Jump to content

C Liga NBA Fantasy 2019/2020


Gaga

Recommended Posts

@Lmx Cestitke na pobedi, vodio si cele nedelje.

 

Ali in general, nerelano je koliko nisam imao srece. Ovo je na kraju 'ladno moglo da ode na moju vodenicu. Poene izgubio za 23. Zadnjeg dana mi Nunn ima celih 5 poena, Porzingis skromnih 18 sa skromnim brojem uzetih suteva, Sexton 10 peona, sa ocajnim sutem iz igre. Da sam uzeo to, ne znam koliko bi mi to uticalo na PPM. Ali s obzirom da me mrtvi Morris sahranio zadnja dva dana, kontam da bih mozda i to dobio. 

 

Za DD kategorije sreca sto nisam slomio nesto svega mi. Prozingis dva puta, a Paul jednom ostaje na 9 skokova/asistencija.

 

Trojke neresno. Sut za 3 zadnjeg dana ocajni procenti. Ingles 3/9, Sextom mislim 0/4.

 

Blokade jedna razlika u tvoju korist. I tu si me nadigrao sa Gogom i Noelom juce. 9 blokada od ta 2 igraca sto je nekih 40% ukupnih blokada koje si imao.

 

Procenat bacanja, jbg Janis i Porzingis sa ocajnim izvodjenjem.

 

Procenti suta u moju korist na kraju vrlo blizu, ali sam cele nedelje vodio.

 

TD me sjebe IRVING. Sve mu najgore zelim. 

 

TO, AST, OREB se manje vise nisu dovodili u pitanje, tu si vodio cele nedelje.

 

DREB otkinuh na kraju i za to hvala Ingles-u. Sa free agentima sam i ciljao da to nekako uzmem.

 

Bas frustrirajuca nedelja. A opet u novu ulazim sa 2 DTD-a. Brown ce se nadam se vratiti za utorak, posto je u pitanju ilness bio, a JJJ moze da me sjebe ove nedelje solidno.

 

Stavljam Jarena Jacksona Jr. na trade block, s tim sto zelim da ga trejdujem za nekog drugog visokog.

Edited by greenenvy
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, greenenvy said:

@Lmx Cestitke na pobedi, vodio si cele nedelje.

 

Ali in general, nerelano je koliko nisam imao srece. Ovo je na kraju 'ladno moglo da ode na moju vodenicu. Poene izgubio za 23. Zadnjeg dana mi Nunn ima celih 5 poena, Porzingis skromnih 18 sa skromnim brojem uzetih suteva, Sexton 10 peona, sa ocajnim sutem iz igre. Da sam uzeo to, ne znam koliko bi mi to uticalo na PPM. Ali s obzirom da me mrtvi Morris sahranio zadnja dva dana, kontam da bih mozda i to dobio. 

 

Za DD kategorije sreca sto nisam slomio nesto svega mi. Prozingis dva puta, a Paul jednom ostaje na 9 skokova/asistencija.

 

Trojke neresno. Sut za 3 zadnjeg dana ocajni procenti. Ingles 3/9, Sextom mislim 0/4.

 

Blokade jedna razlika u tvoju korist. I tu si me nadigrao sa Gogom i Noelom juce. 9 blokada od ta 2 igraca sto je nekih 40% ukupnih blokada koje si imao.

 

Procenat bacanja, jbg Janis i Porzingis sa ocajnim izvodjenjem.

 

Procenti suta u moju korist na kraju vrlo blizu, ali sam cele nedelje vodio.

 

TD me sjebe IRVING. Sve mu najgore zelim. 

 

TO, AST, OREB se manje vise nisu dovodili u pitanje, tu si vodio cele nedelje.

 

DREB otkinuh na kraju i za to hvala Ingles-u. Sa free agentima sam i ciljao da to nekako uzmem.

 

Bas frustrirajuca nedelja. A opet u novu ulazim sa 2 DTD-a. Brown ce se nadam se vratiti za utorak, posto je u pitanju ilness bio, a JJJ moze da me sjebe ove nedelje solidno.

 

Stavljam Jarena Jacksona Jr. na trade block, s tim sto zelim da ga trejdujem za nekog drugog visokog.

 

Hvala.

Kao sto rece cele nedelje sam vodio, pred jucerasnji dan bilo je 11- 1- 1. Imao si vise igraca na rosteru i na tvoju zalost samo smanjio razliku. 

Neke kategorije su bile izjednacene, neke si ti dobio neke ja.

Dobio si fg% za .002 def. skokove za 2 tu si se provuko.

I ja sam mogao neki dd vise ali malo je falilo.

Curry, Looney, Bagley, Kanter svi out. 

Dobar rezultat racunajuci izostanke.

Link to comment
Share on other sites

Myles Turner (ankle) is being listed as doubtful for Tuesday's game against the Hornets.

Nece igrati sigurno, ali cim ga nisu vec stavili da je out, znaci da nije ozbiljnije prirode povreda. Ocekujem pocetkom sledece nedelje da se vrati.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...