Jump to content

KK Crvena zvezda LIVE 19/20


kalistenika u rutini

Recommended Posts

4 minutes ago, Golijat said:

Meni je delovalo da je kasnio malo,kod trojke je bespotrebno pomagao pa mu je igrac ostao sam i dao nam trojku...

Kod trojke je kriv, da, ali mislim da u onoj situaciji nema govora o faulu. Uglavnom bespotrebno ga je vracao, Dobric standardno dobro igra, ali to su te mehanicke izmene.

 

Timski skokovi cak i nisu tako strasni, 23-17, mada oni imaju 6 izgubljenih vise.

Edited by Del Piero
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ovih +4 je čista katastrofa od rezultata.

 

Ne znam da li smo odigrali lošije poluvreme kod kuće, od 2013 bukvalno. Pre svega ofanzivno, u odbrani dobro stojimo, izuzev skoka, koji je takođe kriminalan.

 

Nije dobro što smo im dozvolili da uđu u ritam, nisu mogli vola da ubodu prvih 7-8 minuta.

 

Biće teško ovo dobiti, ako ne otvorimo dobro 2. poluvreme.

Link to comment
Share on other sites

lorenzo preteruje, od nasih 35 suteva on uzeo 12, znaci trecinu. opet samo jedna asistencija za poluvreme, a uzetih 12 suteva za 15 min na terenu.

ukupno imamo 4 asistencije, protiv reala jednu. 

premalo vodimo, ali bi ipak ovo trebala biti jedna manje vise rutinska pobeda. 

2/10 trojke, i to te 2 dali deda i laza. nema djenke, bilija, fali stratos...

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Golijat said:

 

Meni je delovalo da je kasnio malo,kod trojke je bespotrebno pomagao pa mu je igrac ostao sam i dao nam trojku...

Gdje je kasnio? O čemu ti pričaš? Nije svirao faul zbog postavljanja već zbog ruku. Naravno faula vidjelo nije  podigao je ravno ruke i nije ih spuštao 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...