Jump to content

C Liga NBA Fantasy 2019/2020


Gaga

Recommended Posts

On 11/13/2019 at 12:23 AM, Lmx said:

Bolnica:

Curry

Bagley

 

Middleton

Anunoby  ok

LeVert

Ingram  ok

Ko je sledeci na listi?

Irving

J. Richardson

Stize i Vucevic 🚑

 

 

Edited by Lmx
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Lmx said:

Irving

J. Richardson

Stize i Vucevic 🚑

 

 

Kako nemaš sreće, neverovatno... 

3 hours ago, OnionKnight said:

Ponovo bez Lillarda i Baynesa, možda i bez Kaminskog, kakav cripple fight ove sedmice. 

Užasno koliko izostanaka. Svodi se ovo na to ko će kome manje odsustvati, a ne čiji će igrači odigrati bolje. 

Link to comment
Share on other sites

Da sam napravio dve izmene poslednja dva dana kao što sam planirao, al nažalost sam radio neke druge stvari i zaboravio, verovatno bih uzeo i asiste i def skokove, ovako @OnionKnight deluje da sam ovo dobio, ali da ću teško preokrenuti kategorije gde vodiš. Mada možda mi neko i uništi fg i ppm pa me stigneš...

Edited by marejosip
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, marejosip said:

Da sam napravio dve izmene poslednja dva dana kao što sam planirao, al nažalost sam radio neke druge stvari i zaboravio, verovatno bih uzeo i asiste i def skokove, ovako @OnionKnight deluje da sam ovo dobio, ali da ću teško preokrenuti kategorije gde vodiš. Mada možda mi neko i uništi fg i ppm pa me stigneš...

 

Ma gotovo je, nadam se samo da će ostati ovako. Uništile me neke glupe sitne povrede bitnih igrača. Bar mi se Lamb vratio. 

Link to comment
Share on other sites

Ako ništa drugo Lavin i Hanter ti sami doneše trojike sinoć, a Gober sa 13 blokova u tri meča vrv napravio nenadoknadivu razliku. Falili su ti i Lilard i Baynes, mada meni su Hasan i Fejvors isto propustili po dve, tri utakmice, tako da sam ja generalno zadovoljan ovom nedeljom. 

 

Nadam se samo da će Fejvors uskoro biti čitav, tri out igrača, nemam više mesta na ir, u startu hendikep za naredna kola. 

Edited by marejosip
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hayes me je uništio na kraju. Ajde što mi je pokvario bacanja, nego nije bio sposoban da kao prvi centar uhvati 3 defanzivna skoka, te me je tačno ta jedna neodređena izmena koštala jedne, a možda i dve kategorije...

Sve neizvesne kategorije sam na kraju izgubio za po jedan ili dva, ali dobro, generalno dobra nedelja. 

Edited by marejosip
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...