Jump to content

C Liga NBA Fantasy 2019/2020


Gaga

Recommended Posts

23 hours ago, OnionKnight said:

Nastavlja se liga, ali fantasy se na žalost završava bez play-offa. Šteta, bila bi zanimljiva borba za finale. Ovako, jedino preostaje da 2 prvoplasirane ekipe iz regularnog dijela napreduju u viši rang. To su @marejosip i @Oštricom brijača. Nijanse su odlučile. 

 

Velika steta, bila bi odlicna zavrsnica.

No, ja sam jos tokom sezone rekao da zbog svega sto se desavalo ukoliko budem u vrhu ne zelim da igram drugu ligu, tako da umesto mene onda nekad uskoci treci @greenenvy.

BIlo mi je vrlo zanimljivo za prvu fantazi sezonu koju sam igrao, ukoliko budem bio u mogucnosti nadam se da sam sa vama i sledece sezone. :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, marejosip said:

 

Velika steta, bila bi odlicna zavrsnica.

No, ja sam jos tokom sezone rekao da zbog svega sto se desavalo ukoliko budem u vrhu ne zelim da igram drugu ligu, tako da umesto mene onda nekad uskoci treci @greenenvy.

BIlo mi je vrlo zanimljivo za prvu fantazi sezonu koju sam igrao, ukoliko budem bio u mogucnosti nadam se da sam sa vama i sledece sezone. :)

A sto neces u B? nisam ispratio sta si pisao..

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Igor028 said:

A sto neces u B? nisam ispratio sta si pisao..

 

Zato sto sam optuzivan od strane dva ovde takmicara da blokiram trejdove kako bih se dokopao titule i tada sam se iznervirao i rekao da necu ici u B ligu ako osvojim, tako da zelim da odrzim svoju rec, a sezonu sam hteo da zavrsim jer bi bilo nefer od mene da to nisam hteo da odradim.

 

Taman ako mi se bude igralo i sledece ovde nece biti onog smaraca, pa mogu na miru da igram sa vama. 

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

 

17 minutes ago, OnionKnight said:

Još Dynamic Duo da odustane i eto mene u B. :lol_2:

 

Odustace neko iz B. Samo da ih ne bude dvojica, pa da ja budem prvi ispod crte.:classic_ninja:

 

Bilo bi mi vec krivo. Imam isti broj dobijenih kategorija kao i petoplasirani, ali imam i par izgubljenih kategorija vise. Eto koliko znace nereseni rezultati.

 

Link to comment
Share on other sites

U tom slucaju top. Kontam da ce sledece godine od njih 20 vrv neko otkazati, pa da upadne i OnionKnight, jer realno treba da upadne.

 

A tebi hvala na mestu, sta drugo da ti kazem. Slazem se sa svim sto si pisao bio sto sam i tad govorio. I sto su gurali trejd posle jednog veto-a. Ali uvek imas ljude koji ti ogade igru, jbg. Realno mislim da je steta da ne igras visu ligu jer si zasluzio. 

Link to comment
Share on other sites

A dobor to koliko sam zasluzio ili nisam nije bitno u ovom trenutku, jer sve sada stvar moje zelje. Na kraju krajeva i ta zasluga je upitna, jer ko zna sta bi se desilo da nije bilo prekida, mozda bih ispao odmah :)

Nadam se da ce taveren biti u pravu i da ce Onion uci, jer je mnogo mala razlika izmecu vas i steta bi bilo da izvisi zbog dve kategorije. Da su  odlozili par dana kasnije i da se kolo zavrsilo mozda bi bio raspored skroz drugaciji. 

Srecno :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
13 minutes ago, djole said:

Šta se dešava ovde? @major josip definitvno odustao? U B idu @greenenvy i @Oštricom brijača? Mada ovaj drugi nema post na forumu od marta.

 

Da, ja sam rekao da neću igrati B ligu ove godine, ako se formira C imožda odigram opet C. Ako Oštrica više nije aktivan trebalo bi @OnionKnight da bude sledeći koji upada u ligu. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 11/18/2020 at 12:23 PM, major josip said:

 

Trebalo bi @OnionKnight ako ostane, ako ne, možeš ti?

 

Već se bliži početak sezone, tako da bi trebalo da se vidi ko sve igra i koliko nas ima. 

 

1.Team Dynamic Duo- @Oštricom brijača  Plasman u B

2.Prijedor Onions- @OnionKnight

3.Robert California- @Del Piero

4.Serbia Djape311516- @Predragdjape

5.Dray Green23- @Green23     

6.Pupoljčići marejosip- @marejosip

7.Radnicki Svilajnac- @greenenvy    Plasman u B

8.Team Koki21- @Filip

9.team jerotije- @Jerotije Pantic

10.Team Lomovi- @Igor028

11.Kinder Suprise- @Lmx

12.Snake Plissken- @Ta'veren 

 

Ovo je lista od prosle sezone, da se izjasne ucesnici da li igraju i ove sezone.

Odluku ko vodi ligu donecemo kad se formira lista ucesnika.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...