Jump to content

KK Crvena zvezda LIVE 19/20


kalistenika u rutini

Recommended Posts

Kuridžu poslednja dva meča dižemo u nebesa, a sada je Lipovij. Uvek pošteni i nadasve objektivni braća ciganji

Ja ga nigde nisam dizao u nebesa, niti ga pljujem, momak mi je više nego simpatičan, plus se maksimalno bori, ali realno je zalutao na ovaj nivo košarke. Plus ima 32 godine
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ridji said:


Ja ga nigde nisam dizao u nebesa, niti ga pljujem, momak mi je više nego simpatičan, plus se maksimalno bori, ali realno je zalutao na ovaj nivo košarke. Plus ima 32 godine

 

Što je još gore, zalutao je Šakota...

Link to comment
Share on other sites

 
Što je još gore, zalutao je Šakota...

Naravno to je veći problem. Ali sve su to zajedno pogrešni potezi ove sezone, kojih je previše: držanje cufte previše dugo, onda dovodjenje igraca a otpuštanje boljeg (Kuridza - Faje), dovodjenje Stimca, uzimanje trenera koji osvaja trofeje redje nego sto idu prestupne godine, plus se u Zvezdi već “dokazao”, zatim je taj trener kukao kako nam fali organizacija i kreacija a dovede se sampion medju divljacima u vidu Pantera...
Link to comment
Share on other sites


Čekaj, ti beše branio i Filipa od nas ajkula? Šta je Boriša toliko loše uradio, u odnosu na ostatak tima danas?
Nisam branio filipa. Davao sam mu sansu. Kad je nije iskoristio, tj videlo se da ne moze, zavrsio je tamo gde mu je i mesto. Sto se tice Borise, upravo je on trebalo da pokaze onu stvar jer je dobio sansu. Ali on nikad ne pokazuje nista. Ok izvinjavam se bio je dobar u prvom mecu ova dva tima ako sam dobro zapamtio, a od tada nista.

Sent from my Redmi K20 Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, NMX said:

Svaki put kad stimac napravi ovu grimasu i digne ruku da je napravio faul, jedno dete koje trenira kosarku, probusi loptu, batali treniranje i navuce se na dop.

A Kuzmanovic eruptivno svrsava uz sve to ako je faul "mali" ili "pametan"...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...