Jump to content

C Liga NBA Fantasy 2019/2020


Gaga

Recommended Posts

21 minutes ago, Igor028 said:

Hvala za objasnjenje, jasnije je dosta sad, odradio sam i par Drafta da vidim kako ide. Dosta je komplikovano za jedan fantazi ali i zanimljivo😀, bilo bi bolje da sam nasao nekog iskusnijeg da mi bude CO ove prve godine 

 

Opusteno, jeste komplikovano, ali se brzo udje u stos. Ako bilo sta nije jasno pitaj ovde ili posalji mi PM. Ne mogu da budem co-ower, ali neki savetnik mogu 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, mr clutch said:

Doticni samo moze  da ga savetuje o tome kako se isapada u nizi rang (sreca pa ne moze da se ispadne iz c lige). Zveki propo. Proslo je njegovo vreme, poslednji put je video trofej neke 78 kada i N Forest.

Teske reci hahaha, Zvezdinjo javi se da im objasnimo kako se to radi, i da za neku godinu kao autsajderi uzmemo titulu a lige.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Igor028 said:

Sta mislite o ovom draftu?

 

Malo mi je tesko da se orijentisem s obzirom da ce vas ovde biti 14 ako se ne varam, a mi u B ligi igramo sa 20 ekipa. Tako da kod nas ne bi bilo moguce da se draftuje ovakav tim. Ali meni deluje da sa ovom ekipom ti ne gine ispadanje u B ligu 😄 Pokrio si sve kategorije, imas trojke, poene, asistencije, skokove, blokade. Naravno, Porzingis je odredjeni rizik, ali generalno odlicno si odradio draft.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Bobby Axelrod said:

Jos 4 igraca nisu poslala mail,ima jos 4 dana do drafta koji ce kako sada stvari biti u nedelju,22h.

 

Takodje,mogli bi i ostali sto su pislali mailove,da udju u ligu

Je li bas mora u nedelju? nikako mi ne odgovara ali je vjerovatno tako sa svakim terminom,uvijek nekom ne odgovara.

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Jerotije Pantic said:

Je li bas mora u nedelju? nikako mi ne odgovara ali je vjerovatno tako sa svakim terminom,uvijek nekom ne odgovara.

Napisi kad ti odgovara, neka se ukljuce i ostali. Vreme jos nije fiksirano.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Što se tiče vremena drafta, nedelja 22h je ustanovljeno da se ne bi gubilo vreme pri dogovaranju i da ne bi bilo da je nekome učinjeno da bude draft u određenom terminu, jer će se najčešće dešavati da ne odgovara svima. Neko pravilo je da se to menja jedino ako baš svima odgovara novi termin.

 

 

 

1 minute ago, Oštricom brijača said:

Drugar i ja bi bili zainteresovani, ako ima slobodnih mesta, jer ne možemo da nađemo dovoljno ljudi za bilo kakvu privatnu ligu.
Doduše on je juče otputovao na romantično putovanje 💘 pa sigurno ne bi bio ovde pre početka lige, a i nije nikad bio lik koji se vucara po forumima. Jedino se registrovao na SK forum, tamo negde kad smo upisivali faks, gde je napravio između 3 i 17 naloga, 😅 jer ga je ekipa koja je balavila na Lebrona i Majami stalno banovala, zato što ih je stalno bashovao.

 

Ja sam igrao stari EL fantazi par puta, kao i stari ABA jednom, dok NBA nisam, jer nemaju svoj zvaničan. Drugar mi reče da je igrao neku čudnu ligu sa kolegama sa faksa prošle godine, ali je to brzo batalio.
A NFL igramo redovno, poslednjih par godina, mada tu pomalo potpomognemo jedan drugome, ako zatreba. 😄
Te tako ne znam da li bi mogli ovde da funkcionišemo, ako uopšte nije kasno za prijavu?

Jedino možda da vodimo zajedno ekipu, ako postoji ta opcija?

Inače pratimo redovno Američke profesionalne lige, on čak i MLB, tako da ne bi trebalo da bude blamiranja. ☺️

 

S obzirom da ti drugar nije tu, a i da ste obojica novi, bolje da zajedno vodite ekipu.

 

 

@Bobby Axelrod dodeli @marejosip da bude league manager da može da reguliše šta treba.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...