Jump to content

KK Crvena zvezda LIVE 19/20


kalistenika u rutini

Recommended Posts

 
Panter je najzasluzniji za ovu igru. Od njega dosta. [emoji6]
Meni se ovaj Panter bas ne svidja nista, sve ono sto nam ne treba, ali o ludosti Covica je sve receno vec. Lik je drugorazredni privatnik sa upitnim procentima suta, i jako los asistent. Doduse glupo je na osnovu par minuta suditi o nekome ali on meni ne obecava.

Zaista je vreme Covicu da pakuje kofere, ovo sto on radi ove sezone sa klubom je za psihoanalizu, ne razumem zasto Gist ne igra. Ako on misli da cemo se usreciti sa ovim zamenama u velikoj je zabludi, ali pitanje da li je on u zabludi ili ovo radi namerno. D. Brown ok, nije ono sto smo mislili, ali ako Gista oteraju i ostanemo sa ovakvom centarskom linijom, onda tesko da cemo se naigrati protiv bilo koga.

Bajern nije nikakav reper, ovo je tuzan tim sa dva tri igraca u totalnom rasulu, eto, namestilo se da upravo mi presudimo Radonjicu, ali sta ces, sam jw kriv sa ovakvom selekcijom.

Samo da jedovedem prosecan plej koji vrti pik, mi bismo bili bas zajebana ekipa i imali upotrebljivog Gista, ovo cemu mi stremimo ne lici na izbiljan plan, cini mi se da jw nama plan da obwzbedimo neke minute celavom govnetu....
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

pih nas shoot chart sve govori.
2 3ke
2 pogodjena suta van reketa
Resto sve dole. I treba tako dok ide to, samo guraj.

 

 

a Bayern ni 1 pokusaj pa samim tim i pogodak sa krilnih pozicija. Mislim na zone levo i desno od kosa kad se gleda iz p'icije perspektive

Edited by Squabbit
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...