Jump to content

Eurocup 19/20


laki pepe

Recommended Posts

13 minutes ago, Threekola said:

Ovo što je Breša večeras uradila i kako je odigrala je za izbacivanje iz svih evropskih takmičenja narednih 10god.

Šta se dešavalo? sad pogledah statistiku :ajme:  61-35  nije se ni Darušafaka nešto proslavila 6/32 za 2  18% 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Kankkunen said:

Teo ... :23:

 

Stefan Marković je takođe odigrao vrhunsku utakmicu i deluje kao da je u top formi. Teo je majstor, ili znaš ili ne znaš, jbg. Deluje mi da je Monako jača ekipa od Virtusa ali mi ni jedna ni druga ne deluju zastrašujuće

Link to comment
Share on other sites

Hvala gospodinu iz Valjeva na poboljsanju kladionicarskog budzeta! 😄

 

Nisam ni minut gledao, igrao sam samo na osecaj, pratio rezultat - spojio sa Barsom kad su oba tima bila u zaostatku... uz to odigrao par hendikepa na njih i pobednika cetvrtine kada su kaskali 5-10 poena za Monakom. 

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Nisam gledao utakmicu ali vidim da vas je rasturio onaj Vat, koji mi je u prvom meču delovao kao školovan igrač, ali neverovatno spor, neatletičan i bez dometa na šutu. Kako?

 

Pratim Vata godinama, on je za evropske standarde prilično dobar atleta, sa lakoćom igra iznad obruča, ima brz skok, pokretljiv je, odlično trči... Najveći kvalitet u napadu mu je brzo otvaranje iz pika i finiširanje, legitimna je lob meta, nagledao sam se njegovih kucanja još u Izraelu dok je igrao.

 

3fg8pu.gif

 

3fg98z.gif

 

3fg9tf.gif

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...