Jump to content

C Liga NBA Fantasy 2019/2020


Gaga

Recommended Posts

1 minute ago, Lmx said:

Curry /  Irving

Middleton / Richardson

Ingram / LeVert

Galinari

Bagley / Looney

Vucevic / Kanter / Len

Odvojim Richa, i taman da ga uzmem, ti ga uzmes dva tri pika pre mene. i to si ga dosta rano uzeo kao 90i nekog mislim.. Ingrama si isto rano uzeo a mislio sam da nece niko bar jos rundu pa ga ostavih.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Oštricom brijača said:

Pa kaže ovako:
PG: Trae;

SG: Oladipo, Barrett, Fournier, Culver;

SF: Paul George, Covington;

PF: Thad Young;

C; Drummond, Ayton, Mitch Rob, Turner.

Rekao bih da sam dobro prošao. 😃

Može ocena od nekog malo stručnijeg? 🙂

 

Nisam stručan, ali Dipo i PG propuštaju određen dio sezone. Biće ti borba na početku pretpostavljam

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Igor028 said:

Sta znaci IR spot za igrace, ukapirao sam da je za povredjene al kako ide to, ako neko moze da mi pojasni. Kao i ovo oko Waivera.

 

Imas dva tipa povredjenih igraca: DTD (Day to Day) i O (Out). Na IR slot mogu samo da idu igraci koji imaju oznaku O. Dakle, ako imas Out igraca, ides na move to IR, stavis ga tamo i otvoris mesto za jednog sa FA ili Waivera. Kad igracu koji ti je na IR slotu sklone oznaku Out, ti mozes da ga vratis odmah ili da ga drzis jos malo tamo (ako zelis da odradis trejd dva za jedan na primer i tako oslobodis mesto za tog igraca bez da nekog dropujes). Ali dok ti taj igrac stoji na IR slotu bez oznake O, ti ne mozes da radis nikakve transakcije na FA dok ga ne aktiviras. 

 

Sto se tice waivera, svaki igrac koji je dropovan iz neke ekipe, kao i igraci koji nisu draftovani, prvo postaje waiver pa tek onda Free Agent. Dakle, treba da prodje 48h nakon sto je igrac dropovan pre nego sto postane FA. U toku tih 48h, ekipe imaju pravo da stave claim na tog waiver igraca. Ako samo jedna ekipa claimuje waivera, on ide toj ekipi kada prodje 48h. Ako vise ekipa claimuje waivera, on ide onoj ekipi koja je bolje plasirana na waiver listi. Waiver listu mozes da vidis na Players>Waiver Order. Kada iskoristis waiver na nekog igraca, tj. kad ga pokupis, automatski ides na poslednje mesto na listi. Ako niko ne claimuje waivera tokom 48h, onda on postaje FA i moze da ga pokupi ko hoce. Waiveri pored sebe imaju narandzasti plusic, a kada postanu FA taj plusic postajeo zelen.

Edited by vladaboss90
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ajmo sad da vidimo sta smo uradili

3. pick Curry 

Nikad do sada nisam imao ovako visok pick i rekoh da promenim dosadasnju taktiku. Zna se koje su prednosti i mane

 

22. pick Vucevic

Otisli Drummond, Gobert, Ayton, Capela, Collins moralo se reagovati. Nadam se da ce imati priblizno istu sezonu kao proslu. 

 

27. pick Irving

Iznenadjenje da ga niko nije pokupio. Bilo je dali njega ili Harrisa. Kocka

 

46. pick Bagley

Cilj je bio visok igrac. Preskocio sam Robinsona. Razmisljao sam i o Markkanenu. Videcemo da li je dobar izbor.

 

51. pick Middleton

 

Nekako meni lak izbor, nedostatak sg donosi trojke poene i solidne procente

 

70. pick Kanter

 

Projektovan kao 55 dugo stoji potreban centar. Turner je otisao nekoliko pikova ranije.Ne bas najbolji izbor ali....

 

75. pick Galinari

 

Tu sam se najvise dvoumio. Da li da pokupim njega ili Covingtona.

 

94. pick LeVert

 

Covington koga sam ostavio u nadi da ce me sacekati je izabran, pa biram LeVerta.

 

99. pick Richardson

 

Nedostatak igraca na sg poziciji, nisam hteo dvojac Orlanda. Bice i nekog defanzivnog ucinka.

 

118. pick Ingram

 

Otisli su Bogranovic i Nance jr. Dace on doprinos ekipi.

 

123. pick Len 

 

Ekipi nikad dosta centara.

 

142. pick Looney

 

Vidi gore.

Link to comment
Share on other sites

Nisam ispratio tu pricu oko kategorija, pa ne znam iskreno zasto bismo to uopste menjali. Ja sam godinama na SportKlub forumu igrao sa 9 kategorija, odnosno ovih 8 jos dodatno Turnoveri. Ali su manje vise tih 8/9 kategorija prirodni statline. Ne znam sta upada sve u 13 kategorija, ali mi to nekako deluje prenabudzeno bas. Nemam nista protiv ovih 8.

Link to comment
Share on other sites

Ko vam je komesar? Moze u opcijama da podesi kategorije, dok jos nije pocelo.

 

Evo koje kategorije vam treba:

 

- Field Goal Percentage (FG%)

- Free Throw Percentage (FT%)

- Three Pointers Made (3PM)

- Offensive Rebounds (OREB)

- Defensive Rebounds (DREB)

- Assists (AST)

- Steals (STL)

- Blocks (BLK)

- Turnovers (TO)

- Double Doubles (DD)

- Triple Doubles (TD)

- Points (PTS)

- Points per minute (PPM)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...