Jump to content

KK Crvena zvezda LIVE 19/20


kalistenika u rutini

Recommended Posts

3 minutes ago, 12Laki said:

Odjebi bre vise.

 

Necemo da se vredjamo

 

Bukvalno posle mog posta je napravio i gresku u koracima. Jasno da ga zabole da igra otkako se pokazao pre par meseci, sad samo ceka kraj sezone i bolji ugovor negde drugo

Edited by vepar
Link to comment
Share on other sites

Ponoviću ono što sam napisao pre par meseci: Daj Bože da sve pogubimo do kraja dokle god nam završnicu igraju Štimoglavi i batler. Ovaj Fener je toliko bio očajan večeras, da bi ih svako sa gram mozga i tajmingom za tajm aut dobio.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, NMX said:
2 minutes ago, Tony said:
Izvinjavam se sto si uvredjen! Al realnost je da je covek u ocajnoj formi.

Realnost je da si glup

Realnost je da te niko nista nije pitao , ne znam ko ti drma kavez?

Link to comment
Share on other sites

Just now, vepar said:

 

Necemo da se vredjamo

 

Bukvalno posle mog posta je napravio i gresku u koracima. Jasno da ga zabole da igra otkako se pokazao pre ar meseci, sad samo ceka kraj sezone

Haha.Dobro.I ja bi cekao kraj sezone kad vidim u kakvom klubu i sistemu igra.Gde ga menja gazdin sin.Nisam pukao da se cimam a da mi drugi to sve upropaste.Veruj mi da je neko drugi trener da se zna ko sta radi onda bi on izgledao verovatno dosta bolje.

Link to comment
Share on other sites

Strašno kakvi idioti odrađuju sezonu u Zvezdi ove sezone... Ja sam još veći bolid što ih gledam. Ovo što mi igramo je sramota za košarku i za Zvezdu. Izem ti trenere Čoviću, a Štimcu daj doživotni ugovor ako baš hoćeš da se sprdaš... 

Edited by Issey
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Realnost je da te niko nista nije pitao , ne znam ko ti drma kavez?
Svaka budala koja dodje na 7 dana da prospe kofu govana po Zou a u medjuvremenu cuti na milion drugih govana koja su nam u i oko kluba. Imas jos neko maloumno pitanje?
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Markoss said:

Jel moguce da je na 10sec do kraja dogovor da Stratos sutne u prvoj sekundi? Rezultat 66-63 za protivnika? Boze me sacuvaj. 

 

Pa to je bio dobar plan. Ovako su mogli da naprave faul i bace nas na liniju za slobodna. Cak je bila i dobra pozicija

 

Ali jbg, ovaj tim je postao gubitnicki, tacno ni oni ne veruju da mogu bilo koga da pobede

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, NMX said:
2 minutes ago, Tony said:
Realnost je da te niko nista nije pitao , ne znam ko ti drma kavez?

Svaka budala koja dodje na 7 dana da prospe kofu govana po Zou a u medjuvremenu cuti na milion drugih govana koja su nam u i oko kluba. Imas jos neko maloumno pitanje?

Bas i to jedinom igracu EL kalibra ovde.Gist je bivsi.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, 12Laki said:

Aha.Bitno je da Stimbron rastura.

Se ti prijatelju drogiras ? Ja kazem da je Lorenco u ocajnoj formi, zato sto nam je bio najbolji igrac... Ti navalio na Stimca , jel sam ga ja negde to uporedio  sa  Hakimom?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, 12Laki said:

Haha.Dobro.I ja bi cekao kraj sezone kad vidim u kakvom klubu i sistemu igra.Gde ga menja gazdin sin.Nisam pukao da se cimam a da mi drugi to sve upropaste.Veruj mi da je neko drugi trener da se zna ko sta radi onda bi on izgledao verovatno dosta bolje.

 

Otisao je odavno Filip... Zo je vec dugo u kanalu i igra za sebe... to su cinjenice

 

Pravdao sam ga umorom jer je vukao ceo tim dobar deo sezone ali jbg, vec je mnogo proslo od tada

Link to comment
Share on other sites

zasto se ne sme napisati da je lorenco usrao sve sto je mogao u zadnja 3 minuta.

bukvalno sve.

on i beron se sklone da lazic igra izolaciju. ma nosite se u qrac.

aj koraci, aj izgubljena lopta u kontri, aj lopta u bunar.

al da se sklonis da laza igra izolaciju. pa nemoj me zajebavati.

 

Edited by pavijan2
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, NMX said:
6 minutes ago, Tony said:
Realnost je da te niko nista nije pitao , ne znam ko ti drma kavez?

Svaka budala koja dodje na 7 dana da prospe kofu govana po Zou a u medjuvremenu cuti na milion drugih govana koja su nam u i oko kluba. Imas jos neko maloumno pitanje?

Nemam pitanje, al imam molbu... Aj molim te odjebi please.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, vepar said:

 

Otisao je odavno Filip... Zo je vec dugo u kanalu i igra za sebe... to su cinjenice

 

Pravdao sam ga umorom jer je vukao ceo tim dobar deo sezone ali jbg, vec je mnogo proslo od tada

Otisao je odavno al posledice ostaju.Da nemamo krstenog backupa pa mora covek 30+ minuta svaku jebenu utakmicu da igra.Pa na kraju nije ni svez a i rizik od povrede je veci(i jos se povredjivao) nije ti to samo otisao je odavno Filip.Sira slika matori.

Link to comment
Share on other sites

jos 100 godina da razmisljam nece mi biti jasno vadjenje Pantera

Stimeta na lomacu zajedno sa Brankom buzdovanom

Lorenzovi svedoci da olade malo, tip je ozbiljan igrac ali i ozbiljan choker i ima vrlo diskutabilan decision making

Beron picopevac sa paukovim moodima 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, SunZero said:

jos 100 godina da razmisljam nece mi biti jasno vadjenje Pantera

Stimeta na lomacu zajedno sa Brankom buzdovanom

Lorenzovi svedoci da olade malo, tip je ozbiljan igrac ali i ozbiljan choker i ima vrlo diskutabilan decision making

Beron picopevac sa paukovim moodima 

morao je da iyvede pantera. imao je neku ogrebotinu,

pitanje je sto ga nije vracao.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, SunZero said:

jos 100 godina da razmisljam nece mi biti jasno vadjenje Pantera

Stimeta na lomacu zajedno sa Brankom buzdovanom

Lorenzovi svedoci da olade malo, tip je ozbiljan igrac ali i ozbiljan choker i ima vrlo diskutabilan decision making

Beron picopevac sa paukovim moodima 

Ne bih se sa ovim slozio.Imao je on utakmica gde je na kraju resavao.Jbg.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...