Jump to content

KK Crvena zvezda LIVE 19/20


kalistenika u rutini

Recommended Posts

1 hour ago, 12Laki said:

Dobro zna on kosarke.Al kakvu odbranu igra.

 

Mada bolje nisam ni ocekivao posto je u pitanju igrac koji god dana nije pikao takmicarsku kosarku.

I sta stim ako je promasio?Treba da ga mrzimo zbog toga?

 

Al da svaka cast za prvih par minuta utakmice joj majke ti...A u pitanju 4-4 za tri.

Naravno da ga ne mrzim zbog toga. ne mrzim ga uopste. Da li je pogodio trojku u drugom poluvremenu? sve skoro sa linije slobodnih bacanja zbog tehnickih. Panter je mnogo ozbiljniji trpac od njega/ Izvinjavam se ali tako je.

Link to comment
Share on other sites

Just now, I, Ja Sam Laki said:

Naravno da ga ne mrzim zbog toga. ne mrzim ga uopste. Da li je pogodio trojku u drugom poluvremenu? sve skoro sa linije slobodnih bacanja zbog tehnickih. Panter je mnogo ozbiljniji trpac od njega/ Izvinjavam se ali tako je.

Hahaha ok.Ja bih u ekipi uvek imao pre Berona nego Pantera.

 

I ne zezaj takvim ulaskom u mec je obezbedio da tim ima sirinu i da mu se mora izlaziti ozbiljno na sut.I sigurno je uticao na moral ekipe.

 

Al da divljak Panter je ozbiljniji igrac od njega.To sto uzima svaki sut kad je na terenu pa se moras moliti da ga ide inace..

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, 12Laki said:

Hahaha ok.Ja bih u ekipi uvek imao pre Berona nego Pantera.

 

I ne zezaj takvim ulaskom u mec je obezbedio da tim ima sirinu i da mu se mora izlaziti ozbiljno na sut.I sigurno je uticao na moral ekipe.

 

Al da divljak Panter je ozbiljniji igrac od njega.To sto uzima svaki sut kad je na terenu pa se moras moliti da ga ide inace..

Da, ali su i oni pogadjali (Makabi), i prednost je bila 4-7 razlike. tek u drugom poluvremenu smo znatno odskocili. Svaka cast Biliju na tim prvim poenima. Odlican je on. Ali ipak iskoci u jednoj od 5 utakmica.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...