Jump to content

C Liga NBA Fantasy 2019/2020


Gaga

Recommended Posts

Dokazao sam da mi ekipa ima stofa. Dobio drugog na tabeli u nedelji kad su mi Janis, Paul i Booker igrali po 2 utakmice i njegovi igraci imali 200 minuta vise od mene.

 

Na kraju sam pobedio tako sto sam Moranta ostavio na klupi. Millsap brat imao 5 ukradenih, a TO sam vodio za prilicno malo. Da sam ostavio Moranta bilo bi 6-6-1.

Edited by greenenvy
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Green23 said:

@marejosip Svaka čast. Užasna nedelja, bukvalno su svi podbacili, uz par izostanaka tokom nedelje. 

 

Hvala, sto je najludje cak ne mogu reci ni da su moji igraci pokidali ne znam ni ja kako sem u ofanzivnim skokovima i mozda poenima. Imao sam i ja pored ova dva povredjenja i tri cetiri izostanka, ali su svi  odigrali taman toliko koliko treba da budu bolji od tvojih koji nisu blistali. Ubacio sam  Bjelicu poslenji dan doneo je prevagu u asistima i skokovima. Svakako  je ovaj rezultat nesto sto se desi jednom u 1000 meceva, da se dosta toga poklopi i pobedim svuda gde se lomilo, nisi imao srece jbg. 

 

2 hours ago, OnionKnight said:

Imao sam najgoru šutersku sedmicu u istoriji ove igre, nadam se da sam ispucao to sad. Bez obzira na to, ubjedljiva pobjeda. 

 

Sad protiv @marejosip, nemam tu šta tražiti. Valjda neću 12 kategorija izgubiti. 

 

haha ja cu biti zadovoljan ako izvucem tesan poraz ili minimalnu pobedu, sve preko je premija. Da smo igrali ove nedelje bi me dobio uprkoz ovom rezultatu sto napravih, a ocekujem da ce mi opasti procenti, poeni i ppm u odnosu na proslu nedelju. Bice neizvesno u dosta kategorija, verujem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, OnionKnight said:

Baynes i Kaminsky se povrijedili baš u sedmici kad imaju 5 utakmica, nevjerovatno. Na to će i Dame propustiti bar jednu. Gubim već sve šanse.

Igrao je ipak Kaminsky, a meni su Fejvors i Nance isto propustili mečeve i ko zna koliko će još. Imao si 5-6 mečeva više na početku, bez tvojih i mojih izostanaka, tako da uprkos tome što su ti neki odsustvovali, ne mislim da si trenutno u nekoj lošijoj situaciji. Biće kidanje do kraja svuda, sem asista koji su rešeni već. 

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, marejosip said:

Igrao je ipak Kaminsky, a meni su Fejvors i Nance isto propustili mečeve i ko zna koliko će još. Imao si 5-6 mečeva više na početku, bez tvojih i mojih izostanaka, tako da uprkos tome što su ti neki odsustvovali, ne mislim da si trenutno u nekoj lošijoj situaciji. Biće kidanje do kraja svuda, sem asista koji su rešeni već. 

 

Dobro je na kraju ispalo, ne bih preživio izostanak oba lika iz Sunsa. Biće borba do samog kraja. Rekao bih da ćeš dobiti FG i PPM, ja asistencije, ostalo će sve biti kidanje.

 

Draymond naravno DD bez poena :lol_2:

Edited by OnionKnight
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, OnionKnight said:

 

Dobro je na kraju ispalo, ne bih preživio izostanak oba lika iz Sunsa. Biće borba do samog kraja. Rekao bih da ćeš dobiti FG i PPM, ja asistencije, ostalo će sve biti kidanje.

 

Draymond naravno DD bez poena :lol_2:

 

Ti se smejes menji se njake od njega 🙂
 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...