Jump to content

KK Crvena zvezda LIVE 19/20


kalistenika u rutini

Recommended Posts

1 minute ago, Kastel said:

Što je najgore mi nemamo jednog raspoloženog igrača. Delujemo kao da smo se usrali. Ceo tim igra bez samopouzdanja. Ja ne sumnjam da ćemo se dići u jednom delu sezone, ali potrebno je pre svega dovesti jednog normalnog pleja i ozbiljnog trenera.

Samopouzdanje se gradi, a to nije moguce ako se sutevi moraju uzimati preko ruke. Sutevi preko ruke su moranje i retko ulaze. Problem je u organizaciji. Organizacija napada donosi lakse suteve, a pogotci iz lakih suteva donose samopouzdanje za teze suteve.

Link to comment
Share on other sites

Kuzmić je u pravu. Recept je lak. Dovesti iskusnog trenera koji će dovesti prvog pleja i izbaciti Čovića i Lazića iz rotacije. Ajde napad na koji smo navikli, ali Lazić više ne igra ni onu odbranu na koju smo navikli. Lorenza ostaviti za bek-ap pleja i čekati da uštimuje sa timom, Nejt Volters stajl.

Link to comment
Share on other sites

Just now, DijametralnoSuprotan said:

@Milan33

Rekao je neozbiljan ne los. On i dalje ulazi pod kos kao da igra u Kini,mekano i nonsalantno.Odbranu igra iskljucivo ispod bloka, ima problema da se iscima na pomaganju i ceo njegov stav je takav kao da ima bol u preponama.

To je i meni neki najjači utisak kada gledam tog lika. Generalno deluje kao da ga boli kurac i da je dosao da se zajebava.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DijametralnoSuprotan said:

@Milan33

Rekao je neozbiljan ne los. On i dalje ulazi pod kos kao da igra u Kini,mekano i nonsalantno.Odbranu igra iskljucivo ispod bloka, ima problema da se iscima na pomaganju i ceo njegov stav je takav kao da ima bol u preponama.

Aha.Jbg znali su gde je  igrao i kakve je meceve  igrao.Treba odredjeni vremenski period adaptacije.A i ovakvo stanje u timu ne pomaze.Jbg.

Edited by Milan33
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, VLADIMIR PERIC VALTER said:

Ocaj.. sto rece kolega gore polako sa Lorencom da vidimo trenera ozbiljnog prvo. I pustite vise Filipa znamo sve to ali nam treba i trener!.

Lik ima 30 godina. Najskuplji je igrač ekipe. Hoće mu novi trener pokazati kako da igra odbranu i nauči ga da šutira?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...