Jump to content

Eurocup 19/20


laki pepe

Recommended Posts

QF, SF i F se igraju na 2 pobede, tako da će prednost domaćeg terena dosta značiti. Ekipe su dosta buđave, tako da za mene ne bi bilo neko čudo i da KKP osvoji. Unikaha mi je prvi favorit ovde, Uniks i Virtus prva i druga pratilja. Dosta ujednačeno takmičenje, rekao bih da su ostale ekipe koje svaka svakog može da pobedi. Nema nekog izrazitog favorita kao prethodnih godina. Lokomotiva se baš osramotila ovim neprolaskom grupe.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1.Unicaja

2.Unics

3.Partizan

4.Virtus

5. Darusafaka

 

Ovde treba traziti pobednika.

Nevolja za Partizan je sto je sa 2 od 5 najacih preostalih timova u grupi, a ako ne bude prvi u grupi, verovatno nalece na Unics u QF bez prednosti domaceg terena. Da nije ovakav zreb, komsije bi mi bile odmah iza Unicaje

Edited by Gudura
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Odlicna utakmica Tofas Unikaha. Kad god gledam Tofas ne bude mi jasno da Devin Vilijams nije imao minute u Budućnosti. Veceras Unikaha nije imala rešenja za njega. Ugurlu i Ermis takodje odlične partije. Falio je Mehia, lider Tofasa. 

Kod Unikahe takodje nije bilo dva veoma bitna igraca, Suareza i Adamsa. 

Alberto Diaz je bio ocajan i verujem da je to glavni razlog poraza uz lose branjenje reketa. Brizuela duplo bolji igrac i suter i nije mi jasno da je imao duplo manje minuta. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Vamos Laki said:

Prvi put gledam Virtus, al ne vidim kako je ova ekipa prvi favorit ECa.

Premekani, gomila nerezonskih suteva...Cudna selekcija, s tim budzetom je to moralo bolje.

KkP ima dobar sut veceras, ali je i odbrana Virtusa dosta doprinela.

 

Partizan je ubedljivo prvi favorit EC. Ima li negde da se igra na osvajanje, zategao bih lepu cifru?

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Laki21 said:

 

Partizan je ubedljivo prvi favorit EC. Ima li negde da se igra na osvajanje, zategao bih lepu cifru?

unix im je jedini takmac, a koliko vidim i oni jedva dobise nikad raspaliji ritas..

i jeste unix skuolje platio igrace, ali nisu nista kvalitetniji od partizanovih, a i generalno daleko su od utegnute ekipe, nista od odbrane ne igraju..

tako da ono, ako partizan sad ne uzme ec, nikad nece:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

Ne bih ja rekao.da nema kvaliteta u EC koliko nema kontinuiteta igre. Nikedna ekipa nije dobar period igre ispratila padom u kanal. I tako redom. Mozda se do kraja neko i utegne. Ali kako stvsri stoje iznenadjujuce ima prostora da se uzme ovo takmicenje i zaradi EL.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne kapiram bas Saletovu izjavu :

"Мислим да ментално нисмо били довољно спремни за све ово што се дешавало. Питао сам своје играче колико њих је играло у Београду, само тројица су била овде, од којих је један играо јуниорски турнир." 

 

U Beogradu su već igrali Teo, Pefi, Kajl Vims i Vins Hanter. 

Od ostale trojice (igraci sa više od 15min na terenu ) koji nisu igrali u Beogradu, Gejns je dao 21 poen i Gembl 14 poena. 

Glup alibi. 

Link to comment
Share on other sites

On 12/19/2019 at 1:39 PM, Chaos Is Me said:

QF, SF i F se igraju na 2 pobede, tako da će prednost domaćeg terena dosta značiti. Ekipe su dosta buđave, tako da za mene ne bi bilo neko čudo i da KKP osvoji. Unikaha mi je prvi favorit ovde, Uniks i Virtus prva i druga pratilja. Dosta ujednačeno takmičenje, rekao bih da su ostale ekipe koje svaka svakog može da pobedi. Nema nekog izrazitog favorita kao prethodnih godina. Lokomotiva se baš osramotila ovim neprolaskom grupe.

 

Na 3 pobede se igra završni deo. 

Link to comment
Share on other sites

On 1/16/2020 at 10:01 AM, propolis said:

 

Na 3 pobede se igra završni deo. 

 

Best - of - three znaci da dalje ide ekipa koja prva dodje do 2 pobede.

 

Evo sta pise o NBA:

 

Quote

All rounds are best-of-seven series; the series ends when one team wins four games, and that team advances to the next round.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...