Jump to content

Filmovi koje nestrpljivo ocekujemo


Drug Crni

Recommended Posts

Kao sto sam naziv kaze - na ovoj temi se bavimo filmovima koji tek treba da ugledaju svetlost dana,odnosno mrak bioskopske sale.
Dozvoljeno je napisati i samo ime filma kojeg iscekujete,a pozeljno je postavljanje linkova koji vode ka vesti o filmu te nadasve kacenje teasera i trailera. Podrazumeva se da se necemo buniti ni na smisleni tekst od nekoliko recenica koji ce pratiti vasu objavu. 

Link to comment
Share on other sites

Nadam se da se niko nece ljutiti sto cu bukvalno prekopirati post sa onog foruma (ionako je moj :classic_tongue:

Na startu cu da ispalim jednu jeres. Nisam ljubitelj filmova Kventina Tarantina.
Eto,bogohulio sam.

Znam da ce veci deo forumaske populacije hteti na lomacu sa mnom,a mnogi bi zadovoljno i potpalili plamen. Gledao sam svaki njegov film,cenim ga kao autora,mogu da prepoznam kvalitet u tome sto radi,ali jednostavno njegovi filmovi nisu bas na istoj talasnoj frekvenciji sa mojom. Ne pogadjaju do kraja moj filmski senzibilitet pre nego ukus.
No,rado cu otici u bioskop da pogledam njegov 9-ti film. I unapred me intrigira.

U osnovi price je odnos dvojice holivudskih likova - jednog glumca (DiCaprio) i jednog kaskadera (Pitt). Na stranu sto ce zbog njih dvojice u bioskopskoj sali biti jedno 70% zenske publike (tribute to Fender),mene inspirise pojava Margot Robbie. I bukvalno njena pojava,ali i uloga. Jer ona igra lik Sharon Tate,devojke Romana Polanskog (ili verenice?) koju su,u osmom ili devetom mesecu trudnoce,ubili clanovi sekte Charlesa Mansona. Polanskog ce igrati neki poljski glumac.
Zato smatram da ce film ponuditi znacajno vise od dua glavnih glumaca.

Dodajte tome i pojavu lika Bruce Lee-ja koji je takodje imao neku vezu sa odredjenim likovima koji se pojavljuju u filmu.

Neke minijature/epizode ce dobiti i Kurt Russel,Al Pacino i neizostavni Tim Roth.
Ovde je svoju poslednju ulogu odigrao Luke Perry.

Samo da Tarantino ne ode nekom stranputicom alternativne istorije. Umetnicka sloboda je super stvar,ali do neke granice,bar po meni.
 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Crni Bombarder said:

Samo da Tarantino ne ode nekom stranputicom alternativne istorije. Umetnicka sloboda je super stvar,ali do neke granice,bar po meni.

 

Smatraš da je Tarantino do sada preterivao sa alternativnom istorijom?

 

Ja njegove alternative doživljavam kao vrstu provokacije uvreženim postavkama i radujem se mogućnosti da malo protrese i američku filmsku industriju.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, CheshireCat said:

Smatraš da je Tarantino do sada preterivao sa alternativnom istorijom?

 

Ja njegove alternative doživljavam kao vrstu provokacije uvreženim postavkama i radujem se mogućnosti da malo protrese i američku filmsku industriju.

Ne bih rekao da je preterivao.
Hteo sam reci da ja to bas ne volim..ne legne mi kako treba..i ne samo kad je on u pitanju vec generalno.

Da je osebujan kao rediteljska pojava tu cemo se lako sloziti. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, sasa965 said:

A sta cemo sa scenaristima i onima koji daju pare da se snimi film.

Dobru ulogu neko prvo treba da napise , posle dolaze glumci i ostala boranija.

Ne znam odakle ti to da ne mislim o njima i da oni nisu bitni, naprotiv. Samo sam oduševljen što je Finiks odabran za ovu ulogu i to je sve. 

Link to comment
Share on other sites

John Wick 3 -> 98% fresh (41 reviews) na Rotten.

 

My favs :)

 

"I don't mean to give the impression that John Wick 3 is anything grander than a gorgeously choreographed, gratuitously violent action movie. But as gorgeously choreographed, gratuitously violent action movies go, it's high art."

 

"Fight sequences, after all, are just another kind of dance - which might make Reeves the Mikhail Baryshnikov of shooting people in the face."

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Kronostime said:

Radi ovaj dvojac sto je zasrao GoT.

 

Rian Johnson (onaj sto je napravio najlosili SW film ikada, E8) bi trebalo da radi ovu novu trilogiju koja ide posle Skywalker sage (takav je info bio krajem prosle, pocetkom ove godine) tako da ako D&D preuzme taj posao mozda to i ne bude toliko lose. 😄

Link to comment
Share on other sites

 
Rian Johnson (onaj sto je napravio najlosili SW film ikada, E8) bi trebalo da radi ovu novu trilogiju koja ide posle Skywalker sage (takav je info bio krajem prosle, pocetkom ove godine) tako da ako D&D preuzme taj posao mozda to i ne bude toliko lose. [emoji1]
Taj jos nije u zatvoru?
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...