Jump to content

KK Crvena zvezda LIVE 19/20


kalistenika u rutini

Recommended Posts

Partizan igra isto što i cele sezone. Isto.

 

Problem je što mi igramo ono što igramo u 4 od 5 tekmi. Da odigramo kao što ponekad pokažemo u EL, bilo bi brisanje patosa.

 

Može ovo da se dobije ali napad mora jebeno bolje 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam siguran da se to sto je Lazic uradio moze i nazvati falom, ne znam ni da li ga je okrznuo u bloku. Mnogo ostrijih faulova je bilo npr nad Stimcem pod kosem, pa se pustala igra

 

A tek Mozli koliko je faulova pri bloku pravio, ocvek trebao da ima 10 licnih do sada

Edited by Kastel
Link to comment
Share on other sites

Jedino što za ovo poluvreme raduje je što Lorenco ponovo liči na košarkaša.

 

 

2 minutes ago, Kastel said:

Nisam siguran da se to sto je Lazic uradio moze i nazvati falom, ne znam ni da li ga je okrznuo u bloku. Mnogo ostrijih faulova je bilo npr nad Stimcem pod kosem, pa se pustala igra

 

Napravio je faul koji se vidi iz aviona i to dva puta. On i Gist bore se za titulu ko igra retardiraniju košarku. Sva tri Gistova faula su plač majke božje.

Edited by Laki21
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Laki21 said:

Jedino što za ovo poluvreme raduje je što Lorenco ponovo liči na košarkaša.

 

Napravio je faul koji se vidi iz aviona i to dva puta. On i Gist bore se za titulu ko igra retardiraniju košarku. Sva tri Gistova faula su plač majke božje.

Nije napravio faul. Sta cemo sada?

 

To sto igra retrogadnu kosarku ne znaci da treba da mu se sviraju smejurije, dok se na suprotnoj strani ne svira polovina. Uostalom 8 bacanja u prvoj cetvrtini i 0 na nas konto u egal utakmici gde oni igraju sa dsta vise kontakta od nas to dovoljno pokazuje

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, NMX said:

Partizan igra isto što i cele sezone. Isto.

 

Problem je što mi igramo ono što igramo u 4 od 5 tekmi. Da odigramo kao što ponekad pokažemo u EL, bilo bi brisanje patosa.

 

Može ovo da se dobije ali napad mora jebeno bolje 

Brane nas odbranom visoko na suterima, mi nemamo odgovor na to. Sansa je 4. licna Thomasa. Samo ko ce protiv Mosley? Stimac ide nekako, ali nije to to. Ojo neprimetan, Gist stetan. Toliko centara, ali avaj...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Martin Mystere said:

Meni i pored naše očajne igre i još goreg vođenja od strane našeg trenera utisak prvog poluvremena je kriterijum prilikom postavljanja blokova.

Lazic nije ni stigao da postavi blok, a ovaj svirao faul u napadu. Nakardna odluka.

 

Mene samo zanima, sta je Dobric Bogu zgresio da ne igra, ili jos gore da Lazic igra pre njega. Svako drvi kurac nad tim momkom.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...