijelnog trejlera (ono pre je bio tizer):

 

 

Edited by drgnk
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...