Jump to content

KK Crvena zvezda LIVE 19/20


kalistenika u rutini

Recommended Posts

Just now, Knipex said:

Zašto besmislice? Beron nije plej i što više ima loptu u rukama manje je učinkovit i više pravi gluposti. To je valjda poznato još od prošle sezone. A zašto ima loptu u rukama? Zato što nazovi plej stoji u ćošku i čeka? Još uvek misliš da je besmislica?

Ma čoveče nigde nisam napisao da Beron treba da prenosi loptu. Dečko se blamira u odbrani nevezano za Filipa. Niko nije spomenuo Čovića. Konstatujem da se Beron raspada. Zato kažem da ne znam kako si povezao Čovića i Berona u mojoj konstataciji da Beron ne zna gde bije.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kastel said:

Ma čoveče nigde nisam napisao da Beron treba da prenosi loptu. Dečko se blamira u odbrani nevezano za Filipa. Niko nije spomenuo Čovića. Konstatujem da se Beron raspada. Zato kažem da ne znam kako si povezao Čovića i Berona u mojoj konstataciji da Beron ne zna gde bije.

Pa da Covic zna da organizuje napad a ne da se sklanja u cosak i to prepusta Beronu kojem nominalo nije ta igra dok Covicu bi trebalo da jeste.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kastel said:

Ma čoveče nigde nisam napisao da Beron treba da prenosi loptu. Dečko se blamira u odbrani nevezano za Filipa. Niko nije spomenuo Čovića. Konstatujem da se Beron raspada. Zato kažem da ne znam kako si povezao Čovića i Berona u mojoj konstataciji da Beron ne zna gde bije.

Pa nisam ni ja pomenuo prevođenje lopte, nije to jedino što plej radi. Napisao sam da se Beron raspada zato što je preuzeo organizaciju napada jer Čović ćoškari. Jel jasnije sad?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...