Jump to content

C Liga NBA Fantasy 2019/2020


Gaga

Recommended Posts

3 hours ago, greenenvy said:

Morant i Porzingis nisu igrali zbog odmaranja. 

 

Hahahhahha

Taman da nadomeste 2 utakmice koje je DLo propustio i 1 koju je KAT bio suspendovan.

DD, bl, to, 3ptm su vec resene. Mislim da cu dobiti ft, fg i oreb, a ast, stl, dreb, pts i ppm ce biti jako blizu. Imam 2 igraca vise, tako da ocekujem da vecina prevagne u moju korist. 

Link to comment
Share on other sites

@Lmx svaka cast na pobedi, uzeh ti na kraju FG%, da znas samo kako sa se radovao kad je krenuo Galinari da ciglari 0/8 u prvoj hahaha

Ja sam i zadovoljan kako svaki matchup imam manjao igraca, u sva cetri kola sam imao manje utakmica, i nemam kako da se posibam za neke kolone sa protivnikom. Evo ove nedelje sam napravio 6 promena u timu i opet sam imao tri utakmice manje od protivnika. Sad gledam za sledecu nedelju, bez promena u timu imam 4 utakmice manje.. tesko je da se uzmu neke kolone tako. 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Igor028 said:

@Lmx svaka cast na pobedi, uzeh ti na kraju FG%, da znas samo kako sa se radovao kad je krenuo Galinari da ciglari 0/8 u prvoj hahaha

Ja sam i zadovoljan kako svaki matchup imam manjao igraca, u sva cetri kola sam imao manje utakmica, i nemam kako da se posibam za neke kolone sa protivnikom. Evo ove nedelje sam napravio 6 promena u timu i opet sam imao tri utakmice manje od protivnika. Sad gledam za sledecu nedelju, bez promena u timu imam 4 utakmice manje.. tesko je da se uzmu neke kolone tako. 

 

Zaboravio si Morris-a i on se nije proslavio. Trebao sam da pojurim i asistencije, ali nisam menjao. Atkinson sinoc Irvinga i LeVerta posadi na klupu, da su igrali mozda bih stigao te 4 asistencije.

 

Ove nedelje tezak duel, daleko manji broj meceva i samo Vucevic na centru.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Lmx said:

Vraca se Kanter, ali Middleton out. Curry, Bagley, Looney takodje out, ako dobijem 3 kategorije bice odlicno.

 

Da igraš protiv mene, ubacio bi Morris 120 poena ove nedelje i 17 trojki sa 40 skokova i 10 blokada. 

 

Al pošto ne igraš, nek ti je Bog u pomoći.

Edited by greenenvy
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, greenenvy said:

 

Da igraš protiv mene, ubacio bi Morris 120 poena ove nedelje i 17 trojki sa 40 skokova i 10 blokada. 

 

Al pošto ne igraš, nek ti je Bog u pomoći.

 

Kako je bio na FA odlicno isporucuje. Nastavice u tvoju cast i dalje. 😁

 

Inace Woj saopstio Middleton 3 nedelje out. 

Kako vam se cini prvi trejd? Da li ste glasali?

Link to comment
Share on other sites

Imao si bas odlicnu nedelju @greenenvy, ali su ovi moji, ako se izuzmu Dejounte i Markkanen, imali brutalnu nedelju. I pored toga sam uspeo nekoliko kategorija bas tesno da dobijem. Vrlo lako je moglo da bude 6-6-1 ili cak 7-5-1 za tebe. Srecno u nastavku.

 

Sto se trejda tice, @marejosip daje jednu od 5 cetvorki koja je sklona povredama i ne donosi prevagu ni u jednoj kategoriji za Sextona koji ima jake pts, ppm i 3ptm, a pritom nema mnogo izgubljenih lopti niti previse lose procente. Tako da je ovo odlican trejd za stranu koja dobija Sextona. Od mene uphold

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...