Jump to content

C Liga NBA Fantasy 2019/2020


Gaga

Recommended Posts

2 hours ago, OnionKnight said:

Oštricom brijača za komesara, ne vidim drugo rješenje. Kakva paranoja vlada, ne razumijem.

 

Mare je prvi put komesar lige, dešavaju se greške, kao da je neki problem, ovo je samo zabava. Uz taj fantasy imamo ovdje i forum gdje možemo razmjenjivati mišljenja i diskutovati o pravilima, trejdovima i slično. Tu priliku smo i iskoristili da prodiskutujemo ovaj trejd. Ne vidim nikakve teorije zavjere. 

 

Svakako postoji glasanje i trejd će proći. 

 

 

Tek sad ovo vidim :lol_2:

 

Ti se u stvari boriš za ujednačenost lige, što ne kažeš odmah.

 

Lepo što braniš drugara, samo ne vidim gde si tačno prokomentarisao tabelu koja direktno opovrgava tvoju tvrdnju da je Lauri bolji od Grejema u svim kategorijama.

Ovako se samo spuštaš na njegov nivo, mada, ono lepo naš narod kaže ''skim si, takav si''.

 

Što se tiče komesara, niti imam vremena, ni volje da budem isti, pride nikad nisam ni obavljao tu funkciju čak ni u NFL, a ovo mi je prva sezona NBA, tako da ne želim takvo nešto.

Ali nakon ovih dokazanih laži i malverzacija, mislim da je jasno da je promena neophodna.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Død said:

Embid se vratio na istu utakmicu, nije trebalo ni da izostaje. Tek se u cetvrtak uvece saznalo da prvo ide kod specijaliste kad je utakmica sa Keltima, pa onda i da ima ostecene ligamente. Ne znam kad je trejd napravljen, ali ovo gore je cinjenicno stanje.

Druga stvar, nije prvi put da komesar slucajno vetuje trejd. Desilo se u a ligi ove sezone, sto je normalno kad komesar nema iskustva sa dugmicima.

To je ok, jer su ovde vecina rukiji.

Je l' uvazavas ove mashine ili jok?

Posto je po mashini ovaj trejd daleko realniji od onog gore.

 

Ne znam ko si, niti odakle si se pojavio u ovoj priči, ali ne treba puno da se vidi da sam ja postavio trenutnu statistiku, a da su ovo projekcije.

Koliko su one. tj projekcije tačne, najbolje se vidi po onima sa početka sezone i trenutnom stanju.

Onaj ko tvrdi da Holidej vredi koliko i Džordž, taj ili je lažovčina i najgori mogući manipulator ili nikad nije pogledao NBA utakmicu u životu. To su bukvalno 2 klase razlike.

Ne treba ni zaboraviti da su ove trenutne brojke Holideja donekle i naduvane činjenicom da je Zion propustio sve, Fejvors većinu, dok su Lonzo pa čak i Ingram propustili izvestan broj mečeva na početku sezone. To je startna petorka, nema šanse da to ne utiče na brojke kad budu kompletni, naročito jer je Zion tu nesumnjivo projekat broj 1.

Sa druge strane, Džordž je i pored daleko lošijeg starta od očekivanog i sa takvim brojkama barem za klasu iznad Džrua, plus se već zna da Kavaj propušta sve b2b mečeve u sezoni, na kojim PG hteo-ne hteo ima ogroman usage rate i po pravilu ''poludi'', što svakako može i da se proveri u statistici.

Ne znam da li ima potrebe da pominjem da govorimo o igraču koji je bio 2. poenter, 3. trojkaš i 1. kradljivac u celoj ligi prošle sezone. Dakle sigurno 2 klase razlike u odnosu na beka koji ima bednih 70% iz igre. Bukvalno bi me bilo sramota da napišem ili branim sličnu tvrdnju, ali vas očigledno iz nekog čudnog razloga nije.

A cirkus postaje kompletan, kad se na sve doda Vendel, koji kao što rekoh ima šanse da je i završio sezonu, jer Čikago nema ambicije a i prošle sezone su ga ugasili u veoma sličnoj situaciji, iako je mogao da se vrati barem mesec pre završetka regularne sezone, a sa moje strane se doda Kov, jedan od verovatno 10 defanzivaca lige, i statistički i generalno.

 

 

O priči oko komesara, ne znam na koju situaciju konkretno misliš iz prve lige, ali ovde je tendencija jasna, jer nakon što je svojeručno poništio trejd, bukvalno je išao i molio ljude da glasaju protiv, i to 2 puta, a sve stoji na temi već.

Iskreno me ne bi začudilo da je slao ljudima i privatne poruke da glasaju protiv ovoga, jer znam takav tip ljudi, pošto sam imao u svojoj NFL ligi slučajeva sa takvim likovima.

Bukvalno ne prezaju ni od čega.

Edited by Oštricom brijača
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Oštricom brijača said:

Lepo što braniš drugara, samo ne vidim gde si tačno prokomentarisao tabelu koja direktno opovrgava tvoju tvrdnju da je Lauri bolji od Grejema u svim kategorijama.

 

Na osnovu čega smo drugari? :lol_2:

 

Nisam rekao da je bolji u svim, nego u većini. Čini mi se da jeste bolji u poenima, ppm, stl, fg%, ft%, blk, defReb. Izjednačeni su u To. Dakle 7-5-1 za Lowry-a po mojoj matematici.

 

Tačnije izjednačeni su i po TD, onda je to 7-4-2 za Lowry-a

Edited by OnionKnight
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, OnionKnight said:

 

Na osnovu čega smo drugari? :lol_2:

 

Nisam rekao da je bolji u svim, nego u većini. Čini mi se da jeste bolji u poenima, ppm, stl, fg%, ft%, blk, defReb. Izjednačeni su u To. Dakle 7-5-1 za Lowry-a po mojoj matematici.

Dakle to je većina? I pored činjenice da kao što već rekoh, Lauri igra maltene većinu mečeva bez najmanje 3 startera pored sebe, što bi trebalo da predstavlja izvestan pad brojki kada se kompletiraju. I tebi tu ništa nije čudno?

 

ne znam da li ti je drugar, ali kad bez ikakvog logičkog opravdanja podržavaš nečije sulude tvrdje i dokazane laži, moram da pretpostavim da to radiš iz iz nekih ličnih pobuda i povezanosti sa dotičnim.

Edited by Oštricom brijača
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Oštricom brijača said:

O priči oko komesara, ne znam na koju situaciju konkretno misliš iz prve lige

Da pratis, znao bi. Matic je slucajno vetovao ceo trejd, posle ga je ponovo vratio na glasanje i bio je ponistem vecinom glasova. 

2 minutes ago, Oštricom brijača said:

Iskreno me ne bi začudilo da je slao ljudima i privatne poruke da glasaju protiv ovoga, jer znam takav tip ljudi, pošto sam imao u svojoj NFL ligi slučajeva sa takvim likovima.

Znas da je ovo podmetanje i da je kaznjivo? Moras da imas dobre dokaze da ispalis ovakvu tvrdnju.

 

3 minutes ago, Oštricom brijača said:

bukvalno je išao i molio ljude da glasaju protiv, i to 2 puta, a sve stoji na temi već.

Ljudi su duzni da se izjasne povodom trejda, ako vec ucestvuju u ligi. Drugo, ja ne vidim molbu ovde da se ponisti trejd, nego da se ljudi izjasne. 

A ono gore sto si ispricao mozes da prodas nekom drugom. Tvoja stvar je da li ces da prihvatis neki trejd ili ne. Ali ako osoba sa kojom si radio trejd nije vrsila izmene i fakticki je ostala bez sansi za po, a daje pika prve runde za prilicno slabu ponudu - to je u krajnjem slucaju sumnjivo i podlozno vetu. 

 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Oštricom brijača said:

Dakle to je većina? I pored činjenice da kao što već rekoh, Lauri igra maltene većinu mečeva bez najmanje 3 startera pored sebe, što bi trebalo da predstavlja izvestan pad brojki kada se kompletiraju. I tebi tu ništa nije čudno?

 

ne znam da li ti je drugar, ali kad bez ikakvog logičkog opravdanja opravdavaš nečije sulude tvrdje i dokazane laži, moram da pretpostavimk da to radiš iz iz nekih ličnih pobuda i povezanosti sa dotičnim.

 

 

Pa jeste većina. Bolji je u 7 kategorija, Graham u 4. Povratkom ostatka ekipe, smanjiće mu se i broj izgubljenih lopti, vjerovatno povećati broj asistencija i smanjiti poeni. I sa tim mogućim promjenama, opet Graham nije u prednosti i opet trejd nije dovoljno dobar. Ne znam zašto pokušavaš prikazati sebe kao spasioca jadnog DelPiera. Ispada da ti njemu pomažeš da se dokopa plejofa.

 

Ne znam koje sam ja to dokazane laži svog drugara opravdao. Iskreno mislim da nije imao namjeru da poništi trejd, dešavaju se greške kad si početnik. 

Edited by OnionKnight
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Død said:

Da pratis, znao bi. Matic je slucajno vetovao ceo trejd, posle ga je ponovo vratio na glasanje i bio je ponistem vecinom glasova. 

Znas da je ovo podmetanje i da je kaznjivo? Moras da imas dobre dokaze da ispalis ovakvu tvrdnju.

 

Ljudi su duzni da se izjasne povodom trejda, ako vec ucestvuju u ligi. Drugo, ja ne vidim molbu ovde da se ponisti trejd, nego da se ljudi izjasne. 

A ono gore sto si ispricao mozes da prodas nekom drugom. Tvoja stvar je da li ces da prihvatis neki trejd ili ne. Ali ako osoba sa kojom si radio trejd nije vrsila izmene i fakticki je ostala bez sansi za po, a daje pika prve runde za prilicno slabu ponudu - to je u krajnjem slucaju sumnjivo i podlozno vetu. 

 

 

Kako mogu Ejton i Dragić za Embida koji propušta verovatno narednih mesec dana da budu slaba ponuda?

Ti mene ili zezaš ili stvarno ne pratiš košarku. Evo iznad smo dokazali da između Laurija i Grejema može manje više znak jednakosti da se stavi.

Druga stvar, kao što sam već rekao, pomenuo sam DelPjeru u poruci da mi nije jasno zašto drži Kaminskog, ali ako čovek to želi, svakako nije na meni da se uplićem u to. Nadam se da će se javiti da ovo potvrdi ili porekne.

 

Što se tiče prethodne diskusije, priču si sam potegao, tj, u istu se umešao niotkuda, i sad iz iste bežiš kada vidiš da si potpuno promašio i da nemaš niti jedan jedini argument da je potvrdiš.

Inače, ista je pomenhuta u sklopu dokazivanja očigledne tendencije komesara da pokuša po svaku cenu da poništi trejd, jer nije uspeo u pokušaju da svoj škart uvalja meni za jednog od najboljih igrača lige.

 

Što se ovoga oko navodnog podmetanja tiče, objasnio sam detaljno motive, a rekao sam da me ne bi začudilo da je i to rađeno, tako da još jednom nemam predstavu o čemu tačno pričaš. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Død said:

Pa ne znam kako je planirao ako nije vrsio izmene.

 

Mislim da jeste vršio izmjene, ali da je držao out igrače van IR. Jedan od njih je Kaminski koji ne bi ni trebao da bude na nečijem rosteru i zdrav. Ne vidim ni da ima aktivnosti na FA, a evidentno je imao priliku za to.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Al sto lik kaze da je on postavio trenutnu statistiku, a ja predikcije, a ja mu postavio i jedno i drugo, gde po oba Jrue i WCJ imaju vise zbirno poena od njegovog dvojca.

Plus se vidi i po statistici koju je dao koliko mu je nerealan trejd. E al on je u statistici dokazao da je trejd ok, a ja pokusavam da mu uvalim otpatke :classic_laugh:

 Plus podmece da sam rekao da je Jrue kao Dzordz. Plus govori kako smo Elektron i ja prijatelji, ne znam da li sam na forumu imao tri konverzacije sa njim ukupno, a i da jesmo, ne znam kakve to veze ima u diskusiji. Plus sto govori da sam slao ljudima poruke i rekao da vetuju trejd, jednom coveku se nisam obratio, cak sam na kraju bio spreman i da proguram trejd da se izvrsi pre kraja, sto sam i napisao, nisam ni znao da je toliko ljudi glasalo protiv, sto me je prijatno iznenadilo. Neverovatno dokle necija paranoja ide.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, OnionKnight said:

 

 

Pa jeste većina. Bolji je u 7 kategorija, Graham u 4. Povratkom ostatka ekipe, smanjiće mu se i broj izgubljenih lopti, vjerovatno povećati broj asistencija i smanjiti poeni. I sa tim mogućim promjenama, opet Graham nije u prednosti i opet trejd nije dovoljno dobar. Ne znam zašto pokušavaš prikazati sebe kao spasioca jadnog DelPiera. Ispada da ti njemu pokažeš da se dokopa plejofa.

 

Ne znam koje sam ja to dokazane laži svog drugara opravdao. Iskreno mislim da nije imao namjeru da poništi trejd, dešavaju se greške kad si početnik. 

 

Nigde to nisam rekao, niti mi je to namera, već logičko objašnjenje razloga iz kojeg bi on radio ovaj trejd.

Ili misliš da mu se više isplati da ostavi povređenog Embida i da popunjava 2-3 prazna mesta izmenama sa FA, na kome je ostao suvi prosek, koji ni u široj ligi verovatno ne bi bio od neke poseben koristi?

 

Greške se dešavaju, razume se, ali ne i kada očigledno na sve načine pokušavaš da proguraš stvar koju si već ''slučajno'' greškom uradio, jer se on 2 puta javljao pozivajući i nametajući svoje mišljenje da je trejd neralan i šta je sve napisano. Stoji na temi, da ne tražim.

A i ona smejurija od trejda koju je meni nudio se savršeno uklapa u priču, zašto bi mu odgovaralo da se trejd poništi.

 

Drugo, ovo oko Laurija jednostavno ne funckioniše tako, jer se usage rate svakako raspoređuje drugačije kad imaš 1 ili 2 projektovana startera zdrava i kad ti je ekipa kompletna + bolji igrači na klupi.

Ako te zanima, mogu da te uputim ka linkovima koji malo studioznije prate i ukazuju na takve stvari, a da pišem sam detaljno o tome niti znam valjano a niti mogu iskreno. :)

Edited by Oštricom brijača
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, marejosip said:

Al sto lik kaze da je on postavio trenutnu statistiku, a ja predikcije, a ja mu postavio i jedno i drugo, gde po oba Jrue i WCJ imaju vise zbirno poena od njegovog dvojca.

Plus se vidi i po statistici koju je dao koliko mu je nerealan trejd. E al on je u statistici dokazao da je trejd ok, a ja pokusavam da mu uvalim otpatke :classic_laugh:

 Plus podmece da sam rekao da je Jrue kao Dzordz. Plus govori kako smo Elektron i ja prijatelji, ne znam da li sam na forumu imao tri konverzacije sa njim ukupno, a i da jesmo, ne znam kakve to veze ima u diskusiji. Plus sto govori da sam slao ljudima poruke i rekao da vetuju trejd, jednom coveku se nisam obratio, cak sam na kraju bio spreman i da proguram trejd da se izvrsi pre kraja, sto sam i napisao, nisam ni znao da je toliko ljudi glasalo protiv, sto me je prijatno iznenadilo. Neverovatno dokle necija paranoja ide.

 

Iz nekog razloga mi prikazuje postove ovog lika, iako sam ga blokirao, pa moram još jednom da pokažem dokle je spreman da ide u svojim namerama i lažima.

Evo dole slike a evo i linka ka sajtu, gde mogu da se provere statistički podaci, a evo i iznad šta je rekao. https://www.fb-ninja.com/TradeAnalyzer/#

Pretpostavljam da mu je logika da ako slaže dovoljno puta, ljudi koje mrzi da proveravaju će da poveruju u ono što kaže.

Besramno, ovo je komesar lige.

laz.jpg

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Oštricom brijača said:

Ti mene ili zezaš ili stvarno ne pratiš košarku.

Ma jok, batice. Ne gledam ti ja ta govna. Moyes da probas da mi objasnis malo te magicne igre pod krugovima sa mrezom.

9 minutes ago, Oštricom brijača said:

Evo iznad smo dokazali da između Laurija i Grejema može manje više znak jednakosti da se stavi.

Nisam znao da persiras sebi. 

 

14 minutes ago, OnionKnight said:

Pa jeste većina. Bolji je u 7 kategorija, Graham u 4.

Ovo niste vi, ovo samo ti pokusavas da poguras svoju agendu.

 

11 minutes ago, Oštricom brijača said:

Što se tiče prethodne diskusije, priču si sam potegao, tj, u istu se umešao niotkuda, i sad iz iste bežiš kada vidiš da si potpuno promašio i da nemaš niti jedan jedini argument da je potvrdiš.

Niotkuda? Pa imam prava da komentarisem ono sto vidim. Da neces da mi zabranis? I gde bezim? 

Ti treba da potvrdis svoje tvrdnje. Jer podmetanje je, ponavljam, kaznjivo. Ja cu sad da kazem da si slao ljudima pm-ove da glasaju za tvoj trejd i to ce biti u redu? Jebiga, ja znam ljude koji to rade, tako da moras i ti. 

13 minutes ago, Oštricom brijača said:

 

Što se ovoga oko navodnog podmetanja tiče, objasnio sam detaljno motive, a rekao sam da me ne bi začudilo da je i to rađeno, tako da još jednom nemam predstavu o čemu tačno pričaš. 

Nije navodno nego jeste. Koristis u diskusiji da bi istakao kako postoje neke tendencije kod komesara lige, iako je ocigledno da ovde samo ti izvrces situaciju. 

12 minutes ago, OnionKnight said:

Mislim da jeste vršio izmjene, ali da je držao out igrače van IR.

Dovoljno da se protumaci da ga nije bas preterano briga. To je minut posla. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Oštricom brijača said:

 

Nigde to nisam rekao, niti mi je to namera, već logičko objašnjenje razloga iz kojeg bi on radio ovaj trejd.

Ili misliš da mu se više isplati da ostavi povređenog Embida i da popunjava 2-3 prazna mesta izmenama sa FA, na kome je ostao suvi prosek, koji ni u široj ligi verovatno ne bi bio od neke poseben koristi?

 

Greške se dešavaju, razume se, ali ne i kada očigledno na sve načine pokušavaš da proguraš stvar koju si već ''slučajno'' greškom uradio, jer se on 2 puta javljao pozivajući i nametajući svoje mišljenje da je trejd neralan i šta je sve napisano. Stoji na temi, da ne tražim.

A i ona smejurija od trejda koju je meni nudio se savršeno uklapa u priču, zašto bi mu odgovaralo da se trejd poništi.

 

Drugo, ovo oko Laurija jednostavno ne funckioniše tako, jer se usage rate svakako raspoređuje drugačije kad imaš 1 ili 2 projektovana startera zdrava i kad ti je ekipa kompletna + bolji igrači na klupi.

Ako te zanima, mogu da te uputim ka linkovima koji malo studioznije prate i ukazuju na takve stvari, a da pišem sam detaljno o tome niti znam valjano a niti mogu iskreno. 🙂

 

Kao što si ti ubo Lonza i Dragona sa FA, a ja Bertansa i Baynesa prije nekog vremena, tako se uvijek može iskopati nešto kvalitetno. To držanje out Kaminskog mi pokazuje da ga liga i ne zanima pretjerano.

 

To je meni glavni razlog zašto mi je nerealan ovaj trejd. Ti se pojačavaš za plejof, a on kao i da ne igra. Imam veliki problem sa tim. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Oštricom brijača said:

 

Iz nekog razloga mi prikazuje postove ovog lika, iako sam ga blokirao, pa moram još jednom da pokažem dokle je spreman da ide u svojim namerama i lažima.

Evo dole slike a evo i linka ka sajtu, gde mogu da se provere statistički podaci, a evo i iznad šta je rekao. https://www.fb-ninja.com/TradeAnalyzer/#

Pretpostavljam da mu je logika da ako slaže dovoljno puta, ljudi koje mrzi da proveravaju će da poveruju u ono što kaže.

Besramno, ovo je komesar lige.

aad.jpg.964e0bd0c7b707dff24f43657d1375c5.jpg

 

Dobro bre, covece, da li sti ti svestan da upravo ova statistika pokazuje da si ti dobitnik trejda, a ti se pozivas na nju.  I dokle ces vise ljude smarati (a i ja isto) sa nasom ponudom za trejd koja nema nikakve veze sa pricom. Plus si mi se ti sam javio sa zahtevom za trejd i rekao koje moje igrace zelis, znaci nije ni da sam ti se prvi obratio i nesto pokusavao da izvucem od tebe i nakon sto se nisi udostojio ni da mi odgovoris, nisam te ni jednom vise smarao za to.

 

Ja se zaista izvinjavam forumasima na maloj privatizaciji topika od strane nas dvojice, vi ste izglasali i rekli ste time sta ste imali, zaista ne vidim potrebu da se ova prica vise vrti u krug, pogotovu oko ovog naseg trejda, koji, opet, ne znam kakve veze ima sa ovim ponistenim.

 

-----

Ukoliko iko od vas zeli da bude komesar, prepusticu mu vrlo rado svoje mesto. Ukoliko neko od vas ima zamerke na bilo sta vezano za mene, moj nacin pisanja itd pozivam vas da to javno kazete, nemam nikakav problem sa bilo kakvom vrstom kritike.  Ukoliko ne, ne bih vas vise zadrzavao, ovo je otislo predaleko. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Død said:

Ma jok, batice. Ne gledam ti ja ta govna. Moyes da probas da mi objasnis malo te magicne igre pod krugovima sa mrezom.

Nisam znao da persiras sebi. 

 

Ovo niste vi, ovo samo ti pokusavas da poguras svoju agendu.

 

Niotkuda? Pa imam prava da komentarisem ono sto vidim. Da neces da mi zabranis? I gde bezim? 

Ti treba da potvrdis svoje tvrdnje. Jer podmetanje je, ponavljam, kaznjivo. Ja cu sad da kazem da si slao ljudima pm-ove da glasaju za tvoj trejd i to ce biti u redu? Jebiga, ja znam ljude koji to rade, tako da moras i ti. 

Nije navodno nego jeste. Koristis u diskusiji da bi istakao kako postoje neke tendencije kod komesara lige, iako je ocigledno da ovde samo ti izvrces situaciju. 

Dovoljno da se protumaci da ga nije bas preterano briga. To je minut posla. 

 

Hoćeš li odgovoriti na jednu stvar koju potvrđuju statistčki podaci, ili ćeš samo da prosipaš ove doskočice, a činjenice izbegavaš kad ti se ne uklapaju u priču?

 

Kao što sam već nekoliko puta rekao, ali da ponovim opet.

Sled događaja: pomenuti mi pošalju svoju bezobraznu ponudu za prevaru od trejda, na koju se samo nasmejem, bukvalno nisam hteo da se cimam da to komentarišem.

Potom vidi da sam uradio bolji trejd, a pošto ga već gazim i shvata da imam bolju ekipu, pokušava na sve načine da me sabotira. Prvo ''slučajnim'' poništavanjem trejda, koji su svi mogli da vide, jer stoji an stranici lige. Bukvalno niko nije komentarisao. Nakon 24 sata, opet pošaljem ponudu, koju DelPjero prihvati, on se momentalno javlja sa komentarom, gde sugeriše drugima kako je trejd nerealan i kako treba da glasaju protiv. Prolazi još 24 sata, ljudi pišu na temi, niko o trejdu, iako se u međuvremenu Embiid operisao i potvrđen još duži oporavak, što samo poboljšava vrednost trejda što se DelPjera tiče, ali se on opet javlja sa istom sugestijom.
Ne verujem da sam morao ovo 5 puta da ponavljam, iako sve stoji na temi, ali eto, kad si uporan i lenj, pa te mrzi da sam pogledaš.

Ako ovo ne budi sumnje da postoji tendencija, onda ne znam šta može da probudi.

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Prosto, okacis SS poruka u kojima se dogovaras sa likom za trejd pa da vidimo kako je to teklo.

Naravno mi smo niko i nistw da se ti nama pravdas, al da sam ja cist i da nije namesten trejd (ne kazem da vas jeste), ja bih tako postupio.

Link to comment
Share on other sites

Ok moram još i ovo, ne mogu da odolim  😄

Pazi ja ga sabotiram, a lik će me otkinuti od života, 60% igrača mi povredjeno, da izbaci sve iz tima ne mogu da stignem, ovaj trejd nije ništa uticao na naš dvomeč gde će me svakako razvaliti. 

A i ne znam samo kako se ja to njega sprečavam da uspe, kad lepo reče da je Kalifornija u stvari provofititao trejdom haha ja mu u stvari činim uslugu 😄

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, OnionKnight said:

 

Kao što si ti ubo Lonza i Dragona sa FA, a ja Bertansa i Baynesa prije nekog vremena, tako se uvijek može iskopati nešto kvalitetno. To držanje out Kaminskog mi pokazuje da ga liga i ne zanima pretjerano.

 

To je meni glavni razlog zašto mi je nerealan ovaj trejd. Ti se pojačavaš za plejof, a on kao i da ne igra. Imam veliki problem sa tim. 

 

Uh, ne znam kako ovo da ti objasnim, ali ne možeš ti da upravljaš i odlučuješ o potezima svih 12 ekipa u ligi. Niti to mogu ja, niti bilo koji pojedinac.
Svako upravlja svojom ekipom, a vetovanje trejda i drugi oblici mešanja komesara lige su tu ISKLJUČIVO da se spreče bilo kakvi pokušaji malverzacija.

Koliko znam, DelPjero je imao barem 3 out igrača, mada mislim i više, još pre nego što sam ga uopšte kontaktirao.

I to nisu bezveznjaci koje dropuješ tek tako, nego max igrači, Grifin, Konli i ne znam još ko. I pomenuti Kamisnki.

Ja sam mu pomenuo da bi Grifinova povreda mogla da bude ozbiljnija i samo nagovestio da mi ne deluje logično da zadržava povređenog Kaminskog i da mogu da mu dam bez dileme boljeg igrača da popuni to mesto. Dalje nisam dozvolio sebi da idem, jer šta ja imam njemu da sugeriišem i još gore odlučujem o njegovim potezima. Ponudio mu nekoliko opcija za trejd oko Embida, a ubacio Grejema za Laurija, isključivo jer mislim da može da mi doprinese sa boljim FT%, što sam već pomenuo danas, dok su u ostalim kategorijama maltene ujednačeni, glavna razlika neka 2 poena po meču, što je takođe maltene irelevantno.

Dok mislim da nema smisla pominajti da su zdravi i 100% spremni Ejton i Dragić svakako vredniji od Embida koji će propustiti možda čak i pola preostalog fantazi takmičenja.

 

Inače, ovom logikom koju ti objašnjavaš, ja pošto sam već sklopio dobru ekipu, mogu isključivo da radim skroz besmislen trejd koji je 100% na moju štetu ili da se držim onoga što imam, jer ko me fućka što sam draftovao dobro. Pa morao bih da budem poprilično umobolan da pristanem na takvo nešto.

Ovo je logika poput one da su GSW čiteri i da su uništili ligu, jer su potpisali KD za max, jerbo su svojim umećem i vrhunskim procenama i generalno radom, prvo draftovali 3 vrhunska igrača i potom ih razvijali dok nisu od njih napravili All starove.

Jedan potpuni besmisao.

Edited by Oštricom brijača
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Igor028 said:

Prosto, okacis SS poruka u kojima se dogovaras sa likom za trejd pa da vidimo kako je to teklo.

Naravno mi smo niko i nistw da se ti nama pravdas, al da sam ja cist i da nije namesten trejd (ne kazem da vas jeste), ja bih tako postupio.

 

Šta je SS, skrinšot?

Da li si svestan šta si mi upravo tražio, i da li poznaješ činjenicu da ni policija nema pravo na takvo nešto bez dokazanog postojanja sumnje za neko ozbiljno krivično delo?

 

Naravno da mi ne pada na pamet da delim bilo šta iz naše prepiske ovde bez tuđe saglasnosti.

Koliko sam video, čovek je moderator na forumu, i pored toga što uz to verovatno poseduje i određenu vrstu integriteta, to isto može sam da uradi, kada se pojavi ovde.

Moju dozvolu svakako ima, jer stojim iza svega izrečenog i u prepisci i ovde na temi.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Oštricom brijača said:

Inače, ovom logikom koju ti objašnjavaš, ja pošto sam već sklopio dobru ekipu, mogu isključivo da radim skroz besmislen trejd koji je 100% na moju štetu ili da se držim onoga što imam, jer ko me fućka što sam draftovao dobro. Pa morao bih da budem poprilično umobolan da pristanem na takvo nešto.

Ovo je logika poput one da su GSW čiteri i da su uništili ligu, jer su potpisali KD za max, jerbo su svojim umećem i vrhunskim procenama i generalno radom, prvo draftovali 3 vrhunska igrača i potom od njih napravili All starove.

Jedan potpuni besmisao.

 

Ovaj trejd po meni nije daleko od legitimnog. Da si dao nekog malo kvalitetnijeg od Dragona, vjerovatno bih glasao drugačije. Po tim sajtovima koje kačite, value mu je u minusu. 

 

Ti realno sa velikim brojem kvalitetnih igrača imaš puno opcija za trejdove. Samo ovaj nije dovoljno dobar, po mišljenju većine. Ne pomaže ni Delpierova neaktivnost i nezainteresovanost.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, OnionKnight said:

 

Ovaj trejd po meni nije daleko od legitimnog. Da si dao nekog malo kvalitetnijeg od Dragona, vjerovatno bih glasao drugačije. Po tim sajtovima koje kačite, value mu je u minusu. 

 

Ti realno sa velikim brojem kvalitetnih igrača imaš puno opcija za trejdove. Samo ovaj nije dovoljno dobar, po mišljenju većine. Ne pomaže ni Delpierova neaktivnost i nezainteresovanost.

 

Čoveče kakav value, nemoj me zezati više.

Ovde se ne igra za neki imaginarni value i projekcije, već se sabiraju brojke u svakoj kategoriji i iz toga se izračunava pobednik. Toliko je jednostavno, bukvalno ne može prostije. Ovi pokušaji da se jedan Holidej predstavi boljim igračem od moguće top 10 igrača lige Džordža su ništa drugo do jadni i bedni, a da ne pominjem koliko neukusni.

A što se konkretno trejda tiče, kao što rekoh i sa zdravim Embidom trejd itekako ima smisla, a ne sa ovim koji neće igrati sigurno nekoliko sedmica, moguće i više od meseca.

Jer svaka pozitivna brojka je veća od nule, ako treba i to da objašnjavam onda jbg.

 

Drugo, ja ne znam koliko puta da ponovim, ali ajde ovako.

Dragić je čovek sa prosekom od 16 poena i 5 asistencija, bez da išta drugo računamo, a doprinosi itekako u još nekoliko kategorija.

Smatraš li da ima više od 100 igrača u ligi koji ispunjavaju te kriterijume, odnosno pokrivaju tu vrednost ili pak misliš da je to neki prosek lige ili šta već? Ja bih rekao da nema šanse.

Još jednom, evo ti dosadašnje statistike koju sam i DelPjeru slao, kad sam mu predložio trejd.

Obrati pažnju an razliku u kategorijama kod Laurija i Grejema, to je suštinski sve neznatno, sem ta 2 poena i nekih 4.5% u bacanjima, zbog čega sam primarno i ubacio tu dvojicu, jer kao što rekoh, nema šanse da je povređeni Embid > ili = Ejton = Dragić.

trejd.jpg

Edited by Oštricom brijača
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...