Jump to content

C Liga NBA Fantasy 2019/2020


Gaga

Recommended Posts

13 minutes ago, Oštricom brijača said:

 

Šta je SS, skrinšot?

Da li si svestan šta si mi upravo tražio, i da li poznaješ činjenicu da ni policija nema pravo na takvo nešto bez dokazanog postojanja sumnje za neko ozbiljno krivično delo?

 

Naravno da mi ne pada na pamet da delim bilo šta iz naše prepiske ovde bez tuđe saglasnosti.

Koliko sam video, čovek je moderator na forumu, i pored toga što uz to verovatno poseduje i određenu vrstu integriteta, to isto može sam da uradi, kada se pojavi ovde.

Moju dozvolu svakako ima, jer stojim iza svega izrečenog i u prepisci i ovde na temi.

Imas u drugom pasusu koji nisi procitao , verovatno, lepo napisano. "JA BIH TAKO URADIO", nisam ti nista trazio i iskreno bas me i ne zanima, udario sam Veto i tjt. Samo ne vidim svrhu dalje rasprave ovde.

Trejd je namesten i to je moje misljenje i veto je udaren iz tog razloga.

Edited by Igor028
Link to comment
Share on other sites

Ja generalno nemam toliko problema sa trejdom po value-u, ali imam sa tim da je Del Piero neaktivan igrac. Zbog toga sam uradio veto.

 

Sto kaze doticni gospodin Dod, ne zelim da neko neaktivan negativno utice na ligu i svima ostalima smanji sanse dok ja nedeljom ostajem budan do 3 nocu da pratim sve kategorije kako bih izbacio potencijalno poslednje igrace koje imam da mi ne bi zeznuli FG%, FT%, TO, PPM.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Igor028 said:

Imas u drugom pasusu koji nisi procitao , verovatno, lepo napisano. "JA BIH TAKO URADIO", nisam ti nista trazio i iskreno bas me i ne zanima, udario sam Veto i tjt. Samo ne vidim svrhu dalje rasprave ovde.

Trejd je namesten i to je moje misljenje i veto je udaren iz tog razloga.

 

U redu, ti imaš pravo da misliš tako, ali voleo bih da čujem koja je logika da trejd bude namešten,  i šta je ovde toliko u moju korist, sem što dobijam jedan prazan slot za izmene, ali ne vidim kako to može da utiče na DelPjera ili na bilo koju drugu ekipu u ligi?

Ili kao što rekoh gore, ako sam dobar, mogu samo i isključivo da radim trejd koji je na moju štetu?

Koja je onda poenta takmičenja, da nekome budu vezane ruke, dok drugi mogu da rade šta god žele.

 

Inače jedva čekam da se DelPjero javi, sa nadom da će on postaviti prepisku ili da da saglasnost da ja postavim istu, čisto i taj mit da se razbije.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, greenenvy said:

Ja generalno nemam toliko problema sa trejdom po value-u, ali imam sa tim da je Del Piero neaktivan igrac. Zbog toga sam uradio veto.

 

Sto kaze doticni gospodin Dod, ne zelim da neko neaktivan negativno utice na ligu i svima ostalima smanji sanse dok ja nedeljom ostajem budan do 3 nocu da pratim sve kategorije kako bih izbacio potencijalno poslednje igrace koje imam da mi ne bi zeznuli FG%, FT%, TO, PPM.

 

Kao što rekoh već, DelPjero ne ostavlja igrače na klupi, što mi je naglasio u porukama i što se lako može proveriti pogledom na pređašnje dane na fantazi sajtu.

Što se tiče out igrača, ne dropuješ svakog ko ti se povredi na duže, ako ti se nagomila određeni broj povreda. Ja sam imao 1 supendovanog i 4 out igrača u prvih nekoliko sedmica takmičenja, ali nikoga nisam dropovao, niti sam o tome pisao ovde, jer su i povrede sastavni deo igre.

Ne dropuješ top 50 ili 100 igrača, jer propušta nekoliko sedmica a tebi gužva na rosteru, zarad nekog polovnjaka sa FA.

 

Inače, kao što sam već nekoliko puta naglasio, ja se slažem tj. i meni nema smisla čuvanje Kaminskog i lično ga ne bih držao u ovakvoj situaciji, ali opet to je isključivo njegova odluka i niko nema pravo da njega tera na dropovanje igrača ako je on odlučio i smatra da mu treba i da to ne želi.

A neaktivnost treba kažnjavati, to je jasno, ali kao što rekoh, čovek redovno raspoređuje igrače.

Edited by Oštricom brijača
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Oštricom brijača said:

 

U redu, ti imaš pravo da misliš tako, ali voleo bih da čujem koja je logika da trejd bude namešten,  i šta je ovde toliko u moju korist, sem što dobijam jedan prazan slot za izmene, ali ne vidim kako to može da utiče na DelPjera ili na bilo koju drugu ekipu u ligi?

Ili kao što rekoh gore, ako sam dobar, mogu samo i isključivo da radim trejd koji je na moju štetu?

Koja je onda poenta takmičenja, da nekome budu vezane ruke, dok drugi mogu da rade šta god žele.

 

Inače jedva čekam da se DelPjero javi, sa nadom da će on postaviti prepisku ili da da saglasnost da ja postavim istu, čisto i taj mit da se razbije.

Ma druze mene ta prepiska ne zanima samo sam reko da je to najlaksi nacin da se ovo zavrsi. 

Mislim iz jednog prostog razloga koji sam i naveo vec, zasto covek koji je batalio igranje fantazija odjednom pravi trejd u kom salje dve zvezde u drugi tim? Ne pravi izmene nista ne radi, ostaju mu igraci na klupi, povredjeni nisu na IR, i odjednom zeli da trejduje, cemu?

 

Da se ogradim sami nisam proveravao dal pravi izmene ovih dana, znam da sam jedno 4 5 dana uzastopno gledao i da su mu ostajali na klupi glavni igraci.

Edited by Igor028
Link to comment
Share on other sites

@Oštricom brijača

 

Na FA je moguće naći igrače približnog doprinosa kao Dragić. Ne nužno poene i asistencije već neke druge kategorije. Ne odskače dovoljno da bi bio tas na vagi za trejd igrača prve runde.

 

Tako da ne, nije ni blizu dovoljno za zdravog Embiida, a ova Delpierova nezainteresovanost dodatno doprinosi vetu. 

Edited by OnionKnight
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Igor028 said:

Ma druze mene ta prepiska ne zanima samo sam reko da je to najlaksi nacin da se ovo zavrsi. 

Mislim iz jednog prostog razloga koji sam i naveo vec, zasto covek koji je batalio igranje fantazija odjednom pravi trejd u kom salje dve zvezde u drugi tim? Ne pravi izmene nista ne radi, ostaju mu igraci na klupi, povredjeni nisu na IR, i odjednom zeli da trejduje, cemu?

 

Ovo jednostavno nije tačno i ne znam samo da li si to negde sam primetio ili si samo poverovao u podmetnutu priču lika koji je komesar, jer to možeš odmah i sam da proveriš.

 

Oko pravljenja izmena, ne pravim ih ni ja izuzev kad mi se neko povredi od najslabijih igrača.

Trejd sam ja inicirao i rekao mu da probere od nekoliko opcija za onu koja misli da ima najviše smisla.

Naravno da je logično da želiš da trejduješ igrača koji je povređen na duže, kad u ekipi imaš već još 3 takva a na FA nemaš ništa bolje od onoga što tiu se nudi u trejdu.

I za kraj, nije kao da sam mu ja dao neke prosečne igrače zauzvrat, nego Ejtona i Grejema, koji je od strata lige u top 5 po asistencijama i trojkama, bukvalno ga nedavno Ben potisnuo na 6. mesto.

8 minutes ago, OnionKnight said:

@Oštricom brijača

 

Na FA je moguće naći igrače približnog doprinosa kao Dragić. Ne nužno poene i asistencije već neke druge kategorije. Ne odskače dovoljno da bi bio tas na vagi za trejd igrača prve runde.

 

Tako da ne, nije ni blizu dovoljno za zdravog Embiida, a ova Delpierova nezainteresovanost dodatno doprinosi vetu. 

 

Navedi samo jednog jedinog, biće dovoljno.

I nemoj da kažeš Smart kao što je onaj lik pokušavao da podmetne, jer kao što sam lepo rekao, bio je kod mene nekoliko sedmica i dropovan je isključivo jer mi softver iz nekog razloga nije dozvoljavao da pošaljem trejd ponudu, dok imam njega na IR, valjda jer nema oznaku out, pojma nemam.

 

Drugi bold- Kao što rekoh, Ejton je takođe maltene igrač 1. runde, tj biran sa 14. pozicije što bi značilo drugi pik 2. runde.

Video sam i u prvoj i u drugoj ligi na forumu da je biran sa iste ili približne pozicije, tako da ti ova priča nikako ne pije vodu.

Edited by Oštricom brijača
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Oštricom brijača said:

Navedi samo jednog jedinog, biće dovoljno.

I nemoj da kažeš Smart kao što je onaj lik pokušavao da podmetne, jer kao što sam lepo rekao, bio je kod mene nekoliko sedmica i dropovan je isključivo jer mi softver iz nekog razloga nije dozvoljavao da pošaljem trejd ponudu, dok imam njega na IR, valjda jer nema oznaku out, pojma nemam.

 

Drugi bold- Kao što rekoh, Ejton je takođe maltene igrač 1. runde, tj biran sa 14. pozicije, tj. drugi pik 2. runde.

Video sam i u prvoj i u drugoj ligi na forumu da je biran sa iste ili približne pozicije, tako da ti ova priča nikako ne pije vodu.

 

Pa eto npr Garland i posljednje vrijeme bilježi Dragićeve brojke. Ne garantuje niko da će tako ostati naravno, ali iskočiće neko drugi. 

 

Embiid je svoju poziciju opravdao, Ayton daleko od toga. I ove partije nakon povratka nisu top 20 u ligi, definitivno.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, OnionKnight said:

 

Pa eto npr Garland i posljednje vrijeme bilježi Dragićeve brojke. Ne garantuje niko da će tako ostati naravno, ali iskočiće neko drugi. 

 

Embiid je svoju poziciju opravdao, Ayton daleko od toga. I ove partije nakon povratka nisu top 20 u ligi, definitivno.

 

:lol_2:

Sad si već žešće neozbiljan, i posle me pitaš zašto sam posumnjao da ti komesar nije prijatelj i da ga isključivo zbog toga braniš.

Evo njegovog ljubljenog analizatora, da vidimo koliko je to ''približno''. :lol_2:

smejurija.jpg

 

Samo molim te nemoj sad da mi kažeš kako je laganica da se žonglira sa 3-4 ovakva škarta sa FA, poput pomenutog, a da se svi povređeni dropuju, sem najboljeg. To je autoput u propast!

Edited by Oštricom brijača
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Oštricom brijača said:

 

:lol_2:

Sad si već žešće neozbiljan, i posle me pitaš zašto sam posumnjao da ti komesar nije prijatelj i da ga isključivo zbog toga braniš.

Evo njegovog ljubljenog analizatora, da vidimo koliko je to približno. :lol_2:

smejurija.jpg

 

Kao što sam rekao, u posljednje vrijeme. Ni blizu na nivou sezone. Može se diskutovati da je konačno pronašao svoju ulogu u ekipi, pošto mu je ovo prva sezona, a okruženje nezdravo, blago rečeno. 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, OnionKnight said:

 

Pa eto npr Garland i posljednje vrijeme bilježi Dragićeve brojke. Ne garantuje niko da će tako ostati naravno, ali iskočiće neko drugi. 

 

Embiid je svoju poziciju opravdao, Ayton daleko od toga. I ove partije nakon povratka nisu top 20 u ligi, definitivno.

Ma ne znam zasto se uopste toliko raspravljas sa njim. Daje losijeg beka i losijeg centra za boljeg beka i boljeg centra. Embid kada je izvrsen trejd je zavrsio utakmicu, dakle za duzinu povrede se saznalo dan kasnije. a cak i sa tom povredom je diskutabilno da li bi se njemu to ispaltilo, jer, kao sto si rekao, on do ovog trejda je imao prazan ir spot vise dana, samo da je ubacivao igrace na to mesto imao bi vecu produkciju nego sto bi mu sam Dragic doneo.

Ne mogu se kumulativno racunati igraci u trejdovima. Ja mogu da stavim Leri Nensa, WCj i Fejvorsa i da trazim Taunsa i kazem ovi u zbirku imaju te i te projke itoliko i toliko vise poena, ali to tako ne funkiconise, pogootvu jer je Dragic igrac poslednjih rundi, tako da ja njega uopste ne gledam kao neki znacajan deo trejda. 

 

Dakle, kada se trejdovi prave, to se radi da bi se ojacale kategorije koje su slabe, a oslabile one u kojima smo dobri. Kao sto sam ja dao Milsapa jer su mi trebali poeni, a imao sam dosta skokova i blokada,a drugoj stani obrnuto. Ovde imamo sitauciju da I Ejton i Graham donose gotovo iste kategorije, samo sto to rade losije.

Takodje, legitimo je da neko ponudi nesto boljeg igraca za trejd, a uzme zdravijeg, kao tipa Ejton za Embida, da bi ostao konkurentan, ali ne ostaje se konkurentan tako sto se ne stavljaju igraci na ir danima. A i kao sto rekoh, nije se znalo da ce Embid bas ovoliko odsustvovati kada je trejd odradjen.

Edited by marejosip
Link to comment
Share on other sites

Just now, OnionKnight said:

 

Kao što sam rekao, u posljednje vrijeme. Ni blizu na nivou sezone. Može se diskutovati da je konačno pronašao svoju ulogu u ekipi, pošto mu je ovo prva sezona, a okruženje nezdravo, blago rečeno. 

 

A može se diskutovati i da su se Kevin Porter i Egzum povredili, i da zbog toga ovaj ima neograničene minute. Inače je dečko među najneefikasnijim igračima lige, a konkurencija je jaka.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Oštricom brijača said:

 

A može se diskutovati i da su se Kevin Porter i Egzum povredili, i da zbog toga ovaj ima neograničene minute. Inače je dečko među najneefikasnijim igračima lige, a konkurencija je jaka.

 

Pa baš takva situacija će da se desi u nekoj drugoj ekipi i iskočiće neko sa sličnim statusima. Uz malo truda se nađe takva produkcija na sedmicu-dve. Naravno da je lakše imati konstantnog igrača, manje muke. Ali očigledno je da ne može on da prebaci značajno trejd na neku stranu.

 

Eno onaj McRae me uništava ove sedmice, a Dray ga pokupio sa FA. Eto iznad i primjer Browna.

Edited by OnionKnight
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, OnionKnight said:

 

Pa baš takva situacija će da se desi u nekoj drugoj ekipi i iskočiće neko sa sličnim statusima. Uz malo truda se nađe takva produkcija na sedmicu-dve. Naravno da je lakše imati konstantnog igrača, manje muke. Ali očigledno je da ne može on da prebaci značajno trejd na neku stranu.

 

Čoveče daj ne izmišljaj koješta više.

Rekao sam ti već, 16 poena, 5 asistencija preko 2 trojke, na uzorku od 25 mečeva. To ne postoji na FA niti će u ovom delu sezone. I to je svakako iznad proseka lige!

A ovo što je mali Garland odigrao par pristojnih mečeva jer je imao ogromnu minutažu, ne menja činjenicu da je i dalje na dnu lige po efikasnosti i da su FG% i PPM kategorije koje se takođe računaju.

 

Drugo, razlika u brojkama između Grejema i Laurija je neznatna, sem kao što rekoh za nebitna 2 ppg i 4.5% bacanja, koje su jedina prava razlika, u korist Laurija. Ostalo je klackalica, bukvalno izjednačeno.

Embid ima pre svega više poena i bolji ppm samim tim, kao i nešto preko trojke po meču, ostalo je sve tu negde. Glavna razlika FG na strani Ejtona, FT na Embida. Embid asistenciju više, ali zato i duplo TO više. Skokovi jednaki, defanziva takođe.

Nema šanse da Dragić ne stavlja barem približno u neku ravan taj trejd, a da ne govorim kad je Embid povređen na duže.

Ili treba opet statistiku da ti postavljam?

 

Što u suštini znači da ni sami ne kapirate zašto ste glasali za veto, sem jer vas je onaj lik ubedio da je trejd ''nerealan''. 

Edited by Oštricom brijača
Link to comment
Share on other sites

Moram da priznam, javio mi se Mare i molio me da stavim veto i stanem na njegovu stranu. Stari drugari se ne izdaju. 

 

Ne pada mi na pamet da riječ jednu napišem o ovome više. Napisao si 50 istih postova izmišljajući razne urote i teorije zavjere, odbijajući da čitaš napisano, vrteći stvari na svoju vodenicu. Veto je na snazi, igra se dalje.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, OnionKnight said:

Moram da priznam, javio mi se Mare i molio me da stavim veto i stanem na njegovu stranu. Stari drugari se ne izdaju. 

 

Ne pada mi na pamet da riječ jednu napišem o ovome više. Napisao si 50 istih postova izmišljajući razne urote i teorije zavjere, odbijajući da čitaš napisano, vrteći stvari na svoju vodenicu. Veto je na snazi, igra se dalje.

 

Nikakav problem.

I sa ovim što imam ću uživati kad te budem ugazio u duelu, kao i drugara ti. :smiley2:

Link to comment
Share on other sites

Da te ne citiram, vrati zadnji mesec ceo mora da ima 4 5 dana vezano da nije napravljena izmena i da su bitni igraci na klupi (secam se da je Lowry bio 100% na klupi par puta).

No nije ni bitno, necu da nastavljam napravi trejd opet i od mene nece biti Veto, nije vredno rwsprave. Svakako sam u istoj poziciji kao Del vec sam zavrsio ucesce i nmg do PO.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...