Jump to content

Eurocup 19/20


laki pepe

Recommended Posts

5 minutes ago, Green23 said:

A prva četvrtina završena 21:10 😁


Hvalio se komentator, kako je Budućnost odigrala perfektnu četvrtinu i kako ovi ne bi ni tih 10 ubacili, da se nije opustila na par trenutaka. 😂

Pogledah Lokomotivu.
Od ekipe koja je prošle sezone na stratu delovala kao jasan glavni favorit za osvajanje, iako nisu uzeli na kraju, do toga da ove godine deluju kao ekipa za koju se ne bih kladio ni da će drugu fazu da prođu.

Doduše doveli su Allan Williamsa, koji bi trebao lagano da dominira na ovom nivou. A Dekkera nikad nisam mirisao.

Domaći igrači tiha jeza.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Knipex said:

Jel gledao ko Budućnost večeras? Na sk nije bilo pa sam tražio stream i nisam našao. Izgubiše od Poljaka Gdinje sa 59 datih poena u Morači? 0-3 skor u evrokupu...

Nekad pomisli coek ova se kosarka u Evropi mijenja, polako ide u korak sa ovima iz NBA, neke se stvari odatle uzimaju i kosarka evoluira i napreduje a onda pogledas ovu utakmicu Buducnosti vs Gdinye i bude ti jasno da to nije slucaj 😄

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Gledao sam ja Budućnost, što je najgore, uključio sam se na rezultat tipa 26-11. I pomislim, to je ona Arka što smo ih mi na njihovom terenu, u punom sastavu, pobedili 30 razlike, očekivano ih dere Budućnost. Kad ono... Horor od igre, bukvalno horor.

 

Slično pomračenje uma kompletnog igračkog i stručnog kadra smo videli i kod Monaka, samo je trajao kraće. Monako povede i deluje da ih lomi, a onda 16-0 serija domaćina, koji je igrao tek solidno, ali su im gosti pomogli sa neverovatnom količinom gluposti, promašenih zicera, naopakih napada... Posle imao Monako još jedan pokušaj, ali nisu uspeli.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Za sada primetih par zanimljivih igraca koji bi mogli napraviti fine karijere. 

 

Tarik Filip iz Tofasa, zanimljiv bek koji popunjava sve statistike kolone. 

Butsiele iz Limoza, snazna odl school petica. 

Čini se da je i Oktavius Elis spreman za veliku scenu. 

Martin Hasan iz Buducnosti. 

Bonzie Kolson iz Darusafaka. 

 

Svakako najbolji igrač do sada koji bas odskače kvalitetom je Dzonatan Hamilton iz Darusafaka, brutalna petica. 

 

Nekako se izdvojise unutrašnji igraci, nisam primetio nekih kvalitetnih rešenja na 1 i 2. 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Najupecatljiviji utisak je da fali ekstra klase u EC. Nijedan tim ne djeluje ni da je na nivou proslogodisnje Valensije, o nekom EL kalibru da ne govorim.

 

Edit. Cak mi je Aek u FCL mnogo bolje poslozsn od ovih EC favorita.

Edited by pepe sancez
Link to comment
Share on other sites

Dosta se prozivao Stipanovic da je drvo, sto zbog slobodnih bacanja, promasenih zicera itd... i to stoji. Ali ne moze a da se ne primeti da je covek fantastican dodavac za svoju poziciju. Kako samo lagano nalazi ona backdoor dodavanja. Evo i sinoc je imao par efektnih.  I ova ekipa mu je dosta legla po tom pitanju jer ima nekoliko igraca koji to mogu da prepoznaju i iskoriste poput Blazica, MCC-a, Simona.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...