Jump to content

Poslednji utisci sa posla


Doorn

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • 1 year later...

Zena iz ofisa u Atlanti popila otkaz jer je bez dopustenja provela vise od mesec dana u Indiji. Bolesno dete, COVID, nema bebisiterku, muz COVID, mali milion izgovora zasto ne moze da radi iz ofisa, dok nekome nije palo na pamet da pogleda sa koje se IP uloguje za remote.:classic_biggrin:

Verovatno je i dalje u Indiji, jer kada su je zvali da joj uruce otkaz, opet nije mogla da dodje. Neverovatno sta sve ljudima ne padne na pamet.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, DJORDJE said:

Zena iz ofisa u Atlanti popila otkaz jer je bez dopustenja provela vise od mesec dana u Indiji. Bolesno dete, COVID, nema bebisiterku, muz COVID, mali milion izgovora zasto ne moze da radi iz ofisa, dok nekome nije palo na pamet da pogleda sa koje se IP uloguje za remote.:classic_biggrin:

Verovatno je i dalje u Indiji, jer kada su je zvali da joj uruce otkaz, opet nije mogla da dodje. Neverovatno sta sve ljudima ne padne na pamet.

Ima toga haha. Mogla je VPN da koristi. 😂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Vise u firmi ne postoji HR, transformisao se u People and Culture, a meni je drago da imam jos par godina do penzije...

Ne znam odakle potice budalastina, firma je iz UK, centrala je ukinula HR vec pre nekoliko godina, jer je to ime offensive za zaposlene, a mi smo na ovom kontinentu odolevali do sada.:frusty:

Jbt. kakvo kolosalno gubljenje vremena, a neko je jos placen da smislja te gluposti.

Edited by DJORDJE
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, 𝓑𝓪𝓫𝔂 said:

@DJORDJE, pos HR mislis na human resources? Ako da, zasto bi bilo uvredljivo za bilo koga?

Da, mislim na Human Resources, ovaj drugi deo jos nisam skontao cak ni posle 2 sata predavanja o tome  da otvaramo "novo poglavlje u istoriji", ovo pod navodnicima je  bukvalno receno, jer sada kulturne osobenosti sve vise postaju dominantni faktor.

Uzgred, vise nemamo ni sastanke, sada se to zove Town hall. Kada smo pre nekoliko godina vodili raspravu o tome ko ce gde da piski, to jos imalo smisla u poredjenju sa ovim. 

Edited by DJORDJE
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DJORDJE said:

Da, mislim na Human Resources, ovaj drugi deo jos nisam skontao cak ni posle 2 sata predavanja o tome  da otvaramo "novo poglavlje u istoriji", ovo pod navodnicima je  bukvalno receno, jer sada kulturne osobenosti sve vise postaju dominantni faktor.

Uzgred, vise nemamo ni sastanke, sada se to zove Town hall. Kada smo pre nekoliko godina vodili raspravu o tome ko ce gde da piski, to jos imalo smisla u poredjenju sa ovim. 

 

Kakve budalastine, ne verujem. Umesto da vas spajaju vas razdvajaju. Nekom ocito ide u prilog da raz*** ovo sto je ostalo od US. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...