Jump to content

C Liga NBA Fantasy 2019/2020


Gaga

Recommended Posts

2 hours ago, Lmx said:

 

Da li nastavljamo keeper ligu od prosle sezone?

 

Ne znam sta kazu drugi, ali ja bih to batalio iskreno. Ima sad ovde dovoljno liga da svako nadje mesto :) a i prosle sezone od nas 10 jedno 3-4 je retko bilo aktivno. Ali ajde neka se jave i ostali, ako bas ima zelje da se igra onda mogu i ja.

Link to comment
Share on other sites

Trebace mi pomic oko otvaranja lige,posto to do sada nisam radio.Veceras ili sutra je otvaram.Spisak ucesnika sutra pravim,za sada 14,ne racunajuci par trolova,verovatno iz A i B lige koji nece biti ubaceni

Edited by Bobby Axelrod
Link to comment
Share on other sites

Ovo je trenutni spisak ucesnika,uz napomenu da cekamo Quada i Davaia da se jave ovde za prijavu.

 

1 Gaga

2.Green

3.Onion

4.Marejosip

5.Greenenvy

6.Milos 3.14

7.Del Piero

8.Ta'veren

9.Referent

10.Igor 028

11.Hummers

12.Scepan mali

13.Cvrle 14

 

 

 

 

 

 

 

Zamolicu sve sa spiska da mi posalju e-mail u moj inbox da bi vam poslao invite za ligu.

Videcu sa komesarima B i A lige oko pravila lige,sto se tice promocije gore to ce zavisiti od broja ucesnika.

Edited by Bobby Axelrod
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Zvezdinho said:

Prati Deglisha sutra na ESPN-u od 23:05 #Zvezdecision

 

  Pa ne znam, prosli put ga nije bilo...  

 

  A i nije ovo neki poseban event, sad si kao Melo koji bira da li ce u Lakerse (Wook) ili da se vrati u svoje Nikse, nekadasnje sampione...

 

  Nema od tebe nista Zveki, pregazilo te fantazi vreme, idi igraj tikete za meleone.

Link to comment
Share on other sites

Krivo ti sto mislis da necu da izaberem tvoj tim, kiselo grozdje taktika. Imas jos vremena da me ubedis. Mada bi najbolje bilo da sam vodis tim konacno, da vidimo dal je dete poraslo, osamostalilo. Dosta si se shlepao.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

On 10/12/2019 at 5:17 PM, Bobby Axelrod said:

Ovo je trenutni spisak ucesnika,uz napomenu da cekamo Quada i Davaia da se jave ovde za prijavu.

 

1 Gaga

2.Green

3.Onion

4.Marejosip

5.Greenenvy

6.Milos 3.14

7.Del Piero

8.Ta'veren

9.Referent

10.Igor 028

11.Hummers

12.Scepan mali

13.Cvrle 14

 

 

 

 

 

 

 

Zamolicu sve sa spiska da mi posalju e-mail u moj inbox da bi vam poslao invite za ligu.

Videcu sa komesarima B i A lige oko pravila lige,sto se tice promocije gore to ce zavisiti od broja ucesnika.

Zasto sam ja izostavljen sa spiska?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...