Jump to content

C Liga NBA Fantasy 2019/2020


Gaga

Recommended Posts

11 minutes ago, Bobby Axelrod said:

Pazljivo pogledaj,imas na vrhu League Manager tools,moze da se menja sta vam treba

 

 

Odradi ti matori, ako ti nije frka.
To bi trebalo da je minut posla. Tj. tako je barem bilo u NFL ligama koje sam vodio.

 

 

Ja sam za to da se igra isto kao i u ostalim ligama, dakle 13 kategorija.

To su ove koje je @Miskooo naveo iznad.

Edited by Oštricom brijača
editovanje
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miskooo said:

Ko vam je komesar? Moze u opcijama da podesi kategorije, dok jos nije pocelo.

 

Evo koje kategorije vam treba:

 

- Field Goal Percentage (FG%)

- Free Throw Percentage (FT%)

- Three Pointers Made (3PM)

- Offensive Rebounds (OREB)

- Defensive Rebounds (DREB)

- Assists (AST)

- Steals (STL)

- Blocks (BLK)

- Turnovers (TO)

- Double Doubles (DD)

- Triple Doubles (TD)

- Points (PTS)

- Points per minute (PPM)

 

 

 

10 minutes ago, Bobby Axelrod said:

Ma dodelio sam mu,ne ume da je nadje.Napisite koje jos kategorije treba da dodam

 

4 minutes ago, Bobby Axelrod said:

Znaci,fali 5

 

Evo ti pa vidi koje fale....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam draftovao na osnovu zvanicnih podesavanja koja su bila u trenutku drafta. Ovo naknadno menjanje je glupost. Ako ste za 13 kategorija onda mora da se radi novi draft, samo ne znam kad ce biti, danas je zadnji dan.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Lmx said:

Ja sam draftovao na osnovu zvanicnih podesavanja koja su bila u trenutku drafta. Ovo naknadno menjanje je glupost. Ako ste za 13 kategorija onda mora da se radi novi draft, samo ne znam kad ce biti, danas je zadnji dan.

Razumem ja tebe, jebeno je sad, polovina je draftovala za 8kat polovina za 13. Ajde da nadjemo neko resenje. Makar da dodamo neke kategorije a ne svih 13. I glupo je da bude paran broj kategorija.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Igor028 said:

Razumem ja tebe, jebeno je sad, polovina je draftovala za 8kat polovina za 13. Ajde da nadjemo neko resenje. Makar da dodamo neke kategorije a ne svih 13. I glupo je da bude paran broj kategorija.

Ovde je pitanje sta je regularno a sta ne.

Link to comment
Share on other sites

Pričalo se od starta da ce podesavanja biti kao za A i B ligu, tj. 13 kategorija, samo je Gaga zaboravio da promeni. Ne znam koliko ima igrača poput tebe, koji su draftovali za osam kategorija. Ako vas ima više, onda možda i može opet, s tim  što ne znam kada, ne verujem da ima vremena da se sve opet organizuje. Bez veze je ispalo na kraju, slažem se. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...