Jump to content

KK Crvena zvezda LIVE 19/20


kalistenika u rutini

Recommended Posts

Meni deluje da Efes igra bas u laganom ritmu,drugi je to sto mi ne mozemo da se sastavimo ...

Ma kakvi, imali su par baš vrhunskih odbrana. Mi vrtimo pick nekoliko puta i ne uspevamo da napravimo prednost. I mi doduše pomažemo igrom u grču, svi su se usrali sem Kuza.

 

Link to comment
Share on other sites

Sreca pa je sir Charles doneo neke poene i energiju sa klupe, inace je pretilo da bude bas neprijatno. 

 

Ne moze basket bez plejeva da se pika, jbg, ovo sto obojica nasih igraju ne lici ni na sta. S tim sto za prvog jos uvek imam strpljenja, za drugog to vec ne mogu reci. 

Edited by holden c.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Što je najgore mi nemamo jednog raspoloženog igrača. Delujemo kao da smo se usrali. Ceo tim igra bez samopouzdanja. Ja ne sumnjam da ćemo se dići u jednom delu sezone, ali potrebno je pre svega dovesti jednog normalnog pleja i ozbiljnog trenera.

Link to comment
Share on other sites

Sve u svemu,ako Covic  skonta da vise nece da igra za KKCZ,Djenka bude igrao 15 minuta na pleju i 10 na beku,Lorenzo 25 na pleju,ovih 30 minuta na beku da raspodijele Beron,Lazic i eventualno Dobric koji minut,na trici Dobric i Davidovac,Stratos na 4- ci striktno dok se ne vrati Faje,i malo Simanic i Gist,na petici sto vise Kuzma i Gista,malo i Odze,mozda cemo i poceti pobijedjivati

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Mairosu said:

oba plejmejkera nam imaju obručofobiju. svaki na svoj način. 

 

neverovatno. samo jedan igra za 300-400k. 

vepar index -2 sa sve ovom zicercinom gde ko da nema snage da polozi jbt. kanalcina.

a ste tek reci za lorenca, index 1, 3 onako lagana to, promaseno kucanje, namerna, i on zicercinu, davi 15 sec...

nas ukupan index je 18! 

rez je fenomenalan. ovo je teska provalija, kao rastimovana banda, bez pnr, bez cistih suteva, bez lakih poena. da nije kuzmica i djenke koji je vaskrsao... 

trener nam treba, to je vise nego ocigledno. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Laki21 said:

Kola jure nizbrdo a nigde kočničara.

 

Kao i cela država. Kad može vučić voolina što ne bi ćoki sina... Kad se igraju države što ne bi i košarke... I to za naše pare... Ionako se samo nas 30tak tu nešto kao bunimo...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...